Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl
Forum dyskusyjne Portalu Podróżnika

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
HOLANDIA-POLSKA.Przewóz osób.Busy.
Autor Wiadomość
Your Allround Partner B.V
Gość
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 12:19 pm   HOLANDIA-POLSKA.Przewóz osób.Busy.

HOLANDIA-POLSKA.PRZEWÓZ OSÓB.
Klimatyzacja, CD, DVD.Ubezpieczenie podczas podróży.
Dojazd do domu klienta.Wygodne 8-osobowe busy Opel Vivaro.Cena promocyjna od 55 Eu!!
Wybierając naszą firmę kolejny przejazd otrzymasz GRATIS!!. KRAKOW,SLASK,OPOLE,WROCłAW,LEGNICA...
505 74 51 15
660 901 591
gg 3123118
info.pracuj@op.pl
Your Allround Partner B.V. :arrow:

kubol70
Gość
Wysłany: Pią Sie 17, 2007 10:32 am   HOLANDIA-POLSKA-HOLANDIA

HOLANDIA-POLSKA-HOLANDIA
Przewozy prywatne "DAMIAN"
LUX BUS VW CARAVELLE 7+1
dvd,lcd X 2 , nawiewy w dachu
przyciemniane szyby , super
nagłośnienie , podłokietniki
w fotelach , nawigacja , klima
+48 604 182 663
+31 649 278 214
transdam@onet.eu
Z ADRESU POD ADRES !!!!!!

GeeRbiiL
Gość
Wysłany: Śro Sie 29, 2007 10:36 pm   

Dajcie sobie spokój z takimi reklamami,wkrótce będziecie musieli zmienić pracę bo tanie linie lotnicze was wykończą . Ja za 25 euro jestem w Holandii i to w nie całe dwie godziny.

bartussto
Gość
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 9:53 am   jakie linie sa takie tanie??

[quote="GeeRbiiL"]Dajcie sobie spokój z takimi reklamami,wkrótce będziecie musieli zmienić pracę bo tanie linie lotnicze was wykończą . Ja za 25 euro jestem w Holandii i to w nie całe dwie godziny.[/quote]

kalis
Gość
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 8:29 pm   samolocik

A gdzie ty tak mało płacisz za przelot samolotem, ja znalazłam przeloty od ponad 3000 w jedną stronę. Daj namiary :)

Gość

Wysłany: Śro Gru 26, 2007 8:29 am   AUTO-BUSY.com - Przewóz osób, wynajem busów, autobusów

[url=http://www.auto-busy.com] www.AUTO-BUSY.com
prosty sposób na przewóz osób, wynajem autokaru, autobusu, busa, osobowego czy wypożyczenie samochodu. Z nami rezerwuj: Przewozy krajowe i międzynarodowe Wyjazdy turystyczne Przewozy firmowe Regularne przejazdy liniowe Wynajem autokarów, autobusów, busów, minibusów, osobowych i limuzyn Transfery - lotniska Dowóz pracowników do zakładu pracy Wyjazdy na targi, spotkania, konferencje, delegacje Osoby indywidualne Przewozy na wczasy Wycieczki szkolne, kolonie i zimowiska Imprezy sportowe, koncerty, wystawy Przysięgi, wesela, pielgrzymki i inne[/url] -

Przewozy krajowe. Wynajem samochodów, busów i autokarów: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Opole, Płock, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Włocławek, Zielona Góra, Tarnów, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica i wszędzie pomiędzy. Autokarowe przewozy międzynarodowe. Cała Europa, Niemcy (Berlin), Francja, Szwecja, Słowacja, Czechy, Wielka Brytania, Anglia (Londyn), Irlandia, Włochy, Szkocja, Holandia, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy, Belgia, Hiszpania i inne - [url=http://www.auto-busy.com/]http://www.auto-busy.com/[/url]

ontheline

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 8:24 am   16.05.2008 - piatek - godz 17 -ta jedzie bus z Rotterdamu do

16.05.08 Rotterdam-Gdynia- bus, przewóz osób

przez Utrecht, Hannover, Berlin, Kolbaskowo, Szczecin, Koszalin, Slupsk

zabiore 5 osób, lub przesyłki
0048 793 62 13 14,
0031 619 252 494
lub gg 4997286

często jedże tą trasą, zapraszam !

Odpowiedz do tematu