forum.bezdroza.pl

Europa Środkowa i Wschodnia oraz Bałkany - Rosja

Anonymous - Nie Wrz 30, 2007 3:18 pm
Temat postu: Rosja
Planuję wyjazd do Rosji na koniu w przyszłe lato, z międzynarodową ekipą i interesują mnie wszytkie możliwe informacje które mogą mi pomoć. Będzie to moja pierwsza wyprawa lądowa, do mojego doświadczenia można zaliczyc jedynie 2 miesiące na atlantyku i 10tyś mil morskich na pełnym morzu.
Anonymous - Pon Paź 01, 2007 5:28 am

a dokładnie jakie miejsca chcecie zobaczyć???Byłam w tym roku w Rosji, ale tylko w Moskwie, Włodzimierzu, Suzdalu i Twerze...
Anonymous - Wto Lis 13, 2007 8:05 pm

W tym roku udało mi się przemierzyć Rosję od Moskwy przez Jekaterynburg,Tiumeń,Irkuck do Ułan Ude. Gdyby pojawiły sie jakies pytania-bianc85@o2.pl pozdrawiam:)
Anonymous - Wto Lis 13, 2007 8:05 pm

podaje jeszcze raz maila: bianc85@o2.pl
Anonymous - Śro Lis 14, 2007 5:16 pm

Weż konia na biegunach, będzie taniej a na pewno realnie!
Chcesz przejechać Rosję na koniu! Znaczy od Kaliningradu po Sachalin? czy moze przejechac sie parę godzin po stepie! Za to tez zapłącisz nielicho. Jak sie mylę, to przyslij relację ile to Rosji pokonaleś wierzchem

Rosyjska Północ - Śro Gru 09, 2009 5:34 pm

Wiele przydatnych informacji także dotyczących klimatu, pogody i warunków przyrodniczych (to chyba dla koni najważniejsze:)) oraz rady praktyczne i galerie zdjęć znajdziesz na stronie www.rosyjska-polnoc.eu
WADI.pl - Sob Gru 19, 2009 11:11 am

polecam tez www.wadi.pl nasza strona pokazuje np jak wygladają dworce, stacje metra, przesiadki... cenne info.
lusac - Pon Gru 21, 2009 9:30 am

tak tak, a nuz przy okazji cos kupisz :P ja tam polecam strony 'niezaangazowane', takie jak rosjapl.info czy chocby bezdroza. moze zreszta w e-przewodnikach jest juz cos o rosji?
WADI.pl - Pon Gru 21, 2009 1:13 pm

Polecam info z KILKU ŹRÓDEŁ...
od przewodników po internet, opinie innych ...

Ważne aby mieć wiele obrazów i informacji....
Na necie jest wiele przekłamań.
Przewodniki często są NIEAKTUALNE wiec naprawdę trzeba być ostrożnym...
Warto zapytać miejscowych, Konsulaty RP, czasem i Polonię.

stelmach33 - Śro Maj 25, 2011 9:21 pm
Temat postu: Karelia - wyspa Walaam
Wie ktos moze skąd odpływają promy , wodoloty na wyspe Walaam na jeziorze Ładoga?
Ile kosztują?
Dzięki , pozdrawiam -
Wojtek

Interregion - Wto Lut 04, 2014 8:55 pm

Witaj,
chętnie pomogę z informacjami dotyczącymi wyjazdu, klimatu czy choćby wiz. Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam,
Interregion.

jakosmita - Czw Lut 06, 2014 10:17 am

Wybiera się ktoś do Soczi ?