forum.bezdroza.pl

Azja - Rosja, Chiny Laos

Anonymous - Śro Lip 14, 2004 10:46 am
Temat postu: Rosja, Chiny Laos
Bardzo prosze Doswiadczonych podrózników o parę rad w sprawie kolei transsyberyjskiej:
napiszcie czy jeszcze istnieja pieczatki AB czy tylko wizy i jak je zalatwiacie???
Czy ktos z was rezerwowal wczesniej bilet z Moskwy do..np Pekinu czy Ułan Bator i czy to konieczne (w necie pisza ze sie potem czeka kilka dni na dworcu w Moskwie- prawda to czy nie) i jak zrobiC tę rezerwację???
Jak załatwić wizę do Chin nie chcąc jechać przez Mongolię, my jedziemy do Laosu w połowie sierpnia, jeśli ktoś się wybiera w podobnym :cry: terminie, niech sie też odezwie please!!
Pozdro Justyna

Anonymous - Wto Lip 27, 2004 9:58 am
Temat postu: Re: Rosja, Chiny Laos
napiszcie czy jeszcze istnieja pieczatki AB czy tylko wizy i jak je zalatwiacie???
NIE, NIESTETY TRZEBA JUŻ MIEĆ WIZY ROSYJSKIE.

Czy ktos z was rezerwowal wczesniej bilet z Moskwy do..np Pekinu czy Ułan Bator i czy to konieczne (w necie pisza ze sie potem czeka kilka dni na dworcu w Moskwie- prawda to czy nie) i jak zrobiC tę rezerwację???
O REZERWACJI NIE WIEM ZBYT WIELE, ALE Z MOICH INFORMACJI WYNIKA ŻE KILKU DNI TO SIĘ W MOSKWIE NIE CZEKA. JEST TYLKO RYZYKO ŻE WIĘKSZA GRUPA NIE POJEDZIE W JEDNYM WAGONIE ALE POROZRZUCANA PO POCIĄGU - ALE TO DA SIĘ PRZEŻYĆ.

Jak załatwić wizę do Chin nie chcąc jechać przez Mongolię,
W WARSZAWIE LUB MOSKWIE - TRZEBA JEDNAK SWOJE ZAPŁACIĆ.

Anonymous - Sob Lip 31, 2004 10:53 am
Temat postu: transsyb
dzieki bardzo za odpowiedz na prawde sie przydalo!!!
Anonymous - Czw Wrz 09, 2004 8:43 pm
Temat postu: Już wróciłam...
Kilka tygodni temu wróciłam z Chin transsyneryjską (w obie strony). Służę info ruda,ruda@op.pl.