forum.bezdroza.pl

Europa Środkowa i Wschodnia oraz Bałkany - Wizy turystyczne do Rosji

marekleszeks - Śro Mar 12, 2008 8:34 pm
Temat postu: Wizy turystyczne do Rosji
1Szukam biura najlepiej w Krakowie załatwiajace odpłatnie wizy turystyczne do Rosji :)
2.Może ktos wie czy rezerwacja jednego noclegu np Murmansk wystarczy do otrzymania wizy turystycznej :?:

Anonymous - Śro Mar 12, 2008 9:01 pm

A ja mam przy okazji pytanie czy jezeli z wiza turystyczna zarejestruje sie np w moskwie to juz do konca okresu trwania wizy nie musze sie rejestrowac nawet jak zmienie miasto pobytu, np irkuck, i moge spac gdzie popadnie (znaczy sie z rejestracja z moskwy)
Anonymous - Nie Mar 16, 2008 9:37 pm
Temat postu: Wiza do Rosji
Witam. W tamtym roku byłem min w Irkucku i Ułan Ude. Miałem dwie registracje z tych miast. Przy wyjeżdzie pogranicznikcy chcieli tylko jedną/ w Brześciu/. Wracali ze mną też bez registracji, kosztowało to ich 10 euro. W tym roku mogło się coś zmienić bo od stycznia Białoruś wprowadziła wizy nawwet tranzytowe. Na granicy rosyjskiej w komunikacji kolejowej nie było żadnej odprawy. W Rosji milicja wogóle nie sprawdzała. Pozdrawiam
Anonymous - Pon Mar 17, 2008 10:08 am

w krakowie jest takie biuro http://www.aina.pl/index....izydorosji-wizy

jest tez opcja zakupu u nich samego walczera i potem samemu sobie wyrobienia wizy w konsulacie w krakowie, wychodzi taniej

pozdr

Rosyjska Północ - Śro Gru 09, 2009 5:25 pm

Teraz trochę się zaostrzyły przepisy i kiedyś konsul dzwonił do hotelu stwierdzić czy voucher faktycznie jest potwierdzeniem realnej rejestracji (nie był), więc chyba już lepiej załatwiać wizę przez biuro podróży. Korzystałam z ainy i tam jest chyba najtaniej.
WADI.pl - Sob Gru 19, 2009 10:55 am

WITAM...

I wcale nie jest w tam akurat najtaniej... ;-)
My całość np Robimy po 330... bez kłopotów, Z ubezpieczeniem, Zaproszeniem... nawet czasem po 300pln...

Specjalizujemy się w WSZYSTKICH TYPACH wiz do Rosji... i mamy w tym rewelacyjne Osiągnięcia. 99% realizacji! zleceń... Zapraszam.
Dokumenty przysyłają nam Polacy z całego Kraju i nawet Europy... (mielimy np. Przesyłke z WATYKANU ;-) )

Poprostu trzeba miec:
-DOBRZE przygotowaną Dokumentację.
-Trochę doświadczenia,
-Pokory w Konsulatach,
Wtedy wszystko mozna na spokojnie wykonać ;-)

lusac - Pon Gru 21, 2009 9:51 am

jej, boje sie juz lodowke otworzyc, zeby gdzies was nie zobaczyc... :]