forum.bezdroza.pl

Polska - Unikajcie spływów z "Delfinem"!

woookiee - Czw Lip 10, 2008 5:57 pm
Temat postu: Unikajcie spływów z "Delfinem"!
Witam,

chciałbym przestrzec wszystkich kajakarzy, aby nie płynęli z "centrum sportów wodnych delfin" ! Właściciel, Artur Krzemień, jest osobą niepoważną, podstawowe czynności organizacyjne odwlekał przez miesiące, fatalny kontakt, na dwa tygodnie przed spływem zażyczył sobie 200zł więcej niż zapowiadał.

Odradzam wszystkim korzystanie z usług "Delfina".

Pozdrawiam wszystkich,
Łukasz

Artur Krzemień - Pią Cze 22, 2012 2:15 pm

"Pan Łukasz" ANONIM = WIEMY CO O TAKICH MYŚLEĆ !!!!
Z turystycznym pozdrowieniem Artur Krzemień "DELFIN" , www.esplywykajakowe.pl

Piter - Czw Gru 06, 2012 10:00 am

No właśnie ja uwielbiam takie "negatywy", zarejestrował się, zero wiarygodności i wali negatyw...
ja tam pływałem z szuwarami, z delfinem nie, ale teraz moz ei z ciekawości sie wybiorę i zobaczę co tam z organizacją kuleje:)) hihi

juliarobert - Sob Lut 09, 2013 8:04 am

Ciekawe informacje. Podoba mi się twój temat. Dziękujemy za dzielenie się ................. :lol: :roll: :oops: :cry:
basiastobejczyk - Pią Lut 15, 2013 2:00 am

Ja po takim negatywie już bym się zastanawiała, chociaż to może być zwykła złośliwość.
osobiście pływam z Habaziami z Warszawy. Są the best. Organizują kursy w ciągu roku, nie jedziesz na spływ jak ostatnia lebiega, co nie wie do czego służy wiosło. Mają też super ludzi od kajakarstwa górskiego free stylu. Z kajakami robią cuda. A ich obozy to fajne przeżycia i dużo nauki. Nie wycieczka.