forum.bezdroza.pl

Ciekawe strony WWW - szukasz noclegu na podkarpaciu?? - wejdź i sprawdź nas!!

podkarpacie - Nie Sty 11, 2009 7:56 pm
Temat postu: szukasz noclegu na podkarpaciu?? - wejdź i sprawdź nas!!
Witam serdecznie!!
Jestem administratorem portalu www.noclegi-podkarpacie.pl - portal ów zawiera bazę noclegową województwa podkarpackiego. Na dzień dzisiejszy posiadamy największą i najaktualniejszą bazę noclegową z tego województwa w kraju w sumie ponad 450 obiektów noclegowych. Portal tworzą ludzie z pasją skutkuje to tym iż posiada on szereg innowacyjnych rozwiązań. Czytelna intuicyjna obsługa, połączona z rzetelnymi przyjemnie przedstawionymi informacjami sprawia że wytyczamy nowe trendy wśród tego typu portali, ale dość słodzenia

Wejdź i przetestuj nas!! www.noclegi-podkarpacie.pl

Jeśli macie jakieś pomysły które warto wprowadzić w naszym portalu piszcie śmiało - czekamy na wasze opinie!!

Pozdrawiam serdecznie
Przemek Włodarczyk
administrator portalu noclegi-podkarpacie.pl

kubek_345 - Wto Mar 18, 2014 3:38 pm

Strona, którą prowadzi Pan Przemek to fajna sprawa, dzięki niej znalazłem bardzo fajny ośrodek pod Rzeszowem o nazwie Siedlisko Janczar w miejscowości Pstrągowa, beż pomocy tego portalu prawdopodobnie bym na niego nie wpadł, spędziłem w tym ośrodku bardzo miły tydzień z całą rodziną, tak, że po pierwsze polecam stronę Pana Przemka a po drugie ten ośrodek, gdyby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej na temat ośrodka Siedlisko Janczar to mają swoją stronę internetową http://www.siedliskojanczar.pl/