forum.bezdroza.pl

Azja - ile kosztuje plackartnyj z moskwy do nauszek???????????

Anonymous - Czw Sty 27, 2005 2:14 pm
Temat postu: ile kosztuje plackartnyj z moskwy do nauszek???????????
jakie sa ceny biletu kolejowego w klasie plackartnyj z Moskwy do Nauszek? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Anonymous - Wto Kwi 05, 2005 12:51 pm
Temat postu: Moskwa_Nauszki
w 2002 za podróż z polski do Ułan Bator w Mongolii przez Moskwę, Irkuck, Nauszki zaplaciłam niecałe 100$
Żyrafa - Śro Kwi 06, 2005 8:38 am

Bilet plackartny Moskwa-Irkuck od 380 do 500 hrywien, czyli od 70 do 100 dolarów. Ten najdroższy to firmiennyj Bajkał. A ten najtańszy to pociąg do Czity.

Bilety kupowałam we Lwowie, dwa tygodnie temu.

Anonymous - Wto Kwi 12, 2005 7:55 pm

cześć
2,5 roku temu bilet z Moskwy do Irkucka około 40 USD, dalej przesiadka i do Nauszek koło 10-15, wszystko plackartą. Nie należy wybierać ekspresów mają niskie oznaczenia numerów 1, 2 i są najdroższe. Nie wiem jakie są ceny teraz,ale na pewno trzeba kupić wcześniej,bo przed samym wyjazdem dla kilku osób może nie być w ogóle biletów albo będą, jednak w różnych wagonach. Najważniejsze: w kasach dla innostrańców jest drożej.Ja kupowałem w zwykłej.Jeśli się nie zna rosyjskiego na pewno znajdzie się jakiś student wracający do domu z Polski lub ktoś pomocny. Jednak trzeba mieć cierpliwość przy kasach.

pozdrawiam Damian

p.s. W Nauszkach przy chwili czasu na przesiadkę polecam kąpiel w Selendze (po drugiej stronie torów płynie piękna rzeka,idealne miejsce na piknik).