forum.bezdroza.pl

Poszukiwany towarzysz podr騜y - Ukraina - 2. po這wa lipca

Emilio - Pon Cze 14, 2010 10:49 am
Temat postu: Ukraina - 2. po這wa lipca
Szukam towarzysza w podr騜 po Ukrainie. II po這wa lipca (termin jeszcze do ustalenia), oko這 2 tygodnie. Wyjazd niskobud瞠towy, ale bez przesady (preferowany nocleg "u ludzi"). Podr騜 poci庵iem, autobusem, stopem...

W planach zwiedzenie Lwowa, jak si da to ukrai雟kiej prowincji (kwestia do dogadania) i Krym. Generalnie nie zale篡 mi na celu podr騜y, a na samym podr騜owaniu, poznawaniu ludzi i ich kultury.

Mam 26 lat, jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej i pasjonatem podr騜owania. Je瞠li chodzi o j瞛yk ukrai雟ki, rosyjski, to cyrylic czyta umiem... p鏦i co, 瘸den j瞛yk nie by dla mnie do tej pory barier. :) Na Ukrainie by貫m ju raz (Delta Dunaju).

Poszukuj osoby tak samo zwariowanej jak ja, kt鏎a chcia豉by spontanicznie sp璠zi wakacje na totalnym luzie, z odrobin szale雟twa, a przede wszystkim wspania貫, pe軟e niezapomnianych wra瞠. Nie ma ogranicze odno郾ie p販i (fajnie jakby by豉 mi豉 dziewczyna), ale preferuj osoby z przedzia逝 wiekowego 20-30 lat.

M鎩 numer gadu 4438496

Pozdrawiam i zapraszam
Emil

molski - Pon Cze 14, 2010 5:52 pm

Bardzo ciekawa podr騜... Mam nadziej, 瞠 uda Ci si, bo sam 4 lata temu co takiego prze篡貫m i to by造 jedne z moich lepszych wakacji. Tylko boj si, 瞠 mo瞠 troch za p騧no zacz掖e zbiera ekip. Pami皻am, 瞠 z tym mia貫m najwi瘯szy problem i dopiero w ostatniej chwili uda這 mi si znale潭 jednego kumpla.

Je郵i potrafisz czyta cyrylic, to faktycznie powinno to wystarczy. Te nie zna貫m za bardzo j瞛yka, ale sobie poradzili鄉y. Wiesz, 瞠 w wielu miejscach nie ma bie膨cej wody, nie? Ale skoro ma by to taki lu幡y wyjazd, to pewnie to nie powinno przeszkadza jako wybitnie. Poza tym skoro by貫 ju na ukrainie, to pewnie wiesz:)

Aha, co do tej ekipy, to ostatnio trafi貫m na portal, gdzie mo積a zebra jak捷 ekip, wi璚 mo瞠 te tam spr鏏uj: twoja-podroz.pl. Tak jak m闚i, mia貫m problem z ekip, a widzia貫m, 瞠 na tym portalu sporo os鏏 wybiera wschodnie kierunki, wi璚 mo瞠 Ci si uda.

Tak czy siak 篡cz powodzenia i super podr騜y! We aparat, bo jest co upami皻nia:)

Emilio - Pon Cze 14, 2010 8:24 pm

Dzi瘯i za info i s這wa otuchy. Dlaczego tak p騧no? Rozwali造 mi si poprzednie plany wyjazdowe i wymy郵i貫m to. Jak pojad sam, to te b璠zie git.

Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 najlepsze imprezy to imprezy organizowane na tzw. ostatni chwil.

No a aparat to podstawa, jedzenia nie zabior, a aparat wezm ;)

Lilienne - Pon Cze 14, 2010 10:54 pm

Witam, z ch璚i do陰cz do wyprawy :) Mam wolny ca造 lipiec, wi璚 termin jak najbardziej mi odpowiada. Uwielbiam podr騜owa, interesuje mnie r闚nie wyjazd niskobud瞠towy mog nawet spa w namiocie ;) Mam 24 lata i nie znam rosyjskiego ani ukrai雟kiego, ale planuj zacz望 si uczy alfabetu ;) W tamtym roku znajomi mieli jecha samochodem na Ukrain ale w ko鎍u si rozmy郵ili i nic z tego nie wysz這. Mam nadziej, 瞠 w tym roku uda mi si pojecha, sama to jednak nie odwa篡豉bym si na tak wypraw, z kim zawsze ra幡iej :D Moje gg 6804944
Emilio - Wto Cze 15, 2010 8:15 am

:) I uda這 si.
molski - 字o Cze 30, 2010 10:07 pm

No to super:) Czyli rozumiem, 瞠 Lilienne jedziesz?:) Fajnie Wam, nie powiem, troch zazdroszcz, no ale nie dam rady do陰czy. Widz, 瞠 jednak nie przyda豉 si moja rada z tym portalem?:p Jakby軼ie mieli jeszcze jakie pytania, piszcie, postaram si Wam odpowiedzie, jak b璠 potrafi:)

Pozdrawiam, hej!:)

Lilienne - Czw Lip 08, 2010 5:50 pm

Tak jad :) spotykamy si w najbli窺zym czasie by si pozna :) i mniej wi璚ej ustali tras a potem ruszamy w podr騜 ;D To moje pierwsza wycieczka z kim z internetu ;) wcze郾iej nawet nie wiedzia豉m, 瞠 jest co takiego jak bezdro瘸, gdzie trafi豉m zupe軟ie przypadkiem.
Pozdrawiam !!