forum.bezdroza.pl

Różne tematy podróżnicze - Czy podróżujecie autostopem?

pisii35 - Pon Sty 16, 2012 7:51 pm
Temat postu: Czy podróżujecie autostopem?
Zastanawiam się, czy jest tu wiele osób, które w taki sposób zwiedzając świat. Ja na razie tylko kilka tego typu wypraw mam za sobą, ale strasznie żałuję, że tak późno się na to zdecydowałam! bo naprawdę warto realizować swoje marzenia :)
grzes9 - Pią Sty 20, 2012 10:55 am

kiedyś tak, (jak byłem młody) teraz już mi się osobiście nie chce w to bawić ;)
dasiek - Czw Lut 02, 2012 11:47 am

Absolutnie tak! Mam 26 lat, ale wciąż mnie to kręci:) Różni ludzie mają różne podejścia, dla niektórych jest to tylko sposób na tanie podróżowanie.. Mnie osobiście stać na bilety, ale gdziekolwiek jestem, wolę jeździć stopem tylko po to, by poznawać nowych ludzi.. Spędziłem już setki godzin na bardzo ciekawych dyskusjach, kilka razy zdarzyło mi się spotkać bratnie dusze... Polecam!
pisii35 - Wto Lut 07, 2012 7:10 pm

to cieszę się, że jest tu więcej osób, które w taki sposób podróżują. Chociaż troszkę mi dziwnie, gdy moi równolatkowie opowiadają o wakacjach w hotelu w Egipcie z all inclusive. Nie moja bajka tak spędzony urlop!!
Naszlaku - Czw Mar 30, 2017 12:03 pm

Próbowałem, ale jest ciężko :)
adik356 - Śro Kwi 04, 2018 9:52 pm

Nie wyobrażam sobie podróży autostopem - bałbym się, że trafię na nieuczciwego kierowcę, który będzie chciał mnie okraść lub zrobić mi krzywdę :( . Uwielbiam za to podróże barką. Miłość do rzecznych podróży zaszczepił mi mój ojciec. Teraz, nie brak firm specjalizujących się w ich wynajmie, takich jak http://www.barki.pl/ - kiedyś, mój tata miał znajomego, który wynajmował mu swoją prywatną barkę. Swoją drogą podróż barką uważam za o wiele bardziej ciekawą i bezpieczniejszą od podróży autostopem!