forum.bezdroza.pl

Poszukiwany towarzysz podróży - GRUZJA 10-25 kwietnia. szukam towarzyszki lub grupy

paulinapaula - Sob Mar 17, 2012 6:50 pm
Temat postu: GRUZJA 10-25 kwietnia. szukam towarzyszki lub grupy
Cześć,
Jestem Paulina i mam 21 lat, studiuję na ASP w Poznaniu (nowincjuszka na forum).
Miałam jechać z koleżanką do Gruzji 10-25 kwietnia, ale okazuje się, że ona nie może i w ten sposób zostałam sama.

Ponieważ jestem drobną kobietką, trochę boję się jechać sama w te tereny i szukam kogos kto chciałby wybrać się ze mną w tym terminie (lece LOTem z Warszawy 10 kwietnia, ale myślę, że ewentualne 1 czy 2 dni różnicy będzie można jakoś przełknąć).

Mogę jechać z dziewczyną, albo z grupą (może znacie kogoś kto jedzie w tym czasie i mogłabym dołączyć?).

Planowałyśmy spać na CouchSurfingu, więc zaczęłam rozsyłać zapytania. W ten sposób myślę, że można spotkać fajnych ludzi i doświadczyć słynnej gruzińskiej gościnności ;)
Jest też do rozważenia opcja wzięcia namiotu na wszelki wypadek.
Lecę do Gruzji pierwszy raz więc jestem nastawiona na standardowe formy zwiedzania, ale nie ograniczam się i inne opcje są jak najbardziej mile widziane ;)

Gdyby ktoś był zainteresowany:
e-mail: paulinakacprzak@wp.pl

znajdziecie mnie też na facebooku.

pozdr!

dasiek - Śro Mar 21, 2012 3:53 pm

Hej,
Już 5,5 miesiąca jestem w Gruzji na wolontariacie EVS, w Rustavi niedaleko Tbilisi. Za 2 tyg wracam do Polski, szkoda, bo właśnie zaczęła się tu wiosna i chętnie wyskoczyłbym w jakieś nowe rejony, niedostępne zimą:)
Co do Couchsurfingu w Gruzji, to niestety jest słabiutko... lepiej polegać na obcokrajowcach którzy tu siedzą (bardzo dużo) niż na miejscowych... Uważaj na gruzińskich facetów- są strasznie napaleni na Europejki. Poza tym, dobrze znać choćby podstawy rosyjskiego bo gruziński to jakiś kosmiczny język;)
Jakbyś miała jakieś pytania to pisz, nawet na fejsbuku, bo rzadko kiedy tu zaglądam;)
Udanego wypadu!
Pozdrawiam,
Adam