forum.bezdroza.pl

Ciekawe strony WWW - Barcelona -strona, blog

BarcaLena - Czw Sie 02, 2012 11:01 am
Temat postu: Barcelona -strona, blog
Witam, polecam Wam moją stronę-bloga poświęconego miastu, w którym mieszkam od kilku lat.
Barcelona widziana oczami Polaka, wiele cennych wskazówek, miejsca nieznane turystom. Fotorelacje z wycieczek, porady praktyczne co robić będąc w Barcelonie. Strona dopiero powstaje, ale już zawiera wiele cennych informacji dla podróżujących. Każdego tygodnia staram się dodawać nowy artykuł.
Na początku skupiłem się na tym co lubię najbardziej -kulinarnej stronie miasta. Opisałem dużo restauracji i barów do których trzeba zajrzeć.
Staram się opisać nawet zwykłe miejsca w nietypowy sposób, skupiając się tylko na ważnych i przydatnych informacjach, tak aby strona była praktycznym przewodnikiem -o zabytkach możecie poczytać na innych stronach.
www.barcalena.pl
pozdrawiam

Kamil82 - Czw Lut 28, 2013 9:42 pm

Witam dzięki za link do bardzo ciekawego blogu, na pewno zajrzę częściej na niego ;-) właśnie niedługo zamierzam się wybrać do Barcelony zatem szukam wszelkich informacji na jej temat ;) pozdrawiam
xenir - Pon Lut 09, 2015 3:05 pm

Wiadomości z Barcelony nigdy dość :) Zazdroszczę , też chciałbym mieszkać w Barcelonie. Miasto piękne, klimat sprzyjający, jest morze... No może oprychów mogło by być trochę mniej ;)