forum.bezdroza.pl

Azja - Gruzja

Anonymous - Pon Lip 04, 2005 12:31 pm
Temat postu: Gruzja
Mam pytanko: czy jadąc przez Soczi do Batumi trzeba mieć tranzytową wizę rosyjską i ile ona kosztuje?
Anonymous - Wto Lip 19, 2005 10:46 am

jadac tranzytem przez rosje nie potrzebujesz wizy, jesli podroz trwa nie dluzej niz 10 dni... pamietaj tylko, zeby zarejestrowac sie u policji miejscowej, jesli jestes tam, znaczy sie w rosji, dluzej niz 3 dni... lapowy pozniej dosc drogo wychodza, a na prom w soczi trzeba czekac czasem 5 dni na przyklad... sie mi tak przytrafilo dwa lata temu, sztorm byl, pozniej statek sie popsul i takie tam... a pozniej plynelismy lajba o nazwie iwan swietlow godzin czterdziesci... oj, niewesolo bylo aczkolwiek kaukaz zrekompensowal wszystko... pozdrawiam.
Anonymous - Śro Sie 17, 2005 4:57 pm

[quote="crullu"]jadac tranzytem przez rosje nie potrzebujesz wizy, jesli podroz trwa nie dluzej niz 10 dni... pamietaj tylko, zeby zarejestrowac sie u policji miejscowej, jesli jestes tam, znaczy sie w rosji, dluzej niz 3 dni... lapowy pozniej dosc drogo wychodza, a na prom w soczi trzeba czekac czasem 5 dni na przyklad... sie mi tak przytrafilo dwa lata temu, sztorm byl, pozniej statek sie popsul i takie tam... a pozniej plynelismy lajba o nazwie iwan swietlow godzin czterdziesci... oj, niewesolo bylo aczkolwiek kaukaz zrekompensowal wszystko... pozdrawiam.[/quote]

Napisz dokładnie gdzie przekraczałes granice Ukrainy z Rosja ,pieszo czy swoim srodkiem lokomocji i czy były jakies problemy z brakiem wiz tranzytowych ?

Anonymous - Sob Sie 20, 2005 12:01 am

Ja plynalem promem w druga strone do Soczi i musialem miec wize tranzytowa albo bilet juz wykupiony na Ukraine. Nie mialem ani wizy ani biletu ale na szczescie znalazl sie czlowiek ktory mi kupil bilet na Ukraine i dopiero wtedy moglem zejsc z pokladu.
Anonymous - Wto Sie 30, 2005 4:48 pm

czesc
granice przekraczalismy w kerczu na krymie promem...
klopoty z wizami byly o tyle, ze ok. 30 minut trwala klotnia z pogranicznikami, w koncu gdzies tam sobie zadzwonili i doszli do wniosku, ze mozemy jechac... czegos takiego jak wiza tranzytowa po prostu nie ma...

pozdrawiam