forum.bezdroza.pl

Azja - miejsca w pociagu do irkucka

Anonymous - Pią Lip 22, 2005 2:06 pm
Temat postu: miejsca w pociagu do irkucka
witajcie.. czy moze ktos z Was wie, w jaki sposob , o ile jest to mozliwe, mozna zamiennic sie miejscami kuszetkami w pociagu do irkucka, plackartyj, jak to zrobic, czy chetnie sie na to godza pordoznicy i co ewentualnie zaoferowac za taka zamiane..

dzieki.. pozdrawiam wszystkih żądnych przygod...

Anonymous - Pon Sie 15, 2005 12:27 am
Temat postu: Re: miejsca w pociagu do irkucka
Po co chcesz się zamieniać miejscami? Ja bardzo chciałam jechać w plackartnym, ale niestety nie było tam miejsc. :(
Bagaż masz schowany pod swoim siedzeniem- to wystarczy! Poza tym uważam, że kolej transsyberyjska jest bezpieczna. Uważaj tylko nie zostań na którymś z dworców! Należy słuchać zapowiedzi podawanych przez megafon. Ja pociąg do Irkucka goniłam z Jarosławia do Daniłow taksówką! :D Gdybym nie miała pieniędzy to i tak by mnie dowiózł inny pociąg, a bagaż był i tak bezpieczny! Pozdrawiam. Anka

[quote="edyta"]witajcie.. czy moze ktos z Was wie, w jaki sposob , o ile jest to mozliwe, mozna zamiennic sie miejscami kuszetkami w pociagu do irkucka, plackartyj, jak to zrobic, czy chetnie sie na to godza pordoznicy i co ewentualnie zaoferowac za taka zamiane..

dzieki.. pozdrawiam wszystkih żądnych przygod...[/quote]

Anonymous - Pią Wrz 09, 2005 11:16 am

co zaoferować??
Polska wódka, krem nivea, rajstopy..zawsze topią lody.