Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderowanie - pytania, problemy, wątpliwości, nowości
Autor Wiadomość
natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 10:52 pm   Moderowanie - pytania, problemy, wątpliwości, nowości

Witam wszystkich zainteresowanych moderacją !!!

Wątek "o moderatorach" przybrał dość specyficzny kierunek rozwoju, dlatego też postanowiłam założyć kolejny temat na forum.

Wszyscy moderatorzy oraz osoby zainteresowane moderacją mogą tutaj kierować swoje pytania dotyczące tego jak zostać moderatorem, panelu moderacji (jeśli obecni moderatorzy macie jakieś wątpliwości to piszcie !!!) itd.
O wszystkich zmianach oraz nowościach również będę tutaj pisała.

Pozdrawiam
Natalia

natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 11:45 am   

Witam Moderatorów oraz całą e-przewodnikową społeczność!!!

Jeszcze miesiąc i zakończy się 2009r. Jest to dla nas czas kiedy zaczęliśmy współpracować, ale jak każda branża i nasza wymaga od "pracowników" zmian i podkreślania wykonywanych przez siebie zadań. W związku z tym ogłaszamy konkurs na LOGO moderatorów :D Bierzemy w nim udział MY czyli moderatorzy, sami musimy zmierzyć się z tym, aby nasze konta wyróżniały się z całości. (Oczywiście mile widziane są propozycje i projekty innych użytkowników, którzy doceniają naszą pracę i chcą wziąć udział w konkursie!)

Propozycja narodziła się na forum w troszkę innej formie, ale myślę, że obecna jest równie zadowalająca. Ogólnie chodzi o wymyślenie jakiegoś oryginalnego logo, które będziemy mogli umieścić sobie przy awatarach lub w innym miejscu w naszych profilach - dzięki temu będziemy wyróżniać się. Konkurs trwa do końca grudnia - jest dość dużo czasu, więc każdy będzie mógł przysłać swoją propozycję loga, wybierzemy najciekawsze logo między sobą i zamieścimy je w styczniu - NOWY ROK, NOWY WIZERUNEK, NOWE POSTANOWIENIA ;)
Jako, że cenimy pomysłowość osoba, której logo ukaże się w Naszych profilach zostanie oczywiście nagrodzona :)

Czekam na Wasze projekty (wysyłajcie na adres n.tomasiak@gmail.com), później roześlę je do wszystkich i wybierzemy najlepsze :)

rysio13 

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 11:10 pm   logo

Dla mnie sprawa jest prosta 2 propozycje:
1. Znaczek Bezdrozy lub
2. logo e-przwodników (może być sam kula ziemska)

Obok naszego nicka:)

natalia.tomasiak

Wysłany: Wto Gru 01, 2009 2:43 pm   

Ryszardzie, ale może jednak coś bardziej oryginalnego wymyślić :) Oczywiście nikt tu nikogo nie zmusza do niczego, ale myślę, że są osoby które chcą pochwalić się swoimi pomysłami graficznymi i przyślą inne propozycje :D

natalia.tomasiak

Wysłany: Pią Gru 04, 2009 10:13 am   

A takie moje dwa pytanka:

* ja też mogę brać udział w tym konkursie ???
* co myślicie o przysyłaniu więcej niż jednej propozycji ???

ps. chciałam zauważyć, że i tak wybieramy to logo między sobą, więc chyba mogę w końcu wziąć udział w jakimś konkursie :roll:

Marta_Antonina 

Wysłany: Pią Gru 04, 2009 10:17 am   

popieram! Działaj kobieto w tym corelu ;)

iudex

Wysłany: Wto Gru 08, 2009 12:18 pm   

Jako ,że rysowanie ( czy to łapą ,czy w programie graficznym ) nie jest moją mocną stroną ,to może spróbuję opisać moje skojarzenia z tematem znaczek graficzny wyróżniający moderatora .

Wygląda na to ,że aktywność moderatorów sprowadza się do szeroko rozumianego cenzurowania materialów wrzucanych na portal .Wobec tego proponuję ,żeby naszym wyrożnikiem były atrybuty cenzora ;) ) nożyczki (albo w nowszej wersji palec na klawiszu delete :mrgreen: ewentualnie czujne oczy srodze przyglądające się spod zmarszczonych brwi
Ma ktoś może pomysł jak to narysować ??

Ja już rozpocząłem łapankę na plastycznie uzdolnionych , może się uda i ktoś mi to narysuje.

natalia.tomasiak

Wysłany: Wto Gru 08, 2009 2:36 pm   

Panie Piotrze ... pomysł nie bagatelny !!! i musi być zrealizowany :D Ja już zaczęłam coś kąbinować przy swoich projektach, ale jeśli Pan nie znajdzie odpowiedniej osoby, której uda się połączyć delete z moderacją to mogłabym spróbować zmierzyć się z takim wyzwaniem, chociaż nic nie obiecuje bo dopiero jestem przy pierwszych krokach nauki programów graficznych :)

Marta_Antonina 

Wysłany: Wto Gru 08, 2009 6:54 pm   

fajny pomysł z tym delete i oczami :) bardzo mi się podoba :)

iudex

Wysłany: Śro Gru 09, 2009 9:40 am   

Zwykle w prace graficzne wrabialem brata , ale ten ostatnio intensywnie walczy z niżem demograficznym i nie mam sumienia zawracać mu glowy rysowaniem

natalia.tomasiak

Wysłany: Śro Gru 09, 2009 9:59 am   

Czyli mam rozumieć, że muszę włączyć swoją kreatywną część mózgu i wymyślić logo? Tylko, że nie wiem czy sprostam wszystkim wymogom :D Osobiście proponuję zastosowanie jednego z motywów, bo jak zaczniemy kombinować to wyjdzie z tego jedno wielkie nic (w końcu to logo a nie rysunek formatu A4)

Marta_Antonina 

Wysłany: Czw Gru 10, 2009 9:31 am   

Natalia, chyba na to wyjdzie, że to Ty wygrasz konkurs heheheh :p

velya

Wysłany: Czw Gru 10, 2009 7:44 pm   

Natalia wymyśliła konkurs, ogłosiła go, a następnie wygrała z braku konkurencji. genialne!!! :wink:
jak dacie mi jeszcze trochę czasu to może zmuszę do roboty moją drugą połówkę - w końcu czegoś go chyba nauczyli na tej ASP :wink:

Marta_Antonina 

Wysłany: Czw Gru 10, 2009 8:17 pm   

Velya!! To przyciśnij swego artystę:)

natalia.tomasiak

Wysłany: Czw Gru 10, 2009 9:13 pm   

No miło będzie jak ktoś jeszcze coś podeśle, bo wyjdzie na to, że sama dla siebie konkurs zorganizowałam !!! :P a to mi się nie podoba, bo co to za rywalizacja !!! tracę motywację jak nie mam z kim konkurować ;)

KuKsU 

Wysłany: Pią Gru 11, 2009 2:26 pm   

Ja mam prosty pomysł, ale programy graficzne na linuxa nie zostały jeszcze przeze mnie opanowane. Rady "zrób pod windowsem" nie pomogą, bo ze względu na pracę męża takiego systemu nawet w domu nie posiadamy.
Spróbuję coś opanować i stworzę Ci małą konkurencję Natalko :cool:

natalia.tomasiak

Wysłany: Pią Gru 11, 2009 7:54 pm   

No ja czekam na Wasze propozycje !!! Wolałabym kogoś nagrodzić, bo samą siebie to raczej odpada ;)

natalia.tomasiak

Wysłany: Sob Gru 26, 2009 6:08 pm   

a ja dalej czekam .... co z wami ???

Odpowiedz do tematu