Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs na Użytkownika Roku 2009
Autor Wiadomość
futermama 

Wysłany: Śro Sty 06, 2010 10:23 pm   

Gratuluję wszystkim zwycięzcom !

Życzę w Nowym Roku 2010 Wszystkim podróżnikom ciekawych podróży , pięknych fot , no i zapału w pisaniu relacji !!!

Ze swojej strony dziękuję za wyróżnienie... no i do roboty !!! :grin:

1959paluszek 

Wysłany: Czw Sty 07, 2010 9:54 am   

gratulacji nie będzie, bo nie mogę się pogodzić z subiektywnymi decyzjami jury i oczekuję na uzasadnienie tego wyboru. wygrała ilość nie jakość. moi poprzednicy wzywają do roboty w nowym roku ale czy znamy zasady na jakich bezie się odbywał konkurs? czy tak jak w każdych normalnych rozgrywkach sportowych stary sezon się zakończył, poznaliśmy mistrza i medalistów, więc w nowym sezonie startujemy wszyscy od zera? tak aby każdy miała równe szanse? :cry:

ewelina.wolna

Wysłany: Czw Sty 07, 2010 11:20 am   

właśnie się zastanawiałyśmy z Natalią nad ogłoszeniem konkursu na 2010 rok i jesteśmy w kropce... konkurs miał być zabawą, od początku wiedzieliśmy, że obiektywny wynik będzie niemożliwy - bo czy oceniać jakość, czy ilość, czy sugerować się opiniami... przy rozstrzygnięciu staraliśmy się wziąć wszystkie opcje pod uwagę, a i tak świadomość pominięcia niektórych osób czy ich niedocenienia jest :(

i póki co nowego konkursu rocznego nie ogłaszamy, co miesiąc będziemy kontynuować jakieś mniejsze konkursy, ale miło by było, gdyby były rozpatrywane w kategorii zabawy, a nie rywalizacji :)

ze swojej strony przepraszam wszystkich niedocenionych

pozdrawiam, Ewelina

Gość

Wysłany: Czw Sty 07, 2010 1:48 pm   

przeprosin również nie przyjmuje do wiadomości ponieważ zawsze znajdzie się czarna owca i oszołom[czyli ja!], któremu się coś nie podoba. to tyle na temat 2009 roku.
w nowym roku proponuję ogłosić konkurs na najaktywniejszego użytkownika roku!!! Bo to jest co innego niż najlepszy! Mamy wspaniały system ocen i punktacji, każda relacja, opis trasy czy zdjęcie mają swoją konkretną wartość i na koniec roku w prosty sposób to się sumuje. dodatkowo można wprowadzić kategorie: opis/relacja roku, zdjęcie roku czy obiekt roku. Każdy użytkownik przegląda zawartość portalu i ma możliwość zapoznania się
z pracą członków społeczności "e-portalu". Wystawiamy oceny, komentujemy i to jest miarą wartości każdej publikacji. Oczywiste jest, że o wynikach decyduje wtedy średnia ocen i ilość oceniających. Proszę to rozważyć i nie dać mi satysfakcji, że moje osobiste zawiedzione ambicje zniechęcą Panie do dalszej super pracy. Bo to właśnie Wy wymyśliłyście ten portal i To Wam należy się tytuł Super Administratora! :smile: Głowa do góry, przed nami cały rok dobrej pracy, sporów i nagród! :cool:

1959paluszek 

Wysłany: Czw Sty 07, 2010 2:43 pm   

ten gość powyżej, to 1959paluszek i nie wiem czemu nie było podpisu! :?:

natalia.tomasiak

Wysłany: Czw Sty 07, 2010 3:27 pm   

Ja również chciałam przeprosić wszystkich, którzy zostali nie docenieni, ale nasz wybór był naprawdę trudny i zdawałyśmy sobie sprawę z Eweliną, że nie będzie on do końca obiektywny.
Mam jednak nadzieje, że traktujemy to wszystko jako zabawę. Chciałabym, aby nasza społeczność była silną, wspólnie pracującą grupą, a nie zawodnikami rywalizującymi na punkty :)

Ze swojej strony chciałabym również podziękować grupie moderatorów, z którymi fantastycznie mi się współpracuje !!!

Nowy 2010 rok uważam za rozpoczęty !!! Czas na nowe podróże, nowe obiekty, zdjęcia i relacje !!!

ps. Nas nie da się zniechęcić ;) :D My tylko szukamy i główkujemy nad nowymi pomysłami, a te najlepsze zawsze rodzą się niespodziewanie więc nigdy nic nie wiadomo - kiedy i co;)

1959paluszek 

Wysłany: Czw Sty 07, 2010 4:40 pm   

I tak trzymać!
A może wzorem konkursu organizowanego przez gazetę "Przegląd Sportowy" na najlepszego[moim zdaniem najpopularniejszego] sportowca Polski w danym roku, kapituła konkursu[tzn. administratorzy i moderatorzy] przedstawiają w listopadzie listę 15 - 20 użytkowników na których można oddawać głosy. Kryteria wyboru tej grupy można dokonać na podstawie ich aktywności, udziału w tworzeniu i kreowaniu portalu lub sumy punktów zdobytych w trakcie roku! :?: :?:
Sądzę, że Panie wspólnie z moderatorami oraz wszystkimi użytkownikami znajdziecie złoty środek. Każdy plebiscyt czy konkurs na najlepszego w czymkolwiek ma z góry założenie, że ostateczny wybór rodzi wątpliwości :?:
A jak powiada stary dowcip, tam gdzie dwóch Polaków się spotyka i rozmawia, to w każdej sprawie mają trzy różne zdania :!:
Do zobaczenia na łamach portalu. :oops: :oops:

rysio13 

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 3:46 pm   

Bardzo dziękuję za wyróżnienie.
Gratuluję również wszystkim laureatom i nie zapominam tych, których ominęło szczęście bycia dodatkowo docenionym.
Każdy aktywny użytkownik bez wyjątku stanowi wielką wartość dla naszego (sic!) portalu.

Pozdrawiam
rysio13

Odpowiedz do tematu