Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ukraina - 2. połowa lipca
Autor Wiadomość
Emilio

Wysłany: Pon Cze 14, 2010 10:49 am   Ukraina - 2. połowa lipca

Szukam towarzysza w podróż po Ukrainie. II połowa lipca (termin jeszcze do ustalenia), około 2 tygodnie. Wyjazd niskobudżetowy, ale bez przesady (preferowany nocleg "u ludzi"). Podróż pociągiem, autobusem, stopem...

W planach zwiedzenie Lwowa, jak się da to ukraińskiej prowincji (kwestia do dogadania) i Krym. Generalnie nie zależy mi na celu podróży, a na samym podróżowaniu, poznawaniu ludzi i ich kultury.

Mam 26 lat, jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej i pasjonatem podróżowania. Jeżeli chodzi o język ukraiński, rosyjski, to cyrylicę czytać umiem... póki co, żaden język nie był dla mnie do tej pory barierą. :) Na Ukrainie byłem już raz (Delta Dunaju).

Poszukuję osoby tak samo zwariowanej jak ja, która chciałaby spontanicznie spędzić wakacje na totalnym luzie, z odrobiną szaleństwa, a przede wszystkim wspaniałe, pełne niezapomnianych wrażeń. Nie ma ograniczeń odnośnie płci (fajnie jakby była miła dziewczyna), ale preferuję osoby z przedziału wiekowego 20-30 lat.

Mój numer gadu 4438496

Pozdrawiam i zapraszam
Emil

molski

Wysłany: Pon Cze 14, 2010 5:52 pm   

Bardzo ciekawa podróż... Mam nadzieję, że uda Ci się, bo sam 4 lata temu coś takiego przeżyłem i to były jedne z moich lepszych wakacji. Tylko boję się, że może trochę za późno zacząłeś zbierać ekipę. Pamiętam, że z tym miałem największy problem i dopiero w ostatniej chwili udało mi się znaleźć jednego kumpla.

Jeśli potrafisz czytać cyrylicę, to faktycznie powinno to wystarczyć. Też nie znałem za bardzo języka, ale sobie poradziliśmy. Wiesz, że w wielu miejscach nie ma bieżącej wody, nie? Ale skoro ma być to taki luźny wyjazd, to pewnie to nie powinno przeszkadzać jakoś wybitnie. Poza tym skoro byłeś już na ukrainie, to pewnie wiesz:)

Aha, co do tej ekipy, to ostatnio trafiłem na portal, gdzie można zebrać jakąś ekipę, więc może też tam spróbuj: twoja-podroz.pl. Tak jak mówię, miałem problem z ekipą, a widziałem, że na tym portalu sporo osób wybiera wschodnie kierunki, więc może Ci się uda.

Tak czy siak życzę powodzenia i super podróży! Weź aparat, bo jest co upamiętniać:)

Emilio

Wysłany: Pon Cze 14, 2010 8:24 pm   

Dzięki za info i słowa otuchy. Dlaczego tak późno? Rozwaliły mi się poprzednie plany wyjazdowe i wymyśliłem to. Jak pojadę sam, to też będzie git.

Z doświadczenia wiem, że najlepsze imprezy to imprezy organizowane na tzw. ostatnią chwilę.

No a aparat to podstawa, jedzenia nie zabiorę, a aparat wezmę ;)

Lilienne 
Lilienne

Wysłany: Pon Cze 14, 2010 10:54 pm   

Witam, z chęcią dołączę do wyprawy :) Mam wolny cały lipiec, więc termin jak najbardziej mi odpowiada. Uwielbiam podróżować, interesuje mnie również wyjazd niskobudżetowy mogę nawet spać w namiocie ;) Mam 24 lata i nie znam rosyjskiego ani ukraińskiego, ale planuję zacząć się uczyć alfabetu ;) W tamtym roku znajomi mieli jechać samochodem na Ukrainę ale w końcu się rozmyślili i nic z tego nie wyszło. Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się pojechać, sama to jednak nie odważyłabym się na taką wyprawę, z kimś zawsze raźniej :D Moje gg 6804944

Emilio

Wysłany: Wto Cze 15, 2010 8:15 am   

:) I udało się.

molski

Wysłany: Śro Cze 30, 2010 10:07 pm   

No to super:) Czyli rozumiem, że Lilienne jedziesz?:) Fajnie Wam, nie powiem, trochę zazdroszczę, no ale nie dam rady dołączyć. Widzę, że jednak nie przydała się moja rada z tym portalem?:p Jakbyście mieli jeszcze jakieś pytania, piszcie, postaram się Wam odpowiedzieć, jak będę potrafił:)

Pozdrawiam, hej!:)

Lilienne 
Lilienne

Wysłany: Czw Lip 08, 2010 5:50 pm   

Tak jadę :) spotykamy się w najbliższym czasie by się poznać :) i mniej więcej ustalić trasę a potem ruszamy w podróż ;D To moje pierwsza wycieczka z kimś z internetu ;) wcześniej nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak bezdroża, gdzie trafiłam zupełnie przypadkiem.
Pozdrawiam !!

Odpowiedz do tematu