Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Współpraca redakcja-moderatorzy-użytkownicy
Autor Wiadomość
natalia.tomasiak

Wysłany: Czw Sty 27, 2011 4:06 pm   Współpraca redakcja-moderatorzy-użytkownicy

Witam!!!

Serwis nam się rozwija, ale nie możemy poprzestać na jednym. czas na małe zmiany ;) oczywiście nie chcemy wprowadzać zmian tych, które my wymyślimy, ponieważ najbardziej zależy nam na tym, żeby to serwis był dla Was - moderatorów i użytkowników!!!

Kieruję pytanie do wszystkich, w szczególności do moderatorów co chcielibyście zmienić w panelu? Co Wam ułątwi prace? Czy chcielibyście również moderować relację lub mieć możliwość łączenia obiektów? Może chcielibyście widzieć jeszcze jakieś inne funkcje?

Czekam na Wasze propozycje!!! Dodam, że pracy po ogłoszeniu porządków jest dużo ;)

Calenja 

Wysłany: Pią Sty 28, 2011 9:46 am   

Witam!

Jeszcze raz przypomnę że nie ma możliwości aktualizacji ceny i godzin otwarcia. Nie zawsze można dopisać takie informacje w komentarzu, ponieważ dopisek wymaga przynajmniej 50 znaków, a informacje powyższe zazwyczaj zajmują mniej miejsca.

rysio13 

Wysłany: Pon Sty 31, 2011 11:24 am   

Natalio. Bezwzględnie należy wymienić wyszukiwarkę. Ta nasza wyrzuca wyniki zbyt precyzyjnie więc gdy się zrobi literówkę lub wpisze troszeczkę inna nazwę to ona po prostu nie wyszuka istniejącego obiektu. Dlatego też nie można się dziwić dublowaniem miejsc. Przykładów nie podaję bo są oczywiste.
Ja nadal sprawdzam czy obiekt już istnieje za pomocą lokalizacji na mapie.

Marta_Antonina 

Wysłany: Wto Lut 01, 2011 3:32 pm   

Proponuję w końcu zrobić porządek z błędami. Już kiedyś zgłaszałam informacje o wariacjach ep przy logowaniu się poprzez dodawanie komentarza. Z resztą z komentarzami wiecznie były problemy. Miałam dziś otwarte dwa obiekty i do jednego chciałam dodać komentarza. Dodałam, ale potem okazało się, że pojawia się on nie przy tym obiekcie, przy którym dodawałam tylko przy tym drugim, ktory też był otwarty. To już nie raz mi się przytrafiło.
Jak zorientowałam się, że wystąpił błąd, chciałam dodać ponowny komentarz pod obiektem, ale nie byłam zalogowana. Oczywiście, przy kliknięciu na dodanie komentarza, pojawia się okno logowania. Po poprawnym wpisaniu danych występuje błąd w postaci "totalnej masakry" ;) . ALe tak poważnie, nie mogę dodać komentarza, bo mi obiekt ucieka, a poza tym to co się dziele z tekstem na stronie to jakieś czary mary. W załączniku do wiadomości prezentuje zrzut z ekranu.

blad ep.jpg
Plik ściągnięto 98762 raz(y) 92,48 KB

Marta_Antonina 

Wysłany: Wto Lut 01, 2011 3:33 pm   

wow... przy załączeniu dużego pliku ciekawe rzeczy dzieją się z forum. też to widzicie jak się wszystko "rozjeżdża" ?

Marta_Antonina 

Wysłany: Czw Lut 03, 2011 10:19 am   

i zastanawia mnie problem znikających komentarzy.... :/

natalia.tomasiak

Wysłany: Pią Lut 04, 2011 10:13 am   

Dziękuje wszystkim za uwagi!!! :) mam nadzieje, że ten wątek nie zniechęca Was jako użytkowników, bo nam pomaga niesamowicie w usprawnianiu serwisu :)

Monika

Wysłany: Pią Lut 11, 2011 12:59 pm   

Proponuję zrobić coś ze zdjęciami.
Przy moderacji czasami w jednej linijce widać jedno zdjęcie, czasami więcej. Przez to na stronie widać ich mniej, co przy dużej ilości robi się problem i można nie zauważyć powtarzających się zdjęć.
A poza tym czy muszą być widoczne usunięte zdjęcia?

Marta_Antonina 

Wysłany: Wto Lut 22, 2011 9:18 pm   

oł jeeeee. kolejny ciekawy błąd ;) zobaczcie :P

ep.jpg
Plik ściągnięto 96556 raz(y) 110,63 KB

natalia.tomasiak

Wysłany: Śro Lut 23, 2011 8:56 am   

hm... jakieś psikusy nam sie tu wkradają ;) ahhh ta technika

Calenja 

Wysłany: Śro Lut 23, 2011 2:46 pm   

A nie razi was sposób wyświetlania współrzędnych GPS. Zamiast -25.38374 N powinno być zasadniczo 25.38374 S. Podobnie -9.14062 E, powinno być 9.14062 W, itp.

Odpowiedz do tematu