Helion SA
ul. Ko¶ciuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jakie sa zasady i ceny uzyskania wizy do Chin?
Autor Wiadomo¶ć
stalin
Go¶ć
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 1:08 pm   jakie sa zasady i ceny uzyskania wizy do Chin?

jakie sa zasady i ceny uzyskanie jednorazowej wizy do chin?

Damon
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 29, 2005 6:09 pm   wiza do Chin

hej
2,5 roku temu byłem w Chinach koleja transsyberyjsk±. Podaje więc info na ówczesne warunki,nie wiem czy się co¶ zmieniło od tej pory.
Najlepiej załatwić wize w konsulacie w Gdańsku, bo w Warszawie trzeba pokazać bilet, a kupiony w Polsce jest drogi. Ja kupowałem 2 krotnego wjzadu, żeby zobaczyć Hong Kong lub Makau (niby Chiny, a jest granica). Je¶li studencka to jest tańsza (ok. 60 zł). Jeszcze jak załatwisz sobie jaki¶ papierek z uczelni że jedziesz w celach naukowych itp. to jest lepiej.
Inny sposób - otrzymanie wizy w Mongolii, gdzie Polacy (chyba ze względu na star± komunistyczn± przyjaĽń) maj± wizę do Chin za darmo, tylko czeka się 3 dni.
Dodatkowych warunków nie ma w ambasadzie. Aha najlepiej się zaszczepić i mieć międzynarodow± ksi±żeczkę szczepień (daj± w sanepidzie), mog± sprawdzić na granicy. Szczepienia: żółtaczka A i B (polecam t± pokarmow±, je¶li się chce popróbować lokalnych specjałów wprost z ulicznej kuchni), tężec i inne polecane przez sanepid.
chyba to wszystko - powodzenia:)
pozdrawiam

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu