Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rosja Mongolia 2012
Autor Wiadomość
Robold

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 5:17 pm   Rosja Mongolia 2012

Szukamy chętnych ( z własnym samochodem ) do wspólnego przejazdu przez Mongolię. Planujemy z żoną na koniec czerwca 2012r. wyjazd do Władywostoku, część trasy będzie przebiegała przez Mongolię i ten odcinek chętnie przejechalibyśmy w dwa lub trzy samochody.
Ewentualnie dołączymy się do innej grupy jadącej samochodami przez ten kraj.
Mamy trochę doświadczenia, bo będzie to nasz drugi wyjazd w tamte strony, pierwszy był w 2009r i wówczas dotarliśmy do Ułan Ude.
Zdjęcia z tego wyjazdu są tu: https://picasaweb.google.com/114067328285609010361/Bajkal2009

Grzecho

Wysłany: Śro Paź 05, 2011 11:31 pm   

Hejka,

również planuję wyjazd w podanym terminie do mongoli, szukam ekipy. Są to początki poszukiwań bo czasu jeszcze trochę jest, ale jeżeli można to chętnie się przyłączymy.
Mamy Nissana Patrola długiego w wersji wyprawowej. Pisząc my mam na myśli siebię i moją ładniejszą połowę. Jeżel można się przyłączyć to proszę o info.

Piotr i Małgorzata

Wysłany: Wto Maj 08, 2012 5:45 pm   współna wyprawa

My również planujemy wyprawę do Mongolii i Kazachstanu interesuje nas również Kamczatka a może i coś więcej.Chętnie się dołączymy.Termin wyprawy nam pasuje.Samochód Toyota Tundra.Czekamy na odzew

Grzecho

Wysłany: Pon Cze 04, 2012 11:02 am   

Właśnie wróciłem z Kamczatki, miejsce przepiękne tyle, że autem tam niedojedziecie bo nie ma takiej możliwości fizycznie - barak drogi. Mozna do Madaganu i promem, ale to też bezsensu trochę bo w okolicach Pietropawłowsaka Kamczackiego też za wiele nie pojeździcie bo nie ma gdzie. Atrakcje jak wulkany, heliski, dolina gejzerów to wszystko załatwia helikopter, rafting i łowienie ryb z niedźwiedziami :grin: też auto nie potrzenbe. Ja byłem samolotem i to chyba na to miejsce najbardziej optymalny środek.
Do Mongoli ruszamy 23.07.2012 planowany powrót 30.08.2012, jedziemy w 4 auta.

Odpowiedz do tematu