Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak po wakacjach?
Autor Wiadomość
natalia.tomasiak

Wysłany: Pią Sie 26, 2011 6:12 pm   Jak po wakacjach?

Witam wszystkich :)
Z wielkim bólem serca patrzę na kalendarz i widzę jak wakacje się kończą, ale z drugiej strony nie ma co płakać tylko mieć w pamięci te najfajniejsze wspomnienia :)
Jak tam spędziliście czas wakacji? Pochwalcie się gdzie byliście, co widzieliście i co przeżyliście - chciałabym się dowiedzieć, bo mało coś ostatnio dodawaliście obiektów na e-p i przez to nie wiem, kto gdzie był ;) Zawsze po nowych obiektach wiedziałam gdzie podróżujecie, bo pojawiały się nowości w serwisie, a tak ostatnio coś to ucichło ;)

Mam nadzieje, że się tutaj wypowiecie, bo wiedzieć gdzie kto był to bardzo cenne informację - np. w tamtym roku dzięki użytkownikowi aki o wiele sprawniej poszło mi przygotowanie wyprawy na Spitsbergen - pożyczył mi trudno dostępny przewodnik i nie stracił cierpliwości jak pisałam do niego setnego maila pytając o szczegóły :D

Czekam na Wasze wypowiedzi!!! :D a na końcu ja napisze (chociaż część z Was i tak jest na bieżąco wtajemniczana co robię;) ) :

natalia.tomasiak

Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 6:06 pm   

Totalnie mnie olaliście!!! Będę płakać!!! Jedynym Waszym usprawiedliwieniem jest to, że pogoda cały czas dopisuje i jeszcze sobie gdzieś jeździcie i opowieści o wyjazdach wakacyjnych zostawiacie na jesienne wieczory :)

rysio13 

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 10:44 am   

Ależ gdzieżby tam :) Natalio, żadne olewanie. Jesteśmy z Tobą:)
Zaraz się zacznie ...juz od przyszłego tygodnia - jak zima zapędzie do nas swe macki, bo jesień już jest.
Nie ma co odpowiadać na Twe pytanie bo np. ja w wakacje nie jeżdzę prawie nigdzie. Urlop mam podzielony na czerwiec i wrzesień i jak widać po aktywności wróciłem po raz trzeci z Krety. Będzie trochę obiektów z Krety centralnej.
Moje geriatryczne podróże niestety nie pomogą Ci-Wam w planowaniu podróży:)
Chociaż jeżeli ktoś poprosi to postaram się pomóc:)
Dla mnie i tak ważniejsz była czerwcowa wyprawa po Bałkanach.
Pozdrawiam i prosze nie płacz:) bo nie pójde z Tobą-Wami na piwo!!!!

Odpowiedz do tematu