Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Najtanszy transport do Rumunii
Autor Wiadomość
Wolfos

Wysłany: Czw Sty 19, 2012 2:59 pm   Najtanszy transport do Rumunii

Witam, chcialbym dowiedziec o mozliwe transporty z Polski (lublin, przemysl) do Rumunii (interesuje mnie glownie Cluj-Napoca ale wystarczy ze dotre do Rumunii), najlepiejby bylo gdyby byl to transport bezposredni i jak najtanszy (autobus, pociag). Szukalem juz polaczen w internecie oraz wysylalem maile z pytaniami ale np w takim PKP podali mi polaczenie przez Wegry ktore kosztowaloby mnie 600zl!! w jedna strone, za takie cos dziekuje:). Przeczytalem o tym ze autobusy w te strony sa calkiem nie drogie (czytalem o 70-200zl w jedna strone) ale na stronach przewoznikow PKS Przemysl nie znalazlem polaczen do rumunii (mimo ze w opisie mieli napisane ze oferuja polaczenia do tego kraju). Chcialbym pojechac tam w wakacje na jakies 2-3 tygodnie. Jesli ktokolwiek ma informacje na temat transportow dostepnych w wakacje z Polski do Rumunii prosze o pisanie w tym temacie, pisalem juz maila do PKP Przemysl ale niestety nikt mi nie odpowiedzial. Rowniez jesli ktos wybieralby sie do Rumunii autem (lub jechal przez ten kraj) chetnie bym sie z taka osoba zabral, oczywiscie dorzucilbym sie do paliwa :) . Pozdrawiam Artur.

grzes9

Wysłany: Pią Sty 20, 2012 2:44 pm   

a spróbuj zorientować się czy z lublina nie ma połączenia, bo z Przemyśla może być ciężej ;)

pisii35

Wysłany: Wto Lut 07, 2012 7:11 pm   

a ja polecam autostop - na pewno wyjdzie najtaniej :P

grzesiekodm 

Wysłany: Sob Lut 11, 2012 8:33 pm   

I tu się mylisz! Autostop w Rumunii jest płatny i to wcale nie tak mało. Przyjmuje się, że za podwózkę trzeba zapłacić co najmniej równowartość biletu autobusowego. Kierowcy zatrzymują się w celach czysto zarobkowych, więc warto mieć wyliczone pieniądze, bo na zwrot reszty nie ma co liczyć. Sam kiedyś miałem niezłą przepychankę z kierowcą - zaproponował, że mnie podwiezie za 10 lei. Gdy na miejscu dałem mu 20 lei, ten uznał to za napiwek i nie chciał mi wydać. Właściwie to chyba nawet nie miał, więc machnąłem ręką.

Odpowiedz do tematu