Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
nowy program telewizyjny dla backpackersów
Autor Wiadomość
calderaro

Wysłany: Wto Lut 28, 2012 5:22 am   nowy program telewizyjny dla backpackersów

Witam,
mam do Was pytanie, co byście chcieli zobaczyć w programie telewizyjnym przedstawiającym zasady taniego podróżowania? Ideą programu ma być pokazanie, że podróżowanie "na krańce świata" nie musi byc ani trudne, ani bardzo drogie, ma byc to program o podróżach, ale odbiegać od wszystkich innych programów podróżniczych. Ma pokazywać wszystkie etapy podróży - od planowania transportów, szukania tanich noclegów, sposobów na zwiedzanie, itp. po szczęśliwy powrót. Zastanawam się nad dwiema opcjami - pierwsza to taka, ze program jest w formie reportażu. Towarzyszymy globtroterowi z kamerą od początku do końca, przed w trakcie i po powrocie z podróży. Drugą opcją jest forma teleturnieju - reality show, gdzie np. trzech podróżników ma za zadanie opracować i zrealizować trasę, a ta, która najbardziej spodoba się jury/telewidzom wygrywa zwrot kosztów całej podróży.

Na tym etapie niestety nie mogę zbyt wiele powiedzieć, ale bardzo ciekawi mnie Wasza opinia, Wasze pomysły, uwagi, sugestie. Możecie je pisac w komentarzach, lub wysyłając mi maila: sandro.calderaro@o2.pl

Czy ktoś byłby chętny na wzięcie udziału w takim programie?

Odpowiedz do tematu