Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Węgry, Chorwacaj, Czarnogóra czy Rumunia i Bułgaria?
Autor Wiadomość
Masi

Wysłany: Śro Cze 12, 2013 5:22 pm   Węgry, Chorwacaj, Czarnogóra czy Rumunia i Bułgaria?

Wybieramy się z bratem w podróż na wakacje. Chcemy jechać albo przez Węgry do Chorwacji i Czarnogóry albo do Rumunii czy Bułgarii. Nie wiemy co wybrać.
Spać chcemy najlepiej w namiocie, podróżujemy z plecakami i zależy nam na pieniądzach. Mamy około 3 tygodni. Co do podróży to jesteśmy gotowi jechać autostopem, ale niekoniecznie, wiemy ze w Rumunii wychodzi to podobnie jak transport publiczny, bo trzeba płacic. Takie wyprawy to dla nas nie pierwszyzna, mamy za sobą Krym i ukraińskie Karpaty. Luksusy zbędne.
Co polecacie? Gdzie lepiej, taniej, przyjaźniej? Gdzie łatwiej sie poruszac, dogadac? Co do jezyków - znamy angielski, francuski, trochę hiszpański.

kuba81

Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 11:39 pm   

Ja wybrałbym Rumunię, ale wybór pewnie już dawno zapadł. Mam nadzieję, że wyprawa się udała.

Malwina1234 

Wysłany: Czw Gru 19, 2013 1:09 pm   

No pewnie już zapadła decyzja dawno ;) ale od czego jest kolejny rok? Od następnych wyjazdów za granicę. Jestem ciekawa jakim środkiem transportu się wybrałeś? Bo wg dobrym rozwiązaniem jest jazda busem... sama wynajmuję busy http://ekobus.pl/ jak tylko zabieram się do miast w Polsce, a także do zagranicznych

Odpowiedz do tematu