Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Promy z Ukrainy do Stambuł
Autor Wiadomość
Krzycho
Gość
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:08 pm   Promy z Ukrainy do Stambuł

Cześć,

Czy ktoś z Was płynął promem z Odessy, Jałty lub Sewastopola do Stambułu? Ile kosztują bilety? Jak wygląda rejs?

pozdr.

K

Odoakr

Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 12:06 am   

zobacz tu:
http://www.ukrferry.com/eng/tariffs/odessa1.asp

Ja nie płynąłem, ale to nie jest tania impreza. Minimum 600 $ w jedna stronę.

Gość

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 12:51 am   

Nie pamiętam ceny ale we wrześniu z Odessy prom odpływał dwa razy w tygodniu. Z biletami większych problemów nie ma.

Gość

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 6:21 pm   

Witam prom odpływa z Odessy chyba trzy razy w tygodniu bilet kosztuje róznie w zależności od standardu. Może być dośc drogi ale można kupić za 100 dolarów siedzenia lotnicze, kabina najtańsza chyba ok. 120 dolców. No ale z tymi 600 dolcami to przesadziłeś okrutnie. Informacje znajdziesz na stonach Ukrferry, tam jest i rozkład i ceny biletów aktualne. Mozna zamówić bilet przez internet ale radzę potwierdzić telefonicznie bo to tylko rezerwacja. Miłej podróży. Renata

Gość

Wysłany: Śro Maj 30, 2007 9:47 pm   

jak moge dojechać samochodem do Turcji z Odessy? Może przez prom?jakie są koszty, jaka załatwić bilet?
pozdrowienia

jnakielny
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 11:10 pm   

Jest tez opcja przejazdu autokarowego w niezłych warunkach z Sucavy tuz za ukraińsko-rumuńską granica do Stambułu właśnie. Bilet wejściowo kosztuje jakieś 50$, wyjściowo - ile utargujecie.

grzes
Gość
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 10:08 pm   

ja plynalem kilka lat temu, wiec moze moje spostrzezenia sa juz nieaktualne, ale wtedy te promy byly po prostu tragiczne- stare, bardzo zniszczone z ysiacem karaluchow. Zreszta jakis czas potem jeden z nich zatanal podczas rejsu...
No i do tego, jak plynalem, to bardzoo duza czesc pasazerow stanowily moldawskie prostytutki plynace do turcji do pracy. Tak wiec podsumowujac, rejs byl w miare tani ale bardzo nieprzyjemny. Gdyby nie pewna pani z Molldawii, ktora tym statkiem czesto plywala i dobrze znala cala zaloge i ktora polubila mnie i moja dziewczyne, to cala noc, zamiast w kabienie, spedzilibysmy na pokladzie, jak inna para z polski, ktora takiego szczescia juz nia miala...

haskandal
Gość
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 8:28 pm   

2 lata temu najtańszy bilet kosztował około 330 zł w 1 stronę

hcskandal
Gość
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 8:30 pm   

ja za tą kase zdecydowałem się wybrać lądem i zobaczyć co słychać w bułgari mołdawi i rumunii

Scarlett 

Wysłany: Śro Paź 08, 2014 6:38 pm   

czesc a jak wygladają ceny sprzetu górskiego , zastanawiam się czy mam zabrać całe wyposażenie górskie ze sobą czy kupic na miejscu np namiot , kurtke buty ....

Roberto

Wysłany: Nie Paź 12, 2014 2:52 pm   

Ceny zapewne są podobne. Ja bym raczej czym innym się martfił. Ile jest sklepów turystycznych prefosjonalnych i jaki w nich jest wybór asortymentu?

Ja swoje wyposażenie kompletowałem latami i nie bardzo wierzę abym gdzieś kupił wszystko od ręki.

Odpowiedz do tematu