Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pytanko o chiny
Autor Wiadomość
Rysiek
Gość
Wysłany: Czw Wrz 18, 2003 5:41 am   pytanko o chiny

Szukam info o tanich przelotach do Pekinu lub ew. w inne miejsce Chin, a takze wszystkich przydatnych informacji o tym kraju.
Rysiek

jagoda
Gość
Wysłany: Pon Wrz 29, 2003 12:31 am   loty do Pekinu

Ja korzystałam z rosyjskich linii Sibirian Airlines z Moskwy do Pekinu przez Nowosybirsk(przesiadka) w promocji to było chyba w obie stronu ok.500 dol. W jedną strone, z Pekinu do Moskwy bilet kupowany w Rosji kosztował 330 dol. Linie w porządku i lądują!!!( co niektórzy powątpiewali czy rosyjskie samoloty wykonują ten manewr). Pozdrawiam Jagoda

wandrus

Wysłany: Pon Wrz 29, 2003 8:29 am   

Gdzie kupowałaś bilety. Na miejscu w Moskwie, czy wcześniej?
E.

Gość

Wysłany: Czw Paź 02, 2003 11:28 am   Re: loty do Pekinu

[quote="jagoda"]Ja korzystałam z rosyjskich linii Sibirian Airlines z Moskwy do Pekinu przez Nowosybirsk(przesiadka) w promocji to było chyba w obie stronu ok.500 dol. W jedną strone, z Pekinu do Moskwy bilet kupowany w Rosji kosztował 330 dol. Linie w porządku i lądują!!!( co niektórzy powątpiewali czy rosyjskie samoloty wykonują ten manewr). Pozdrawiam Jagoda[/quote]

Renata
Gość
Wysłany: Czw Paź 02, 2003 11:31 am   Loty z Moskwy

Witam, mam pytanie:czy znasz może adres strony rosyjskich linii lotniczych lub wiesz, gdzie można ją znależć, interesują mnie też ceny.:)

Xandra 

Wysłany: Wto Paź 14, 2014 7:25 am   

W wakacje tego roku odbylam podroz po Azji Centralnej. Pojechalam przez Ukraine, Rosje i Kazachstan do Uzbekistanu (pociagami) potem Kirgizja i Chiny Zachodnie. Powrot przez Kazachstan i Moskwe. Do Tadzykistanu niestety nie dotarlam,

fyfo

Wysłany: Pon Lis 24, 2014 9:54 am   

Ja też bym pojechał pociągiem

kiniakki 

Wysłany: Wto Lis 25, 2014 4:55 pm   

ostatnio wyczytałam, że obecnie jeśli ma się bilet na dalszą podróż jest możliwe zwiedzanie Pekinu przez 72 godziny bez wizy. Z przydatnych informacji: W Pekinie funkcjonują cztery linie metra. Bilet kosztuje od 3 do 5 juanów w zależności od linii. No i oczywiście w Chinach nadal odnotowuje się zwiększoną liczbę zachorowań na żółtaczkę pokarmową typu A – zalecane jest szczepienie profilaktyczne.
ps. nie polecam jedzenia w przydrożnych punktach gastronomicznych grozi rewolucją żołądkową :)

Odpowiedz do tematu