Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sposób na tani nocleg w dowolnym miejscu na świecie :-)
Autor Wiadomość
alko90

Wysłany: Wto Lut 25, 2014 2:11 am   Sposób na tani nocleg w dowolnym miejscu na świecie :-)

Założyłem ten temat bo chcialbym wam pokazac fajny sposob ktory praktykuje juz od paru lat gdy gdzies jade 8-)
W skrócię to wynajmowanie mieszkań bądź pokoi od innych osób. Czemu warto z tego korzystać ? Ja widzę dwie duże zalety. Pierwsza to możliwość pomieszkania w mieszkaniu tak jak lokalna społeczność, można nasiąknąć miejscem i poczuć klimat kraju w którym sie przebywa jeszcze lepiej :)
Druga to cena :P
Często można wynająć mieszkanie za naprawdę mieszne pieniądze. Mieć dwupokojowe mieszkanie w centrum europejskiej stolicy dla 4 osób za 250 zł ? Często średniej jakości hotele kosztują więcej...

Założyłem bloga o airbnb, jak ktoś jest zainteresowany spaniem w ciekawych miejsach lub nie przeplacaniem za noclegi to zapraszam !

noclegi-z-airbnb.blogspot.com :D

podgladacz33 

Wysłany: Wto Lut 25, 2014 1:31 pm   

to tylko płatny couchserfing

alko90

Wysłany: Sob Mar 22, 2014 4:01 pm   

Nie zgadzam się z Tobą
W couchsurfingu nie chodzi tylko o to żeby się przespać tylko integrować z hostem
A airbnb jest lepszy pod tym wzgledem ze placac nie wiele mozna miec mieszkanie w centrum cale dla siebie, wracac do niego o ktorej sie chce i czuc sie po prostu swobodnie.

Zapraszam :mrgreen:

http://noclegi-z-airbnb.blogspot.com/

katarzynka1 
katarzynka1

Wysłany: Śro Wrz 24, 2014 11:43 am   

Ja mam dość dużą rodzinę i zawsze wyjeżdżamy ze znajomymi wiec dla nas znaleźć kwaterę czy nocleg jest pewnym problemem ale w tym roku korzystałam z http://www.edom.pl/noclegi/hr/chorwacja/ można znaleźć tani i peny nocleg właśnie dla większej ilości osób jest to bardziej korzystne finansowo a do tego sprawdzone. Polecam bez szukania i nerwów na miejscu.

diana20 

Wysłany: Pią Lut 06, 2015 2:56 pm   

Byłam przy pomocy coucha'a na Węgrzech. Jak na mnie taka idea jest niesamowita. Z tego co wiem teraz UE wprowadziła specjalny nawet portal dla osób podróżujących.

Odpowiedz do tematu