Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
WalutoBox.pl - platforma wymiany walut online
Autor Wiadomość
armani 

Wysłany: Śro Gru 18, 2013 11:27 pm   WalutoBox.pl - platforma wymiany walut online

Chciałabym przedstawić Wam stronę https://www.walutobox.pl/ Jest to platforma wymiany walut online. Waluty wymieniane są między użytkownikami tego portalu. Dzięki ustawie antyspreadowej wymiana jest tańsza - portal nie pobiera spreadu walutowego, jedynie minimalną prowizję. W konsekwencji wymieniając waluty poprzez ten portal oszczędza się ok 5% w porównaniu do zwykłych kantorów oraz banków. Dodatkową korzyścią jest to, iż oszczędzamy również czas - nie trzeba nigdzie wychodzić, transakcji dokonujemy przed komputerem, a pieniądze są na koncie już nawet w 30 min.
Jedynym ograniczeniem tego portalu jest to, iż wymienić na nim można jedynie cztery najpopularniejsze waluty - EUR, USD, GBP i CHF.

Kobek

Wysłany: Śro Cze 08, 2016 10:57 am   

Czy tańsza to zależy jak trafisz. W tej chwili kantory internetowe są na rynku w takiej skali, że nie wiem czy tego typu wymiany między kimś a kimś mają sens. Prosty przykład - http://ergokantor.pl/ na ten moment kursy są praktycznie zbliżone, ale bezpieczeństwo o wiele większe, już nie wspominając o szybkości wymiany. Dla mnie kantory internetowe to jakby nie patrzeć wygoda, a jak mam kombinować z kimś, żeby się wymieniać to takie troszkę nie dla mnie żeby oszczędzić 1 grosz na kursie.

Odpowiedz do tematu