Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
polskie lotniska
Autor Wiadomość
anouk

Wysłany: Czw Mar 07, 2013 11:42 am   polskie lotniska

jakie polskie lotniska najlepiej wspominacie? ja najmniej lubię tłoczną Warszawę a najwygodniej według mnie jest na lotnisku w Bydgoszczy. no i mają bardzo tani parking, bo za prawie dwa tygodnie zapłaciliśmy 90zł. większość lotów dalszych odbywa się co prawda przez Warszawę, ale jak lot jest na jednym bilecie to bagaż nadaje się tylko raz - w Bydgoszczy. w ogóle lubię takie małe swojskie lotniska, gdzie nie ma stresu i każdy jest miły :)

Helionn

Wysłany: Pią Mar 15, 2013 10:37 am   

Mi się podoba nowo otwarty Świdnik. Wieje tam nowością.

anouk

Wysłany: Śro Mar 20, 2013 3:00 pm   mniejszy ruch większa wygoda

Jeszcze takim plusem jest chyba stosunkowo mniejszy tłok i jakoś człowiek lepiej się czuje i też łatwiej mu się przemieszcza. :wink:

cincin

Wysłany: Śro Wrz 25, 2013 10:28 am   

hmm ciężko powiedzieć, które z lotnisk mi najbardziej się podobało, w sumie w większości podobnie, nawet całkiem nieźle. Ale w sumie bardziej mi w pamięci utkwił ten parking http://www.parking-lotnisko.pl/ ze względu na pomocną obsługę i to, że jak ja leżałam na plaży to z moim samochodem nic się nie stało.

dominikaewa

Wysłany: Śro Paź 02, 2013 8:58 am   

Latałam tylko z dużych - Poznania, Wrocławia i Katowic i z tych trzech to Wrocław podoba mi się najbardziej. Dla mnie małe lotniska nie wchodzą w grę, bo nie lubię starów i lądowań więc ograniczam ilość przesiadek do minimum.

Luzna

Wysłany: Śro Lis 27, 2013 10:35 am   

ja miło wspominam lotnisko w Katowicach, krakowskie też nie najgorsze, no ale najczęściej i tak latałam z Warszawy też nie mam nic do zarzucenia. Bywało jednak tak, że miałam problem z tym, żeby się dostać do stolicy, więc najprościej było samochodem, a potem coś z nim trzeba było zrobić więc zostawiałam samochód tutaj http://www.parking-lotnisko.pl/ muszę powiedzieć, że obsługa na tym parkingu bardzo pomocna.

rudy22 

Wysłany: Czw Lis 28, 2013 3:06 pm   

Zdecydowanie Okęcie jak ktoś inny płaci za przelot, jak samemu się płaci to Modlin, mieszkańcy Wa-wy nie mają problemu żeby się tam dostać np. SKM.

robo46 

Wysłany: Pią Gru 27, 2013 11:23 am   

Mi się podobało w Rzeszowie i w Warszawie mimo tego zatłoczenia, ale miła obsługa i ogólnie ok.

czervon

Wysłany: Sob Mar 08, 2014 10:25 am   

W tym kraju chyba niestety wszystkie lotniska, albo przynajmniej większość jest zatłoczona :wink: . Osobiście dobrze wspominam (także zatłoczone) lotnisko w Gdańsku. Nie wiem w sumie czemu, albo na prawdę bardzo mi się na tym lotnisku podobało.

margo903

Wysłany: Pią Lis 17, 2017 9:10 pm   

Najczęściej latam z OKĘCIA. Niestety, dojazd publicznymi środkami transportu jest dość ciężki, dlatego zazwyczaj jadę na lotnisko swoim samochodem, po czym odstawiam go na tym parkingu: http://www.parking-lotnisko.pl/ - dzięki temu wiem, że pozostanie pod dobrą opieką :-) .

Odpowiedz do tematu