Helion SA
ul. Ko¶ciuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Turcja - dojazd? wypozyczenie sam/motocykla ?
Autor Wiadomo¶ć
Glinian
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 01, 2005 5:35 pm   Turcja - dojazd? wypozyczenie sam/motocykla ?

Witam
...chce sie powłoczyc po Turcji samochodem (ew. motocyklem) - ale nie za bardzo mam czas zeby jechac z W-wy.

Pytania:
1. Tani bilet lotniczy (cena jak± płacili¶cie - jak czarter to kiedy trzeba było wrócić ? - mnie interesuje 2-3 tyg., a z tego co widze to sa na 7 dni, no i gdzie szukac - bo wszędzie mi wywala bilety po 1200 - 2000 tys) ew. alternatywa - poci±g (ile to mniej wiecej wychodzi - czas i koszt?)

2. Wypożyczenie samochodu (motocykla) na miejscu
Jaki¶ kontakt do najtanszych wypozyczalni - samochod moze nie byc nowy - najchetniej taki jak typowego Turka z prowincji ;-) - no i fajnie gdyby można było wziac np na zachodzie a oddac gdzies na wschodzie.
na razie znalazłem to: http://www.firstrentcar.net/english/arac.php 15 Eu/dzień - jakies komentarze ?
Z motocyklem to widzę że kłopot jak wszędzie - same BMW i to droższe niż samochody - mnie by wystarczyła jaka¶ 350 żeby spokojnie pyrkac 80 km/h i podziwiac widoki ;-) )

Go¶ć

Wysłany: Pi± Mar 11, 2005 7:37 pm   

cze¶ć
sprawdz na stronie aero.pl.S± tam oferty czarterów (na lipiec w dwie strony 499pln+opłaty)

piotr
Go¶ć
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 11:20 pm   re:Turcja - dojazd? wypozyczenie sam/motocykla ?

Informacje z 2004
1. 900-1000 zł to "dobra" cena za samolot w obie strony, sprzedało mi to jakie¶ biuro pttk w szczecinie, ale wylot był z berlina.
2. 15 EUR/dzień to normalna cena za samochód w wypożyczalni na południowym wybrzeżu turcji. Cena raczej "sztywna" zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Odradzam wypożyczanie samochodów nie tylko ze względów kosztowych ale głównie ze względu na znakomicie zorganizowan± komunikację autobusow±. Komfortowe klimatyzowane autokary, dobra obsługa, duża konkurencja a więc ceny bardzo atrakcyjne. Trasa ok.600 km (całonocna) - ok.15 EUR

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu