Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezerwacja/kupno biletu w Polsce na Kolej Transsyberyjska
Autor Wiadomość
alpinus6
Gość
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 10:16 pm   Rezerwacja/kupno biletu w Polsce na Kolej Transsyberyjska

Witam.Moze wie ktos, czy mozna w Polsce kupic albo zarezerwowac bilet z Moskwy do Irkucka.Jedno biuro z W-wy takie bilety sprzedaje,ale po zbojeckiej cenie ok. 350 Euro/os. za plackarte.Z gory dzieki za odpowiedz, mozna takze odpisac na mail tomekkucinski@nospam.wp.pl

kniazix

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 6:18 pm   

Oprocz Intouristu a to biuro pewnie miales na mysli piszac o zbojnickich cenach ;) chyba zadne biuro nie prowadzi rezerwacji i sprzedazy biletow na kraje bylego ZSRR. No chyba, ze akurat sobie chca dorobic i kupujac dla kogos kupia tez dla Ciebie. Najprosciej to odbyc podorz na Bialorus po bilety jest niewielki narzut na bilety lub do Kaliningradu.

edyta
Gość
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 9:52 pm   

Hej jesli chcesz jechać z Moskwy do Irkucka możesz zarezerwować biletv biuro w Krakowie:e-mail- akpczajka@o2.pl
Tam powołaj się na Dziewczyny ze Świdnicy i Leszna
Pa my też jedziemy do Irkucka a potem dalej Bajkał

Bezdroża
Gość
Wysłany: Śro Lip 20, 2005 9:41 am   Transsib - przewodnik za darmo

Pamiętajcie że na naszych stonachmożecie pobrać za free przewodnik "Szlak Transsyberyjski. Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin" - wpiszcie tylko adres:
http://www.bezdroza.com/?...&product_id=736

cabrix@gazeta.pl
Gość
Wysłany: Pon Sie 15, 2005 12:37 am   Re: Rezerwacja/kupno biletu w Polsce na Kolej Transsyberyjsk

Ja bilet kupiłam bez problemu w Moskwie na Dworcu Jarosławskim. Pamiętaj kup od razu bilet powrotny. Na dworcu są bankomaty i kantory-z wymianą nie ma problemów. W Moskwie dolary miały lepszy kurs niż w Irkucku! Nie zapomnij kupić biletu powrotnego z Moskwy do Warszawy, bo z tym są większe problemy. Kupując w Warszawie powrotny jest dużo taniej. Pozdrawiam
Anka

Gość

Wysłany: Pon Sie 15, 2005 12:46 am   Re: Transsib - przewodnik za darmo

Ja posługiwałam się przewodnikiem M.Walczak i W.Kowalskiego"Bajkał Morze Syberii" - polecam. Są drobne różnice w cenach, ale ogólnie jest bardzo przydatny. Zachęcam również do zatrzymania się w Kułtuk (po drodze z Irkucka do Sljudanki). Jest tam muzeum im. Benedykta Dybowskiego. Bezpiecznie mozna rozbić namiot w pobliżu miasteczka, taniej niż w Sljudance, a poza tym jest to świetna baza wypadowa w pobliskie góry. Sama sprawdziłam!
Anka

asiam
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 11:12 am   

Jeżeli chodzi o kupno biletów, to może niekoniecznie tłuc sie do Moskwy, tylko wystarczy do Brześcia.
My jedziemy w pażdzierniku.

asiam
[Usunięty]

Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 11:13 am   

Aha, no i jeżeli chodz o przewodniki to polecam przewodnik Bezdroży

Odpowiedz do tematu