Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyspa Wolin
Autor Wiadomość
Templar

Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:31 am   Wyspa Wolin

Wyspa Wolin to, jak dla mnie, jedyna alternatywa dla wysp Kanaryjskich czy Krety :wink: Byłem tam ostatnio i serdecznie polecam to miejsce. Można naprawdę odpocząć. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to podaję link do domku w którym mieszkałem:
http://www.superurlop.inf...123.html#oferta

Przy okazji mam pytanie. Może macie jakieś inne, tanie wyspy do polecenia?

Wiedzma
Gość
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 3:34 pm   

Uznam :]

Najwieksza z 44 wysp na ktorych lezy Swinoujscie, wieksza czesc nalezy co prawda do Niemcow, ale przejscie graniczne jest user friendly, po niemieckiej stronie masa tras rowerowych.

Odwaznym polecam tez Karsiborz, na jednodniowy wypad - odwaznym, bo mozna sie poczuc jak w tropikalnej dzungli, z przeroznymi gatunkami ptakow (rezerwat...) i masa komarow (najwiekszy minus, moskitiera sie przydaje... nie przenosza zadnych chorob, ale sa duze i uciazliwe). Atrakcja jest mozliwosc wynajecia lodki/kajaku i oplyniecia choc czesci z pozostalych 41 wysp.

Samo Swinoujscie jest urocza miejscowoscia, czesc uznamska jest ta bardziej cywilizowana, (choc i tu mozna spotkac dziki na plazy, przyjazne sa) Warszow (dzielnica lezaca po wolinskiej stronie) to czesc portowa o niskim standarcie, ale z nienaruszona przyroda (przepiekne lasy, mozliwosc znalezienia bursztynu na plazy). Kazda z wysp ma dostep do zalewu szczecinskiego, piekne widoki, mozliwosc poudzielania sie dla fanow zeglowania.

Polecam :)

Odpowiedz do tematu