Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gruzja
Autor Wiadomość
bzykov26

Wysłany: Czw Mar 06, 2008 11:27 am   gruzja

wyszedł przewodnik bezdrozy -gruzja ,armenia .jest w miare aktualny.pozdrawiam

mala mi
Gość
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 11:26 pm   

nakład niestety jest wyczerpany

bzykov26

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 10:56 am   pytanko o airbaltic do gruzji

witam ,mam pytanko o forme zakupu biletów w airbaltic do gruzji, bylem na stronce, sa tam podane numery telefonow, czy ktos robil rezerwacje telefonicznie? prosze o jakas garsc informacji ,gdyz na pod koniec czerwca wybieram sie tam. pozdrawiam i dzieki

Odoakr

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 1:05 pm   

Co do biletów - ja rezerwowałem przez Internet - zero problemów. Telefonicznie nie próbowałem nawet...

Co do przewodnika: I dobrze, że się wyczerpał! Przynajmniej więcej ludzi nie kupi tego badziewia... Jeżeli wyjdzie nowe wydanie bez większych zmian to będzie to porażka wydawnictwa...

mala mi
Gość
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 12:18 am   

>Odoakr: jaki przewodnik jest w takim razie godny polecenia? opinie o lonely planet takze nie sa najlepsze.

Gość

Wysłany: Nie Mar 09, 2008 7:35 pm   

Ja mimo wszystko uważam LP za najlepszy. Zgadzam się z Odoakrem, że przewodnik Bezdroży to pomyłka. Jest jeszcze przewodnik Bradt. Mimo wszystko polecam LP.

Odoakr

Wysłany: Wto Mar 11, 2008 9:20 pm   

[quote="mala mi"]>Odoakr: jaki przewodnik jest w takim razie godny polecenia? opinie o lonely planet takze nie sa najlepsze.[/quote]

Mieliśmy LP i Bezdroża. Prawdę mówiąc to LP po tamtym rejonie nie jest najlepsze, ale zdecydowanie lepsze niż Bezdroża (tak na prawdę to Bezdroża to zerznięte z LP całe akapity - najprawdopodobniej bezprawnie, bo informacji o tym nigdzie nie ma + masa niepotrzebnych informacji o historii... architektury. Tak Pan Autor jest architektem)

Słowem - nie wiem. Można się pocieszyć, że nadal jest kraj, o którym nie ma przewodnika :)

globtrotters
Gość
Wysłany: Sob Mar 15, 2008 3:57 pm   

Witam, wybieramy sie we 2 osobki na Gruzje termin prawdopodobnie koniec sierpnia poczatek wrzesnia. Plan jest taki zeby poleciec/pojechac do Stambulu a potem marszruta pojechac do Gruzji. Czy sa moze chetni na takowa wyprawe? Chcemy troche zwiedzac i troche powłuczyć sie po gorkach nizszych i wyzszych. Wyprawa typowo na lekko bez namiotow i z malymi tobolami. Bede wdzieczny za wszelkie sugestie i pomysly. Pozdrawiam,
tomek gg5735457, tom-kozz@wp.pl

BenekBebBenek
Gość
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 10:16 am   

Sugestia jest taka, jak chcesz sie wbijac w gory to namiot sie moze przydac nie zawsze znajdziesz nocleg. Teraz namiocik to kwiestai 2-3 kg. Inna sprawa ze o wiele drozej nie bedzie leciec z rygi do tybilisji i wracac do rygi zobacz loty na http://www.airbaltic.com/ jak teraz kupisz to bedzie jeszcze napewno taniej. Przejazd przez ze stanbulu do gruzji wcale tanio nie wychodzi a i czasu to tez troche kosztuje.

Pozdr

Odpowiedz do tematu