Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lakkadiwy (Lakszadiwy)
Autor Wiadomość
muzyczka

Wysłany: Śro Sty 30, 2008 9:30 am   Lakkadiwy (Lakszadiwy)

Czy ktoś wie jak się dostać (z kąd wypływa prom/łodka, za ile itp., samolot odpada) na Lakkadiwy ?? Może ktoś był i ma ciekawe spostrzeżenia ;) Zniechęcające jest to że podobno drogo, ale nie chce mi się wierzyć że nie da rady jakoś pod palmą pomieszkać, hamak zabrać itd.. ;) Może ktoś znalazł tańsze domki przy plaży pod palmami ;) ??

Czekam na jakiekolwiek info
[b]samojedny@gmail.com[/b]

jaro3147
Gość
Wysłany: Śro Mar 05, 2008 9:02 pm   lakkadiwy

czesc,znalazles cos na ten temat,bo mnie one tez interesuja-pozdrawiam jarek :P

pyszny
Gość
Wysłany: Pią Mar 07, 2008 1:45 pm   propozycja...

Witam,
Pomysł fajny lecz z tego co mi wiadomo to na Lakkadiwy nie kursują liniowe połaczenia :) samoloty drogie a wysepki małe :)
Proponuje więc wybrać się na Andamany (małe wysepki administracyjnie należą do Indii, choć bliżej z nich do Tajlandii) wysepki zdecydowanie tańsze, można na nie dopłynąć promem (3 do 4 dni na promie ceny atrakcyjne można wybrać różne klasy biletów od tzw. bunk class do first - korzystałem z tej najnizszej i warunki ciekawe ;) minusem jest znaczna ilość karaczanów, no oczywiście zależy na jaki statek się trafi). Promy wypływają z Kalkuty i z Madrasu. Polecam wysepki piekne, można porównać z Tajlandią, Indonezją, Filipinami i Malezją a ceny atrakcyjniejsze, można wypozyczyc motorek i troszke pojeździć) odradzam jednak lipiec i sierpień (monsum) choć osobiście byłem w lipcu i chyba miałem szczęście na pogodę. Możecie również wybrać filipiny ładne plaż, piwko za 1,4zł i niektóre rejony są dzikie!!!
jak co to dajcie znać pyszny@poczta.fm
pozdrowionka

alicjakokot 
namaste

Wysłany: Wto Sie 05, 2008 1:32 pm   Lakkadiwy (Lakszadiwy)

ponieważ Lakkadiwy to wciąż wyspy "dziewicze" tylko jedna wyspa jest udostepniona turystą. Jeśli nie interesuje cie nurkowanie to lepiej wybrać się tam gdzie jest łatwiej sie dostać i przez to jest taniej.
Ale jeśli chcesz ponurkować to znajduja sie tam najpiekniejsze rafy koralowe, cudowni przyjażni ludzie i przepiekne plaże.
Mozna zamieszkać w resortach bungalowach zbudowanych w tradycyjnym stylu. Polecam też zabiegi Ajurveda, z czego zresztą słynie Kerala ( stan w Indiach skąd najlepiej dostać sie na wysepki). Nasze biuro zajmuje się organizowaniem wycieczek indywidualnych i wypoczynku w Indiach zapraszam na strony www.indie-nepal.pl lub www.indietours.pl
:shock:

Ravafa

Wysłany: Czw Sie 28, 2008 5:50 am   

Hej Pyszny,

zaciekawiłeś mnie tymi Andamanami, możesz napisać coś więcej? Ile kosztował transport, jak było na miejscu? Skąd je w ogóle wytrzasnąłeś itd ;)

Pozdrówki!

Rafał

Odpowiedz do tematu