Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admintech
Wto Maj 12, 2009 5:49 pm
Po Afryce
Autor Wiadomość
stasiu 

Wysłany: Nie Cze 24, 2007 8:36 pm   Po Afryce

ja mam taką propozycję: zebrać około 15 osobową grupę zapalęńców,zebrać pewne fondusze (po około 1 tyś od osoby) na zakup ciężarówki z demobilu przeprowadzić niezbędne remonty i przeróbki do podróży dla takiej grupy,póżniej ustalić termin i trasę podróży nabyć niezbedny sprzet biwakowy zaopatrzyć się w jedzenie szczepionki wizy pieniadze niezbedne na paliwo i inne nie przewidziane wydatki,no i wyruszyć gdzieś na poczatku 2009 albo jak by grupa zadecydowała,w tej grupie musiały by sie znaleść przynajmniej 1 osoba ze znajomością języka angielskiego i francuskiego oraz kierowca z kat C no chyba że ktoś ma jeszcze jakiś ciekawszy pomysł to czekam na propozycję w tym temacie.POZDRAWIAM
ps: dodam że jestem z Katowic jak by moja propozycja cieszyła się zainteresowaniem to by było kozystnie żeby pozostałe osoby nie mieszkały za daleko ponieważ było by czeba remontować i przerabiać pojazd zeby się nadawał do takiej wyprawy
Ostatnio zmieniony przez stasiu Czw Mar 13, 2008 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  

marek 1971
Gość
Wysłany: Śro Lip 11, 2007 11:07 pm   

ja bym był chetny na taki wypad po Afryce taką grupą samochodem cieżarowym ,widziałem takie coś w Travel-u i myślę ze to bardzo dobry pomysł,jestem 100% uczestnikiem jak się impreza odbedzie no i oczywiście gotów do przygotowania samochodu , dodam że jestem z Mysłowic

dr.luzik

Wysłany: Śro Sie 01, 2007 9:28 am   

Rewelacyjny pomysł!!! Jesli wypad się odpedzie na 100 % bede wtedy z wami. Jestem z Krakowa chetnie we wszystkim pomoge.

anuchna
Gość
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 1:58 pm   afryka

pomysl super. z przyjaciolka planujemy wypad do afryki. jak by była mozliwosc to chetnie sie dolaczymy.
pozdrawiam :D

slawek (Kraków)
Gość
Wysłany: Pon Sie 27, 2007 2:46 pm   Afryka

Bardzo ciekawy pomysł. Jestem zainteresowany, jak to nabierze rumieńców pomogę.

chwasciu
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 16, 2007 11:09 pm   po afryce

czesc. jak plany TOUR DE AFRICA :) daj znac czy cos sie dzieje i czy plan nie upadl, a jesli upadl to moze powinien odzyc na nowo :)

stasiu 

Wysłany: Sob Paź 20, 2007 6:56 pm   

jak narazie mało chetnych by sie cos ruszyło :(

Marek 1971
Gość
Wysłany: Nie Gru 30, 2007 9:05 pm   

Widzę że chyba nie pojedziemy :( a szkoda że nie ma wiecej chetnych :(

fornik1@wp.pl
Gość
Wysłany: Pon Gru 31, 2007 6:15 pm   

jestem zainteresowany i co wazne wiem ze ma tylko checi :) /no prawie mam tez auto turystyczne /

Korien

Wysłany: Pią Sty 04, 2008 7:20 pm   

ja mam chęci, fundusze, znajomość angielskiego i podstaw hiszpańskiego, doświadczenia z Afryki no i nic do stracenia :)

gg:468244

jednak wiem, że trudno zorganizować tak dużą grupę ludzi z poważnymi zamiarami

Gość

Wysłany: Śro Lut 06, 2008 8:47 pm   

śledze ten temat bo bym marzył o takiej podrózy jednak brak funduszy(małe zarobki,a rodzinka na moim utrzymaniu) ,ale widze że ciężko zebrać taką grupę podróżnych ,a szkoda liczyłem na jakomś ciekawą relację :(

hydron

Wysłany: Pon Lut 11, 2008 9:29 pm   

Kude...naprawdę świetny pomysł - z chęcią bym się wybrał...widzę jednak że temat stary i do tego mało chętnych :(

Gość

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 7:51 pm   

jestem chetny jak sie ta wyprawa odbedzie ,jestem z Mysłowic :)

manolo

Wysłany: Śro Mar 12, 2008 10:30 pm   

byłbym chętny na tą wyprawę lato 2009. Może dałoby radę jakoś nagłośnić na większą skalę tą wyprawę? Wtedy znalazłby się więcej chętnych?

dr.luzik

Wysłany: Sob Mar 15, 2008 9:23 am   

Z tego co widze chetni by sie znalezli :) Wiec moze powoli bysmy sie za cos brali. Nie wiem czy osoba ktora zapoczatkowala temat jeszcze sie tym interesuje. Wiec zacznijmy jakos rozmowe, jaka trase proponujecie? Moze lepiej by bylo zeby stworzyc wlasne forum lub strone internetowa? Czy jest na pokladzie ktos kto umiejacy to zrobic? Nie wiem czy wyrobimy sie w takim tempie do 2009, wiec moze jesli by to serio ruszylo warto zastanowic sie nad latem 2010. Czy znalazly by sie przynajmniej 2 os. z prawem jazdy kat.C?

manolo

Wysłany: Wto Mar 18, 2008 2:59 pm   Do dzieła:)

Moim zdaniem tu i teraz można stworzyć jakiś przynajmniej ogólny zarys tej podróży (droga - wiadomo niektóre rejony Afryki są niebezpieczne), czas(załóżmy, iż byłoby to lato 2010), ktoś może by potem wyliczył ile mniejwiecej by to kosztowało przy określonej liczbie osób. A potem, można pomyśleć nad stronką, czy/i forum...chociaż to forum nie jest złe:); aktualnie pracuje nad stronką (na moim profilu jest jej adres) trip'ie do Hiszpanii może nie jest ona super, ale przecież przede wszystkich chodzi tu bardziej o stronę informacyjną niż estetyczną. Mogę wspomóc budowę stronki o wyprawie Afryka10

stasiu 

Wysłany: Wto Mar 18, 2008 7:03 pm   

[quote="dr.luzik"] Nie wiem czy osoba ktora zapoczatkowala temat jeszcze sie tym interesuje. [/quote]

Interesuje sie interesuje :) tylko mało chętnycha dodam że czeba było by na początek kupić coś w tym stylu : http://www.militarium.net/viewart.php?aid=179 ,lub http://www.rajdy4x4.pl/in...&tD=0&pSt=1&p=4 myślę że to najlepszy samochód w teren dostępny po w miare niskiej cenie , oczywiście bez tej blaszany budy :wink: chyba że macie inną obcję taniej ciężarówki

Gość

Wysłany: Śro Mar 19, 2008 9:34 pm   

Co prawda nie jestem dobry w te klocki ale poszperałem w internecie i wydaje mi się że najtaniej kupimy potrzebny nam środek transportu w agencji mienia wojskowego. Tu wklejam ofertę amw w Krakowie [url]http://www.amw.com.pl/rsm_tenders_info.php?tender_info=431[/url] .Pozycje od 50-55. Inne okręgi dostępne przez stronę główną.

stasiu 

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 11:06 am   

no samochody dosyć tanie ,tyle że to pewnie benzyniaki sądząć po roku produkcji :?

solar189
Gość
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 3:14 pm   Africa

ja mam prawko Kat C i chetniebym sie wybral w taka pozdroz cos wspanialego :D

Odpowiedz do tematu