Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
z barcelony do portugalii stopem
Autor Wiadomość
burdzia

Wysłany: Wto Lip 15, 2008 11:05 am   z barcelony do portugalii stopem

witam, czy ma ktos moze doswiadczenie w stopowaniu na ww. trasie? jesli tak to prosilbym o jakies info. z mapy wykreslilem sobie taka trase: barcelona - zaragoza - valladolid - zamora - miranda do duoro.

z gory dzieki!

lusac

Wysłany: Wto Lip 15, 2008 9:33 pm   

na tej trasie akurat to moze niekoniecznie, ale w hiszpanii ciezko sie dosc stopuje (latwiej jest parom, jeszcze latwiej - ale dosc niebezpiecznie - pannom). z twojej trasy robilem barce-madryt kiedys, a innym razem jechalem z granicy portugalskiej (zdaje sie w bragi) do burgos i dalej w strone francji. jakos szlo, ale jeden dzien przesiedzialem na stacji benzynowej, bo bylo jakies swieto (zdaje sie 15 sierpnia) i ciezarowy nie jezdzily (poza chlodniami, ale te jakos brac nie chcialy).

aktor5

Wysłany: Pią Paź 01, 2010 8:57 pm   

W listopadzie planuję wraz z grupką znajomych wyjazd własnym samochodem na wycieczkę po Hiszpanii. Chcielibyśmy na własną rękę zwiedzić miejsca najbardziej popularne ale także te, które na ogół przewodniki pomijają. Chciałbym zapytać Was jaki przewodnik możecie polecić? Jeden z moich znajomych, który wielokrotnie zwiedzał Hiszpanie polecił mi anglojęzyczną pozycję http://www.travelco.pl/Hi...1790009-33.html . Jak go oceniacie pod kątem rzadkich miejsc, wartych odwiedzenia?

asia53

Wysłany: Sob Lip 09, 2011 8:09 pm   

z tego co mi wiadomo w Hiszpanii ciężko się jeździ stopem, bo Hiszpanie nie bardzo rozumieją ten zwyczaj. Przynajmniej tak mówiło kilka osób, które o to pytałam.

ITmen

Wysłany: Nie Lip 10, 2011 9:18 am   

Nie dojedziesz stopem :) to nie Polska.... po za tym to jest bardzo niebezpieczne bo Hiszpania jest krajem stosunkowo niebezpiecznym pod względem porwań.

www.biletownik.pl

lóng

Wysłany: Śro Cze 27, 2012 5:43 pm   

Jechałem w tym roku, sam z dużym plecakiem, od granicy z Andorą do Girony, łącznie pięcioma samochodami. Nigdzie nie stałem dłużej niż 20 minut. O 16.30 byłem na granicy, a o 21.30 około 12 km od celu. Albo miałem wyjątkowe szczęście, albo da się po Hiszpanii podróżować stopem.

Odpowiedz do tematu