Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolej Transsyberyjska- lato 2009
Autor Wiadomość
coinka
Gość
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 7:22 pm   Kolej Transsyberyjska- lato 2009

na razie plan w powijakach-ale chcemy pojechać koleją transsyberyjską aż do Władywostoku- taka podróż na zakończenie studiów:) może ktoś chciałby się dołączyć?-im nas więcej tym lepiej:) poza tym nigdy nic takiego nie robiłyśmy, więc nie wiemy jak się do tego zabrać- ale damy radę:)

coi@o2.pl

Gość

Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 11:01 am   

Mialem okazje kilka razy jezdzic transsibem wiec sluze pomoca:)
Jezeli sa pytania, chetnie odpowiem;)
kamilotocki@wp.pl , 509 358 843

Gość

Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 10:07 pm   

niezły pomyśł, podobny pomysł mam już od paru lat ale jakoś trudno mi go wprowadzić w życie. W każdym razie życze powodzenia.

coinka
Gość
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 12:59 pm   

Zapraszamy do towarzystwa- w kupie raźniej i łatwiej wszystko załatwić!!!!:)

lukaszsu45

Wysłany: Śro Kwi 30, 2008 7:06 pm   

Transsib... moje życiowe marzenie ;) Ze 2 lata temu uroiło mi się w głowie, że muszę tam pojechać i trzyma się do tej pory. Ale kurde... po pierwsze kasa... a po drugie, chyba nawet trudniejsze - ekipa. Wydaje mi się, że nie znam takich szaleńców, którzy na miesiąc pojadą do Rosji, będą jechać pociągiem ponad tydzień w jedną stronę i zapłacą za to ho ho albo jeszcze więcej :P

pipi
Gość
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 7:12 pm   

Ja nie myślę, żeby była to wielka kasa, naprawdę... Ja podróżuję, dzięki temu, że pracuję więcej czy odkładam... I uważam, że warto... Gdy się postawu cel, to łatwiej już zacząć go realizować... Ekipa? Ja jeśli nie znajdę ludzi chętnych, to jadę sama pod koniec sierpnia, wiele osób podróżuje i nie trzeba przebywać razem całej trasy, ale na przykład odcinki pewne. Powodzenia i być może do zobaczenia! Pozdrawiam ciepło!!:D

coinka
Gość
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 8:10 pm   

a może ktoś chce jechać z nami?:) jest już nas czworo;)m poza tym- dla chcącego nic trudnego: marzenia są po to, by je spełniać:)

plociarz
Gość
Wysłany: Nie Maj 04, 2008 1:06 pm   

a moze bylby ktos chetny pojechac do ułan bator ?? bo ja sie wybieram ale razem razniej

pipi
Gość
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 8:13 pm   

A kiedy się wybieracie?

coinka
Gość
Wysłany: Wto Maj 06, 2008 9:44 pm   

jeśli chopdzi o kolej transsyberyjską-to w lipcu lub sierpniu 2009 roku;)

Beata JERSAK 
betka

Wysłany: Czw Sie 07, 2008 8:40 am   

Nas jest troje, również planujemy podróż koleją transsyberyjską w przyszłym roku (koniec czerwca - lipiec) jednak my chcemy jechać do Pekinu: Moskwa - Irkuck - Ułan Bator - Pekin moglibyśmy się dołączyć do innych (dobra i wspoólna podróż do Irkucka). Jak wspomniałam jest nas troje, gdyż więcej wariatów nie znaleźliśmy. Choć pewnie jest tak jak ktoś tutaj napisał : to żadna ekstrema, po prostu fajna przygoda. Może ktoś z nami pojedzie lub nas przygarnie?

czaarna 

Wysłany: Czw Sie 21, 2008 6:26 pm   

coinka jak mozesz to napisz cos wiecej na ten temat :)
albo jakies namiary. Z gory dziekuje ;)

goglexy 

Wysłany: Nie Sie 24, 2008 2:53 pm   

Witam,
również marze o podróży koleja Moskwa-Pekin, a nawet jesli byłaby grupa ludzi, którzy chcieliby zoabczyc kawalek chin, wiksze miasta, objazdówka po Chinach, jesli tak chetnie sie dolacze, poniewaz nie mam sie z kim wybrac, jednak transsib to troszke extreme ;) Interesuje mnie wyjazd wiosna - lato 2009.

one_way 

Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 1:28 pm   

Oj, ja tez bardzo chetnie sie dolacze :) Najchetniej lipiec 2009, wersja podrozy im tansza tym lepsza ;)

pdroz012 

Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 9:54 pm   

ja tez sie tam wstepnie wybieram w wakacje 2009, mamy sporo czasu do uzgodnienia szczegolow, aczkolwiek wizy itd trzeba ponoc zalatwiac wczesniej.. Pozdro dla wszystkich wielbicieli transsiba ;]

zajonc 

Wysłany: Czw Paź 02, 2008 9:43 am   

Witam
Ja planuję wypad na Ałtaj. Termin - sierpień 2009. Na razie są 3 pewne osoby w ekipie. Zapraszamy więc do wspólnej podróży - chociaż kawałek trasy. Byłem nad Bajkałem dwa lata temu - jeśli więc ktoś ma pytania być może będę mógł pomóc.
A jeśli ktoś byłby zainteresowany mogę podesłać na maila kosztorys i plan naszej wyprawy
zajontz86@wp.pl

virus0bt 
virus0bt

Wysłany: Śro Paź 29, 2008 10:54 pm   

Witam
Co myślicie o podróży transsibem do Pekinu wiosną 2009? Bo wiedzę, że większość osób woli jechać latem. Biorę pod uwagę koniec kwietnia. Czy ktoś już myślał o wyjeździe w tym terminie, a może chciałby się przyłączyć? Zainteresowanych proszę o kontakt na gg.

Lena 

Wysłany: Pon Lis 03, 2008 2:57 pm   

witajcie

jest nas dwie myślałyśmy o podróży do ameryki łacińskiej, ale chętnie wybierzemy się też na wyprawę koleją transsyberyjską. jeśli są chętni to i my jesteśmy chętne i zdecydowane
interesuje nas wyjazd wiosną 2009 (kwiecień) wyprawa na pewno dłuższa niż miesiąc, najlepiej dwa.
82asa@poczta.onet.pl

asia

gmarkus

Wysłany: Pon Lis 17, 2008 10:58 pm   

Ciekawe informacje co jak i gdzie:

http://www.transsib.com.pl/start.html

podrawiam
gmarkus

citaro1 

Wysłany: Śro Gru 24, 2008 8:06 am   Zainteresowany wyprawą

Witam . Czekam na jakieś osoby zainteresowane tą wyprawą. Zostawiam adres citaro1@wp.pl Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu