Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
szkocja
Autor Wiadomość
kepil@o2.pl
Gość
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 1:18 pm   szkocja

ludu gor potrzeboje ciekawych i nie tylko inf na temat highlands gor szkocji jesli macie takowe lub wiecie gdzie je odnajde slijcie prosze wasze sugesti i wskazowki bede ogromnie wdzieczny

kamila
Gość
Wysłany: Śro Sty 14, 2004 6:30 pm   

Co chcesz wiedzieć? Spędziłam ponad miesiąc ekslorując właśnie góry Szkocji: Ben Nevis (na samej górze mnóstwo ludzi, ale już trochę dalej mniej), Isle of Skye (jedno z piekniejszych miejsc) i jeszcze jedne góry, których nazwy już nie pamiętam z najwyższym szczytem Ben Macdui, czy jakoś tak. Do Port William k. Ben Nevisa dojechaliśmy autobusem z Londynu, potem cały czas stopem, powrót też. Nocowanie na dziko, ewentualnnie pola namiotowe, co by od czasu do czasu wziąć prysznic.
pisz na priv jeżeli mnasz pytania kamilab11@wp.pl

szkot
Gość
Wysłany: Czw Sty 15, 2004 12:25 pm   

Byłem w Szkocji 2 razy wędrując nieco po górach. Też zaliczyłem Ben Nevis (nieźle dał mi w kość), wyspę Skey i przeszedłem z Breamar do Avimor przez Cairgorm mountains (nie wiem czy dobrze napisałem). pisz na szkottt@poczta.onet.pl W lecie bez problemu możesz poruszać sie stopem po Szkocji. Ja zaliczyłem tak jeszcze Irlandie PŁn.

szkot
Gość
Wysłany: Czw Sty 15, 2004 12:26 pm   

Byłem w Szkocji 2 razy wędrując nieco po górach. Też zaliczyłem Ben Nevis (nieźle dał mi w kość), wyspę Skey i przeszedłem z Breamar do Avimor przez Cairgorm mountains (nie wiem czy dobrze napisałem). pisz na szkottt@poczta.onet.pl W lecie bez problemu możesz poruszać sie stopem po Szkocji. Ja zaliczyłem tak jeszcze Irlandie PŁn.

qoobson
Gość
Wysłany: Wto Lut 08, 2005 5:41 pm   szkocja - info, sluze pomoca

czesc
bylem w szkocji w ostatnie wakacje (wyjazd w gory z kumplem, bylismy samowystarczalni - namiot, selfcatering, staralismy sie nie wyadac za duzo...) jesli masz konkretne pytania to napisz na moj mail qoobson@pf.pl

ps. oczywiscie chetnie podziele sie wrazeniami i wskazowkami takze z innymi

pss. szkocje goraco polecam - miejsce w 100% odpowiada naszym przed-wyjazdowym wyobrazeniom o nim!

Odpowiedz do tematu