Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kinga Choszcz odeszła...
Autor Wiadomość
AMi
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 12, 2006 2:08 am   Kinga Choszcz odeszła...

Dziś dowiedziałem się, że w 9 czerwca 2006 r. zmarła w Ghanie Kinga Choszcz. Zmarła w podróży, podążając za swoimi marzeniami, na malarię. Jej relacje z wyjazdów były niezwykłe, przepojone ciepłem, wrażliwością, sympatią do ludzi i pasją odkrywania. Pełne radości, serdeczności i ciekawości drugiego człowieka. Kinga jest dla mnie wzorem podróżnika, takiego, dla którego szczęście jest drogą a nie celem i który potrafi odnajdywać to szczęście wszędzie: w przyrodzie, w innych, w sobie, w sekundach... Kingo, będzie mi Cię bardzo brakować.

A to jest strona Kingi: www.kingafreespirit.pl - tam można ją poznać i się z nią pożegnać...

AMi
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 15, 2006 9:18 am   Pogrzeb Kingi

Przekazuję informację od rodziców Kingi (spotkajmy się tam):

Tak wiele osob na swiecie podziela nasz smutek. Jestesmy pewni, ze wielu z Was chcialoby pozegnac Kinge.

Kinga zawsze marzyla, zeby zorganizowac spotkanie wszystkich jej przyjaciol ze swiata... Teraz juz my w jej imieniu i za nia zapraszamy kazdego - podroznikow realnychi wirtualnych. Bedziemy bardzo wdzieczni za Wasza obecnosc.

Pogrzeb odbedzie sie w sobote , 24 czerwca w Gdansku. Ceremonie pogrzebowe rozpoczna sie msza swieta w kosciele sw. Mikolaja na Starowce o godzinie 10:00.

Prosimy o potwierdzenie swojego przyjazdu.To pomoze zaplanowac i zorganizowac przyjecie i postaramy sie pomoc w organizacji noclegu.

Rodzice Kingi

Prosze pisac besposrednio:
krystyna_choszcz@yahoo.com

mateo 
Site Admin

Wysłany: Pią Cze 16, 2006 2:34 pm   Smutek i kondolencje

W imieniu całego naszego zespołu składamy szczere kondolencje z powodu śmierci Kingi....

redakcja bezdroza.com

ka_ja1

Wysłany: Sob Paź 24, 2009 10:08 pm   :(

Dzisiaj trafiłam po raz pierwszy na strone Kingi! Jestem po tak wielkim wrazeniem, ze brak mi słów!!!!!!!
Wspaniała dziewczyna!!!!
Odpoczywaj w Pokoju [*]

Odpowiedz do tematu