Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O moderatorach
Autor Wiadomość
natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Lis 02, 2009 9:39 am   O moderatorach

W październiku zachęcaliśmy użytkowników do spróbowania swoich sił w moderowaniu. Jest nam bardzo miło, że znalazła się tak liczna grupa osób, które się zgłosiły:)
W chwili obecnej moderacją serwisu zajmują się:
Rysio13, Velya, Iudex, MagdaS, Monika i w dniu dzisiejszym dołączają Kasia.Rydel oraz Kuksu.
Jak widać jest nas spora grupa - w związku z tym w najbliższym czasie nie będę przydzielała kolejnym osobom możliwości moderacji. Jeśli jednak jest ktoś zainteresowany to bardzo proszę śledzić ten wątek forum, w momencie gdy będzie potrzebna kolejna osoba do moderacji to będę o tym informować tutaj :)

A obecnych moderatorów proszę o wypowiedzi o moderowaniu :) Podoba Wam się taka forma współpracy? Kontaktujecie się między sobą? A może macie jakieś pomysły jak usprawnić obecny panel moderacji ???

iudex

Wysłany: Wto Lis 03, 2009 9:27 pm   

Witam

Do przycisku "przejdź do panelu moderacji" podchodziłem początkowo " jak pies do jeża ", ale już się z nim oswoiłem.Ciekawym doświadczeniem jest zobaczyć portal "od kuchni " .Po kilku podejściach do moderowania obiektów dodanych przez innych użytkowników , mam wrażenie , że będę bardziej krytycznie przyglądał się materiałom , które sam zamierzam zamieścić :D

Myślę , ze na kontakty między moderatorami i pomysły na usprawnienia przyjdzie czas kiedy oswoimy się już z nowymi rolami i będzie można podzielić się nabytymi doświadczeniami .

Mam nadzieję , że kiedyś uda się spotkać ludzi znanych z portalu w realnym świecie .Może i na e-przewodnikach wykiełkuje inicjatywa ( praktykowana na innych forach i portalach ) spotkania osób związanych z podróżami wtzw interesujących okolicznościach przyrody :D .

pozdrawiam
Iudex

velya

Wysłany: Śro Lis 04, 2009 10:37 pm   

mam bardzo podobne odczucia... :-)
początkowo panel moderacji trochę mnie odstraszał, ale to już przeszłość. i faktycznie stałam się bardziej krytyczna wobec siebie ;)

ale najfajniejsze jest to, że dzięki moderacji mogę poznać nowe ciekawe miejsca. wcześniej nie wczytywałam się na bieżąco w obiekty dodawane przez innych użytkowników, a moderacja do tego zmusza...
aż chce się ruszyć w świat Waszymi śladami!!!

Marta_Antonina 

Wysłany: Wto Lis 10, 2009 10:48 am   

hej :) widze ze forum sie z wolna rozkreca ;) a tak z ciekawosci to ile jest juz moderatorów? :)
Velya -> CHyba jestes z Trójmiasta prawda?:)

natalia.tomasiak

Wysłany: Wto Lis 10, 2009 1:34 pm   

Wszystko się rozkręca, co mnie bardzo cieszy !!! Zarówno forum jak i moderowanie a współpraca z moderatorami zewnętrznymi jest bardzo przyjemna !!! :)

Jeśli chodzi o grono moderatorów (aktywnie działających) to są nimi:
Iudex
Marta_Antonina
Velya
Rysio13
Monika
MagdaS
KuKsu

no i ja .... czepiająca się natalia.tomasiak :)

Czekam na Wasze kolejne posty i ciesze się, że moderacja Wam się podoba !!!

Marta_Antonina 

Wysłany: Wto Lis 10, 2009 4:41 pm   

u la la ;) troche się nas nazbierało :) Teraz plany Rysia odnośnie spotkania moderatorów będą jeszcze bardziej realne ;) Jednak ja proponuje spotkać się gdzieś po środku ;) bo chyba juz nie jedyna jestem z Pomorza ;) hehe ;)
ps mam nadzieje ze i w tym roku Bezdroża będą na Kolosach w Gdyni więc możliwe ze do zobaczenia na tej imprezie :D

velya

Wysłany: Nie Lis 15, 2009 7:19 pm   

no ba! Pomorze rośnie w siłę :) a moderowanie po pierwszym miesiącu nadal fajne - a to chyba dobrze rokuje... ;-)

KuKsU 

Wysłany: Śro Lis 18, 2009 5:00 pm   

fajne, fajne.... ale poskarżę się...
Od kilku dni jak się loguję w wolnej chwili, aby coś pomoderować to nic nie ma. Chyba muszę sprawdzać, czy Iudex i Rysio się dawno nie logowali i wtedy sprawdzać ;-) Jesteście niesamowici. Po Was nic nie ma do roboty.
Szczytem było jak moderowałam z Iudexem ten sam obiekt - on był szybszy ;-D

Pozdrowienia dla wszystkich moderatorów!

natalia.tomasiak

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 8:51 am   

No nie bądźcie takie pewne, że pomorze wygra z małopolską :P W Krakowie jest "główny punkt dowodzenia" więc o tym nie zapominajcie :D

A jeśli chodzi o moderowanie to współpracować z Wami to sama przyjemność :)
A co do moderowania tych samych obiektów to rzeczywiście robiliście to w tym samym czasie, ale widać, że oboje się sprawdzacie - zgłosiliście ten sam błąd :)

Marta_Antonina 

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 12:03 pm   

No nie wiem Natalia, z Krakowa już Wam zabrali stolicę wic może i Waszą siedzibe przeniosą tym razem na pomorze! ;) hehe ;)

natalia.tomasiak

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 8:55 pm   

Stolica się nie umywa do punktu dowodzenia e-przewodników i jak na razie to my twardo się zakorzeniliśmy na krakowskich ziemiach więc nic nas stąd nie ruszy :D

a co myślą inni? która część ekipy moderatorów wygra? pomorze czy małopolska?
do boju Galicjanie !!! Musimy wygrać ;)

Marta_Antonina 

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 9:23 pm   

hej hej Natalko droga ;) walka jest nie fair bo większość moderatorów z południa. Chyba tylko my dwie z Veylą jestesmy z pomorza :( Jednak pamiętajmy że co z tego, że dwie, za to jakie :D ;) w końcu moim zdaniem jakość jest najważniejsza a nie ilość, tym bardziej tutaj na e-przewodnikach ;) hehehe ;) tylko proszę nie brać do siebie :P
jesteśmy młode, przebojowe, inteligentne, piękne itp itd (i tutaj można wymienić wiele określeń naszej wspaniałości) ;) hehehe a i przede wszystkim jesteśmy SKROMNE! bo skromność to bardzo rzadko spotykana cecha i my ją posiadamy ;) hehehe

a tak na poważnie to: Trójmiasto! - do boju! ;) hehehe

natalia.tomasiak

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 8:19 am   

No fakt faktem WY jesteście ponadprzeciętne, ale popatrzcie na nas - :D Ale już pomijając nas czyli kobiecy urok osobisty i tak przegracie z nami bo My mamy mężczyzn :D i w tym nas nigdy nie pobijecie :D
szkoda tylko, że żaden mnie tu nie chce wspomóc !!! Wiec apeluje po raz kolejny o aktywność :lol:

Marta_Antonina 

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 9:04 am   

hehehehe no coś się na razie nie kwapią by Ci pomóc :P
ale wiesz co mi się nasunęło na myśl? Przecież są takie wiadomości i prognozy, że faceci wyginą a kobiety będą sobie same radzić ;) hehehe girl power? ;) hehehe

velya

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 5:14 pm   

ale Was poniosło dziewczyny :mrgreen:
to co? otwieramy oddział Bezdroży na Pomorzu? :wink:

KuKsU 

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 5:34 pm   

Natalko nasi mężczyźni są aktywni tylko... wewnętrznie troszkę ;-)
Pragnę zauważyć, że aktywność jednego 9-miesięcznego mężczyzny objawia się u mnie w domu. Co siadam, żeby tu zajrzeć to on się na mnie wspina ;-)

Czy oddział na Pomorzu będzie miał swoją siedzibę, czy tylko założycielki i przyszłych członków?

Monika

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 9:01 pm   

To ja może zaproponuję coś między Pomorzem a Krakowem np. Warszawę :wink:

natalia.tomasiak

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 9:14 pm   

No baaa jasne, że Girl Power !!! Pomoże nam 9 miesięczny mężczyzna i już team jak nic .... a jak jesteśmy POWER to może darujmy sobie pomorze, małopolskę czy tez stolice ... nie rozdrabniajmy się .... lećmy na księżyc ... --- > napiszemy później relacje i wygramy konkurs listopadowy :D

Marta_Antonina 

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 9:53 pm   

hej kobitki :) widzę, że moja propozycja girl power przypadła do gustu ;)
osobiście kusi mnie osobny oddział na Pomorzu jednakże propozycja Natalii odnośnie księżyca i wygranej relacji za listopad także jest niczego sobie :D hehe ;)
A może stworzymy przewodnik po świecie takie właśnie "Turystyczne girl power bez faceta" ;)
Velya! Ale i tak otwieramy tutaj oddział bezdroży. a co? Tylko zmienimy nazwę, z bezdroży na pewne drogi czy coś w tym rodzaju ;) I będziemy werbować swój team ;)

natalia.tomasiak

Wysłany: Nie Lis 22, 2009 7:24 pm   

Może jednka zajmijmy się tylko Turystycznym girl power bez faceta :D zdecydowanie bardziej mi się podoba ta idea od tego oddziału na pomorzu :P a poza tym Velya'a chyba też nie jest zachwycona tym pomysłem bo coś Cie Martusiu nie poparła :P

Odpowiedz do tematu