Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O moderatorach
Autor Wiadomość
KuKsU 

Wysłany: Czw Mar 11, 2010 4:47 pm   

oho to gratulować Ci napisania pracy :-)

Ja niestety Kolosy muszę odpuścić, ale jutro skoczę na filmy na Trzy Żywioły. Coś trzeba mieć z życia :-)

rysio13 

Wysłany: Czw Mar 11, 2010 9:43 pm   

Za oknem mróz walczy ze śniegiem o palmę pierwszeństwa ale nie ma co się martwić!!!
U mnie za oknem szpaki rozpoczęły wiosnę zaglądając do swej wysłużonej budki lęgowej.
Pierwszym porządkom przyglądał się z wysokości czubka drzewa kos mój kolega:)
I aż gwizdnął zadowolony....musi spodobała mu się Pani Szpakowa.
Oj, nie wróżę wielkiej mocy zimie...a kysz wstrętnico.

natalia.tomasiak

Wysłany: Czw Mar 11, 2010 10:10 pm   

Marta moja praca to dopiero pierwsza wersja ;) więc na razie poszła do sprawdzenia, ale biorąc pod uwagę moją wrodzoną twórczość jak to przystało na girl power to myślę, że wiele już nad tym siedzieć nie będę. Jeślichodzi o kolosy to niestety nie mam żadnych informacji na ten temat :/ to juz z Ewelina ...

i jak miło, że Kolega Rysio też się odezwał :D

velya

Wysłany: Czw Mar 11, 2010 11:06 pm   

Marta, będziesz tylko w piątek? ja myślałam, żeby może wybrać się w sobotę lub niedzielę. polecasz coś szczególnie? ciągnie mnie na stare gdyńskie śmiecie odkąd mieszkam w Gdańsku i fajnie byłoby skoczyć do hali, której powstawanie obserwowałam z okna mojego poprzedniego gniazdka ;-)

Marta_Antonina 

Wysłany: Pią Mar 12, 2010 9:22 am   

ja tam będę też pracować :P i jeszcze nie przejrzałam programu by wybrać to co chciałabym zobaczyć więc na razie polecam wszystko :P
jednak proponuje Ci wejsc na http://kolosy.pl/kolosy2009.php tutaj masz opisane w kilku slowach wszystkie pokazy na duzej sali. i moze cos wybierzesz najciekawszego :)

koniecznie tutaj zajrzyj :D moze na siebie wpadniemy :P ja bede tez w sobote od ok 10 lub 11 do hmm max 15. jeszcze nie wiem dokladnie.

mowisz ze ogladalas jak powstaje hala?:) chyba mialas sporo hałasu co?:P ale przyznać trzeba że jest bardzo ładna - w kazdym razie mi się podoba ;)

Marta_Antonina 

Wysłany: Pią Mar 12, 2010 4:28 pm   

no i nie widziałam Bezdroży :( Albo ich tam nie było albo się tak chowali przed ludźmi ;)

natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Mar 15, 2010 9:44 am   

no niestety ... :/ ale mam nadzieje, że pomorze się tam poznało ;) moze kiedyś przyjdzie czas, że Wszyscy się poznamy .... ??????????? :roll:

Marta_Antonina 

Wysłany: Pon Mar 15, 2010 10:18 am   

niestety nie, ale tam było tyle ludzi, że mała szansa, że się na siebie wpadnie ;)
a kolosy były świetne - przynajmniej te prezentacje co ja widziałam :)
polecam wszystkim ta impreze i zapraszam za rok ;)

velya

Wysłany: Wto Mar 23, 2010 10:17 pm   

jejku jak tu sennie... nikt nic nie pisze, nie ma co moderować... ludzie wake up!!!! wiosna przyszła!!! (podobno)

Marta_Antonina 

Wysłany: Śro Mar 24, 2010 9:25 am   

dokładnie.... nic się nie dzieje na e-p ostatnio. Nawet newslettera nie było! Ani żadnych zmian na stronie głównej. Nie tylko użytkownicy śpią jeszcze snem zimowym :P
a ja niebawem jadę na kilka dni do Tarnobrzegu i pozwiedzam trochę okolicę:D:D:D Trzymajcie kciuki za ładną pogodę to wtedy na e-p będzie troszkę do moderacji ;)

i informacja dla ludzi z Pomorza a głównie z Trójmiasta. W najbliższy weekend - 27 i 28 marca w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (Wrzeszcz) odbędzie się Pomorski Festiwal Regionów. To taka niewielka lokalna impreza promująca regiony, miasta w Pomorskim. Kilka stanowisk z materiałami promocyjnymi i osobami udzielającymi info o mieście czy regionie który promują. Ponadto zawsze jest coś do zdegustowania ;) Np: miód, mleko czy sery, smalec itp itd. Może impreza kameralna ale fajna. Polecam i zachęcam do odwiedzenia. :)

natalia.tomasiak

Wysłany: Sob Mar 27, 2010 7:28 pm   

No ja też nie wiem co tu się dzieje !!! ale myśle,że jak wszyscy ruszą na wiosnę w świat to będzie tutaj dużo pracy ;) Przynajmniej ja deklaruję swojązwiększoną aktywność w najbliższym czasie :D

a Ty Marta uważaj na siebie żebyś się w tym Tarnobrzegu nie zgubiła :P

1959paluszek 

Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 10:25 pm   

:cool: ponieważ przed nami Święta Wielkanocne, więc pozwolę sobie złożyć życzenia świąteczne wszystkim zakręconym członkom naszej e- przewodnikowej społeczności. niech koszyki ze święconką będą pięknie pachniały, a kolorowe pisanki nich się śmieją jak wiosenne słoneczko i ciepło rozgrzewają, gdy wodę na głowę będą ci wylewali. :lol:

Marta_Antonina 

Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 4:41 pm   

hej !!! Wróciłam w środę do domu ;) hehe Nie zgubiłam się w tym Tarnobrzegu :P Myślałam że to małe miasto a to kurde takie rozlazłe ;) śmieję się, że Tarnobrzeg zaczyna się już w Sandomierzu a kończy gdzieś w okolicy Baranowa Sandomierskiego :P

Również życzę wszystkim wesołych świąt i smacznego!!!

Marta_Antonina 

Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 11:38 am   

No to narobiłam Wam pracy dzisiaj ;) miłego moderowania :P Starałam się nie powielać już dodanych zdjęć ale zauważyłam, że przy niektórych obiektach wiele się pojawia identycznych lub takich samych. Myślę, że przy okazji moderacji możecie jakieś gorsze, powielające się "wywalić". Ja tak staram się robić - chociaż jak czasem widzę : 160 zdjęć dodanych do obiektu to mi się już odechciewa :P hehe ;)

natalia.tomasiak

Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 10:08 am   

Moderatorzy jak Wam się moderowało obiekty Marty ? Bo widzę, że Wam to całkiem sprawnie poszło także Marta jak widać pracy nie narobiłaś:P zresztą sama świetnie ją wykonujesz (pomijać własne obiekty:P) No i cieszy mnie kolejna Twoja relacja :D Jak zawsze ciekawa.

Marta_Antonina 

Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 11:06 am   

Natalia, poszlo sprawnie bo sama wiekszosc zmoderowałam ;) tzn wiesz nikogo przez cały dzień chyba nie było, obiektow do zaakceptowania byla caaaaaaaaaaala masa i jakoś pod wieczór sama zaakceptowałam te obiekty, które nie były moje ale do których dodałam zdjęcia. Dla innych zostawilam tylko kilka obiektów z fotami oraz moje nowe obiekty (bo tego nie moge akceptować) no a dla CIebie relacje :P wiec mimo moich wczesniejszych usilnych staran - nie mieliscie duzo roboty :P wyreczylam Was :P hehe
a co do relacji - przeczytalas całą? Bo jakos nie wierze :P w wordzie to jest prawie cale 5 stron textu :P

natalia.tomasiak

Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 9:21 pm   

No dobra, przyznaję ... nie przeczytałam całej :P ale prawie cała :P to w końcu moja praca :D ale kiedyś nadrobię zaległości :P

Marta_Antonina 

Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 9:42 am   

tak też myślałam, że nie dałaś rady :P hehehe

natalia.tomasiak

Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 9:43 pm   

Ciekawe czy inni przeczytali ??? :P

ps.żarty,żartami ale tak naprawdę to Cie podziwiam za te relacje!!! planuje je wykorzystać w wakacje :P

Marta_Antonina 

Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 10:01 pm   

wiesz jeden z użytkowników dodał komentarz sugerujący, że przeczytał... ale relacje można było "przelecieć po łebkach" ;)

podziwiasz mnie za te relacje? czy aby nie przesadzasz? :P

Odpowiedz do tematu