Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O moderatorach
Autor Wiadomość
Marta_Antonina 

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 9:07 am   

Natalio, przecież Velya napisała "to co? otwieramy oddział Bezdroży na Pomorzu? "
jednak widze, ze faktycznie na razie mam male poparcie :/ Zawiesze swoje dzialania, ale tylko pozornie ;) Uspie Wasza czujnosc i wezme się z Wami za "Turystyczne girl power bez faceta". W miedzy czasie bede dzialas w podziemiach i pewnego dnia, wraz z moimi zwolennikami wyskoczymy z tych podziemi jak Filip z konopi (a moze bardzie po konopiach?:P). I juz bedzie za pozno ;) HA HA HA! Ale mam niecny plan ;) hehehehe

KuKsU 

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 3:21 pm   

zapomniałaś dodać - sa sa sa sa :twisted:

Marta_Antonina 

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 3:32 pm   

przepraszam, już się poprawiam.

W nawiązaniu do mojej wcześniejszej wypowiedzi pragnę ją uzupełnić o:
"sa sa sa sa sa :twisted: "

velya

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 6:22 pm   

:mrgreen:
Marta masz moje poparcie!! :wink:
teraz tylko musimy uśpić czujność tych z południa :razz:

KuKsU 

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 7:03 pm   

W związku z jawnością tajnych planów wnoszę o podanie terminu, w którym mamy czuć się uśpione.
Przedyskutujemy to w gronie południowym i postaramy się być później zaskoczone ;-)

natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 10:20 pm   

My tu z Kuksu będziemy cały czas czujne ... jak widać albo ona albo ja czuwamy nad tym co tu się dzieje więc nawet sa sa sa sa sa nie pomoże, bo ja napisze sesesesesesesesesesesesesesesese :P poza tym jak widać aktywność małopolski się zwiększa ... a ja już realizuję mój tajemny plan zaangażowania jeszcze większej ilości osób więc UWAZAJCIE !!!
My nie będziemy usypiać waszej czujności .... same się uśpicie :P

velya

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 10:46 pm   

a ja myślałam, że liczy się jakość nie ilość... :razz:

natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 10:54 pm   

O jakości to tutaj nawet nie piszę bo wszyscy wiedzą, że górale(ki), krakowiacy(nki) są najlepsze więc w tym to na starcie przegrywacie :P :cool:

Marta_Antonina 

Wysłany: Wto Lis 24, 2009 9:28 am   

Natalio, poczułam się dotknięta tą wypowiedzią :( zraniłaś moje uczucia, nie wiem czy będę w stanie dalej aktywnie uczestniczyć w życiu portalu ... Ach.... idę pogrążyć się w smutku :P

Velya, to ze my tylko dwie jestesmy to nic nie znaczy. Natalia gra nie fair bo ma przewage, może wybierać sobie ludzi do moderacji ale my sie tak latwo nie damy. Najwyżej przegramy z honorem i ludzie będą pamiętać naszą mądrość, odwagę, błyskotliwość . (i tutaj przydałaby się jakas emotka z bohaterem czy cuś ;) )

A teraz idę się uśpić, jak pisała Natalia. w Trójmieście jest taka koszmarna pogoda, że lepiej z domu nie wychodzić. "CIągle pada"

A i na koniec dodam, SY SY SY SY SY :twisted: ;)

natalia.tomasiak

Wysłany: Wto Lis 24, 2009 11:16 am   

tak szczerze mówiąc to jakby na to nie patrzył i tak wszyscy tworzymy wspólny team a im bardziej "rozproszymy" się po świecie tym lepiej --> silna grupa to nie to samo co słabe pojedyncze jednostki więc proponuję jednak poprzestanie walki a rozpoczęcie silnej POWER GIRL ;)

moja zmiana nastawienia wynika chyba z beznadziejnej pogody, która zle wpływa na moje samopoczucie, ale chyba takie polubowne załatwienie sprawy wszystkim wyjdzie nam na dobre !!!

W związku z poruszonym tematem proponuje a zaraz apeluję o jakiś pomysł, który będzie nas wyróżniał spośród innych... co wy na to ??? moze jakis mały emblemat przy awatarach, lub jakieś hasło w opisie .... no ne wiem czekam na wasze propozycje :D

Marta_Antonina 

Wysłany: Wto Lis 24, 2009 11:21 am   

Ok to ja podpisuje rozejm ;)

Natalia! świetny pomysł z tym wyróżnikiem. Może jako Turystyczne girl power oglosimy tutaj na forum, miedzy soba taki maly konkursik wlasnie na takie nasze ala logo i motto :) damy propozycje, wybierzemy najlepsze i zaglosujemy na nie :) z tym ze nie bedzie mozna glosowac na swoja. dziewczyny, co Wy na to?:)

velya

Wysłany: Wto Lis 24, 2009 5:42 pm   

...czyli rozejm? nooo nieeech bęęęędzieeee :razz:
a girl power jak najbardziej - ma ktoś już jakiś pomysł?

rysio13 

Wysłany: Wto Lis 24, 2009 9:00 pm   słuchajcie "power girl"...

Od dzisiaj nareszccie moge odpisywac na posty !!!!!! wielki sukces "muchy" bardzo dziekuję.
Niech sie tylko ogarnę ...poczytam i zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:
A do przewagi południa nad północą to jest raczej oczywiste gdyż dokładam swoją osobę i na wadze wyjdziemy bezwzględnie najlepiej :razz:

ide...ide...pa

natalia.tomasiak

Wysłany: Wto Lis 24, 2009 11:40 pm   

Ryszardzie, spóźniłeś się troszkę :P My już do rozejmu i pojednania doszłyśmy ;) ale jak się wczytasz się w całą rozmowe to zobaczysz jakie my genialne jesteśmy odnośnie całej naszej bandy moderatorów :D

Marta_Antonina 

Wysłany: Śro Lis 25, 2009 9:32 am   

co do girl power to bylam ciekawa co wyskoczy jak wpisze ten zwrot w googlach. i zobaczcie jakie fajne napisy:
http://lizzyhouse.typepad...rlpower_2_2.jpg
http://poetryfoundation.org/harriet/girlpower.jpg

lub inna wersja:
http://www.livemusicblog..../girlpower9.gif

to są fajne przykłady, takie babskie hehe, tylko to jest czyjaś własność. Ale przecież w e-p macie jakiś grafików :D może któryś by nam zrobił taki napis, tzn podobny :) hmm? i każda by umieściła go ze zdjęciem. A może nawet ktoś z informatyków, np Ania?, mogłaby takie logo umieścić w naszych profilach?
Jeszcze tylko wymyślimy jakieś hasło czy cuś i fajno:)
Co Wy na to? Natalia? Dałoby radę zrobić coś takiego?

natalia.tomasiak

Wysłany: Śro Lis 25, 2009 5:51 pm   

Sprawa "loga" "hasła" itd jest w trakcie !!! szykujcie się na wielkie "BUM" bo idea jest zacna, kwestia tylko dobrego dopracowania szczegółów, więc proszę o cierpliwość !!! :)

natalia.tomasiak

Wysłany: Śro Lis 25, 2009 6:32 pm   

A co myslicie moze o czyms wyróżniajacym wszystkich moderatorów - bo tak sobie mysle dziewczyny, ze szkoda tych mężczyzn, którzy też nas wspieraja w tej kwestii, zeby tak bez niczego pozostali. Więc moze zróbmy konkurs na logo "moderator", co o tym myślicie ?

KuKsU 

Wysłany: Śro Lis 25, 2009 9:31 pm   

haha konkurs dla moderatorów - dobre :-)

Niestety nie dane mi startować i to nie z powodu braku pomysłów. Niniejszym chciałam się grzecznie usprawiedliwić, ale nie będzie mnie tu do 8 grudnia. Żal mi, że nie będę na bieżąco z nowymi obiektami, relacjami, zdjęciami i wypowiedziami na forum oczywiście, ale planowo jadę zwiedzać świat ;-)
Jutro jeszcze będę, ale nie wiem czy zdążę stworzyć jakieś twórcze logo - pomyślę. Tymczasem czekam jak wszyscy na te "dopracowane szczegóły" :grin:

Marta_Antonina 

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 9:44 am   

kilka dni tu nie zaglądałam i myślałam, że będzie sporo do poczytania a tutaj nic sie nie działo :(
ja jestem za tym logiem dla moderatorów ale jakimś takim z "jajem" (nie dosłownie ;) )
ale fajnie by było zamieścić taką wersje damską z tym naszym girl power. już się do niego przyzwyczaiłam :)

natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 11:55 am   

No jak widać ostatnio troszkę wszyscy olali nasze rozmowy, ale nie tylko Ty byłaś mniej aktywna ;) Ja też weekend przesiedziałam w pracy i mało czasu na co kolwiek miałam, jesli chodzi o konkurs itd, wszystkie propozycje są mile widziane - konkurs jest między nami i nikt nam się do tego nie wtrąca - same go wymyśliłyśmy i nie należy do tych "oficjalnych" konkursów z regulaminami itd ;) My mamy jeden punkt regulaminu - wygra najlepszy ;) wszystkie szczegóły są na forum tylko przy innym temacie, więc tutaj kończymy "gadkę szmatkę" o konkursie i przekierowujemy się w tej kwestii w inne miejsce, a tutaj nadal girl power :D

Odpowiedz do tematu