Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O moderatorach
Autor Wiadomość
Marta_Antonina 

Wysłany: Pon Sty 11, 2010 8:12 pm   

KuKsU masz racje! W takim razie to co napisałam powyżej było wynikiem mojego ówczesnego samopoczucia. byłam pod wpływem żelkow - misiów i popiłam je melisą ;) tak więc brednie brednie i nic nie mam, żadnej prezentacji ;)
Natalio, więc nie musisz się tak nami martwić i tak mocno starać ze swoją przemową ;P

natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Sty 11, 2010 8:25 pm   

Ojejjjjjjjjjjjjjjj .... chyba powstał mały problem .... bo mnie się nie da przegadac :P łups.... sorki miałam tego nie pisać, bo to miał być mój haczyk na Was, ale też jestem pod wpływem żelek, które popiłam sokiem z gumijagód no i się wydało :P
Hm.... obawiam się tylko co bedzie z Kolosami :/ bo jak każda z nas przygotuje coś mega świetnego to Nataliosy pobiją Kolosy :P

1959paluszek 

Wysłany: Śro Sty 13, 2010 5:11 pm   

cóż to się dzieje, że na forum cisza? :?:
Czy kobitką skończyła się wena twórcza i wszystkie Nataliosy oraz Kolosy zmalały minikolosów? :grin:
jeżeli kiedyś by miało dojść do spotkania na żywo "e-przewodnikowoców", to na sobotnio - niedzielne spotkanie proponuję Piątek. :shock:

natalia.tomasiak

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 10:10 pm   

Spokojnie, spokojnie ... nam się wena twórcza nigdy nie kończy, tylko teraz zbieramy siły :D Jak tu wrócimy to .... ach wole nie pisać co się będzie działo !!! :P

ps. ja mam na usprawiedliwienie, a mianowicie: System Eliminacji Studentów Jest Aktywny :D --> sesja :P A co z Wami?

Marta_Antonina 

Wysłany: Pon Sty 18, 2010 1:23 pm   

to przez tą zimę, ostudziła nasz zapał do pisania głupot ;) hehehe ale myślę, że to tylko przejściowe :P
ja się boję myśleć co będziemy za brednie wypisywać jak będzie gorrrrrące lato ;)

1959paluszek 

Wysłany: Pon Sty 18, 2010 4:22 pm   

ja bym radził zastanowić się na tym co sobie pomyślą czytelnicy tych odważnych wpisów??????????????? :shock: Bo nawet w zimie może Wam być gorąco od tych siarczystych myśli!!!!!!!!!! :lol: Ale podobna zima już niedługo się kończy, więc zbierajcie siły do pisania. :oops:

natalia.tomasiak

Wysłany: Śro Lut 03, 2010 9:44 pm   

1959paluszek coś mi się wydaje, że zima to dopiero się zaczyna a przynajmniej jak patrzę za okno to na to właśnie wskazuje pogoda :P
Weźcie się dziewczyny do roboty i popiszcie tutaj coś bo nudno jak nie wiem, wchodzę na te e-p i jedynie co robie to zajmuje się moderacją a to już momentami robi się monotonne :P Apeluję o więcej życia !!! i jakies ciekawe pomysły (na wszytsko co tylko przyjdzie do głowy!!! )

Marta_Antonina 

Wysłany: Sob Lut 06, 2010 11:04 am   

widze ze tak na zmiane sa nasze posty ;) cos forum nam zamarło.... :( mam nadzieje, że jak sie ociepli na dworze to i to forum będzie gorętsze. Bo ponoć kobiety są... aha aha ... ;)

natalia.tomasiak

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 11:04 am   

buntuje się a zarazem wzywam do boju GIRL POWER !!! uruchamiam akcję: Życia więcej, życia !!! Wiosna idzie !!!

Pomorze co tam z Wami ??? Żyjecie czy utopiłyście sie w tym morzu??? Bo fakt faktem, góry płyną przez te rozpoty ale ja pływać umiem i nic mi nie straszne :P ale widzę, że Wy się czegoś wystraszyłyście i sie chowacie z tego forum :P

KuKsU 

Wysłany: Czw Mar 04, 2010 10:32 am   

Melduję życie :-)
Shanties się skończyło, więc znowu mam więcej czasu hihi.

natalia.tomasiak

Wysłany: Nie Mar 07, 2010 12:05 am   

a co z reszta ??? czyzby pomorze umarło i Kraków tylko żyje ??? Kuksu może jakiś pomysł żeby pobudzic reszte girl power ??? :D

Monika

Wysłany: Nie Mar 07, 2010 6:47 pm   

Mimo że o mazowszu nikt nie wspomina, to się melduję :wink:

natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Mar 08, 2010 10:21 am   

Witam witam !!! bardzo dobrze, że mazowsze się przypomniało !!! :D wiosna idzie to chyba dziewczyny dostaniecie tego powera, co ??? bo na naszą meską częśc moderatorów to raczej nie ma co liczyć :P

velya

Wysłany: Pon Mar 08, 2010 7:46 pm   

Pomorze właśnie wróciło z urlopu ;-) )) i z naładowanymi akumulatorami intensywnie czeka na wiosnę - bo nad morzem fajniej gdy słońce świeci i można wygrzać kości na plaży ;-) ))

velya

Wysłany: Pon Mar 08, 2010 7:48 pm   

no i najlepszego dla wszystkich babeczek z e-przewodników!!! :razz:

natalia.tomasiak

Wysłany: Wto Mar 09, 2010 5:34 pm   

Oj takiej to dobrze ... wczasy jak inni muszą się meczyć w pracy i na uczelniach !!! no ale mamy nadzieje ze tego powera nabrałas tez dla na :D

Marta_Antonina 

Wysłany: Śro Mar 10, 2010 9:49 pm   

a ja mam sporo roboty w pracy wiec rozumiecie :P ale czasem zagladam na e- p pomoderowac :P

i tez niebawem bede miala urlop wiec moze cos zamieszcze pozniej na portalu :D

pozdrawiam :)

velya

Wysłany: Śro Mar 10, 2010 10:55 pm   

no ja mam trochę fajnych miejsc wprost z urlopu do zamieszczenia na portalu, ale trudno mi znaleźć na to choć chwilkę czasu - powrót do pracy nawet po tak małej przerwie to prawdziwa masakra!! ;-)

natalia.tomasiak

Wysłany: Czw Mar 11, 2010 7:14 am   

aaaaa jaaaaa Wam powiem tak :P nie ma to jak w tydzień skończyć pisać prace mgr i mieć czas na wszystko <hahaha> ;)

Marta_Antonina 

Wysłany: Czw Mar 11, 2010 3:30 pm   

szybko sie uwinelas ;) ale jestes pewna ze to ostateczna wersja?:P
ja sie jutro w ramach pracy wybieram na kolosy do gdyni :) ciekawe czy tak jak w zeszlym roku, tak i w tym beda Bezdroża? :] ;p

Odpowiedz do tematu