Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O moderatorach
Autor Wiadomość
Monika

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 7:18 pm   

To ja się muszę przyznać, że udało mi się całą przeczytać i jakoś problemu z tym nie miałam :mrgreen:
I trzeba przyznać, że była całkiem ciekawa

Marta_Antonina 

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 11:52 pm   

dzięki ;) to mnie zaskakujecie ;) a może Wy dodacie jakieś relacje?:)

natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 9:07 am   

Przyjdzie i czas na to ;) nie każdy tak jak Ty wykorzystuje je potrójnie ;) Ale najważniejsze jest to, że czytamy (w całości lub fragmentami ;) ) Twoje :)

A tak poza tym Girl Power może w końcu się obudzą na wiosnę ? Ja jestem pełna energii i chętna do kolejnych wyzwań ;) Może macie jakieś propozycje, które mogłybyśmy tutaj na forum poruszyć i wspólnymi siłami rozwiązać lub poszerzyć dany temat?

Marta_Antonina 

Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 2:05 pm   

ja na razie pomysłów na tematy nie mam ;) poza pracą to zajmuje się jeszcze planowaniem weekendu majowego ;) Wybieram się do Salina (taka mała miejscowość w Gminie Gniewino, za Wejherowem, na Kaszubach Północnych). Będę z dala od dużych czy nawet niewielkich miast. :) :D tak lubię :D
a Wy co planujecie?:)

1959paluszek 

Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 4:07 pm   

:mrgreen: dla tych z południa polski proponuję Krosno, od czwartku[29.04] zaczynają się tam zawody balonowe i potrwają do 2 maja. Wart się tam wybrać! Drugie miejsce to Przemyśl w dnia 1-2 maja, tam ma być jarmark podkarpacki. Więcej szczegółów na www.przemysl.pl
pozdrawiam :oops:

velya

Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 8:08 pm   

o! Salino! faaajnie :smile: znam i lubię :razz:
ja jeszcze nie wymyśliłam nic konkretnego na weekend - myśleliśmy o Golubiu Dobrzyniu i okolicach... ma ktoś jakieś doznania z tego rejonu?

malgocha16

Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 9:06 pm   

:lol: nie byłam tam, więc jeszcze dorzucę Pacanów[1.05] dla dzieci i dorosłych świat bajek zawita do Pacanowa, do koziołka matołka. a z Pacanowa juz nie daleko do Rytwian i pustelni Złotego Lasu[2.05] na klasztorna majówkę. można po próbować pyszności z klasztornej spiżarni. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!! :razz:

Monika

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 7:39 am   

Może uda mi się w końcu zwiedzić Modlin. Parę kilometrów ode mnie a jakoś tak na to nigdy czasu nie ma:)

Marta_Antonina 

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 9:06 am   

Monika! -> to rozumiem, że mieszkasz w okolicy lub w Warszawie :) Jakiś czas temu zakupiłam bardzo fajny przewodnik po Mazowszu "Zapomniane miejsca Mazowsza" http://www.ciekawe-miejsc...iejsca_mazowsza
Bardzo fajna publikacja prezentująca stare dworki, pałace, wille, cmentarze żydowskie i właśnie forty:) i czasem blisko Warszawy są takie niesamowite obiekty, że aż szczęka opada :) Niestety, nie wykorzystałam publikacji w terenie ale już to planuje :P a Tobie i innym także ją polecam - jeśli lubicie właśnie zapomniane miejsca - często sypiące się ruiny ale mające swój klimat - to ten przewodnik może Wam się przydać :)

A jak już każdy poleca coś do zwiedzania to ja polecam CAŁE POMORSKIE :) bo tu wszędzie jest co robić i wszędzie jest ładnie :) :D

Monika

Wysłany: Śro Kwi 28, 2010 9:10 pm   

Dzięki za namiary na przewodnik :) Pomału przymierzam się do niego :mrgreen:

natalia.tomasiak

Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 8:57 am   

No to widzę, że e-przewodnikowcy zaczynają szaleć ;) Oj zaczynam się bać co to później będzie przy moderacji :P aaa no i wrzucajcie, wrzucajcie pomysły, ja niestety teraz nigdzie nie dam rady wyskoczyć ale w wakacje (czyli już tylko dwa miesiące ;) ) sobie odbiję i będę miała gotowe pomysły :D

natalia.tomasiak

Wysłany: Wto Maj 04, 2010 6:34 pm   

Ejjj co z Wami??? Czemu się nic nie chwalicie jak po weekendzie majowym? Nie zmuszajcie mnie żebym to ja zaczeła :P

1959paluszek 

Wysłany: Wto Maj 04, 2010 8:28 pm   

:cry: a czym tu się chwalić? deszcz, zimno i zero wyjazdów!!!!!!!!!!!!!!!! :neutral:

Marta_Antonina 

Wysłany: Śro Maj 05, 2010 7:39 pm   

eeeee co tam gadacie :P a ja mam się czym chwalić :) Było super. Pierwszego dnia udaliśmy się na krótki rajdzik pieszy, zrobiliśmy może 5 km - wokół jeziorka i zwiedziliśmy pobliskie miejscowości w tym może i małe ale jakże atrakcyjne Salino :) Drugiego dnia zrobiliśmy objazdówkę :) Najfajniej było nad otwartym morzem - w Białogórze oraz w muzeum na wolnym powietrzu - tzw skansenie, w Nadolu - reeeeeeeeeeeeeeeweeeeeeeeeeeeeelacja ! :)
A potem jeszcze "pojeździliśmy" na rowerze wodnym po jeziorze :D

Jak na majówkę przystało poza zwiedzaniem, także się leniliśmy troszkę ;) i duuużo grillowaliśmy :) na razie nie mogę patrzeć na grilla ;) :P hehehe

może faktycznie popadało, ale to w poniedziałek i to tak fachowo. Ale i tak wracaliśmy już do domów więc ten deszcz niczego nam nie pokrzyżował :) Majówka była na prawdę udana :)

A dnia następnego powrót do pracy i multum roboty w związku z rozpoczęciem sezonu letniego. :/

Czy komuś jeszcze udała się majówka? Mam nadzieje, że większości :)

velya

Wysłany: Śro Maj 05, 2010 8:06 pm   

Marta ma rację - nie było aż tak źle z tą pogodą - w każdym razie u nas na Pomorzu :razz:
u mnie majówka trochę się przesunęła, bo w sobotę wyskoczyło mi coś w pracy :sad: nie wypalił więc dalszy wyjazd, ale dwie objazdówki po Kaszubach i Żuławach zaliczone :grin: w poniedziałek nieźle nas zmyło, ale daliśmy radę!!

malgocha16

Wysłany: Czw Maj 06, 2010 10:26 am   

to widzę, że na Pomorzu mieszkają dobrzy ludzie, a my w małopolsce strasznie musielismy podpaść. niedziela deszcz, poniedziałek deszcz, wtorek deszcz, środa deszcz i dziś po nocnej ulewie dalej w dzień pada. tak ma być do soboty i jeszcze żeby się pożalić jest zimno!!!!!!!!!!!!!!!!! :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Monika

Wysłany: Czw Maj 06, 2010 9:01 pm   

Też nie miałam co narzekać na pogodę. Sobotni wypad do Modlina się udał, choć Pani przewodnik troszkę zanudzała :razz: Na pewno wrócę tam przynajmniej raz. Miasteczko kapitalne :lol:
A poniedziałek, no cóż... to już nie pogoda pokrzyżowała plany...
Miała być parada i piknik z Łazienkach Królewskich, ale wszystko odwołano...
Może za rok ....

Marta_Antonina 

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 8:18 am   

Monika a co masz na myśli mówiąc, że miasteczko jest kapitalne? Ma swój taki wyjątkowy klimat? Jest małe ale atrakcyjne i ma starą zabudowę? Nie byłam tam ale lubię miasteczka i wsie z klimatem :D

A ja informuję, że w dniach 7 - 9 maja w Gdańsku odbywają się targi turystyczne :) To dobra okazja by załapać trochę ciekawych materiałów i zasięgnąć wiedzy od tych co się najbardziej znają na swoich regionach. No można też się skupić na zagranicy itp ;) Jak kto lubi :P

natalia.tomasiak

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 4:46 pm   

a Ty jak zawsze reklamujesz Pomorze :P a ja dla odmiany dla tych co narzekaja na pogode napisze ze nastepnym razem zapraszam do Krynicy :D Przed cały weekend co prawda upałów nie było ale za to deszcz tez do nas nie dotarł :)

A tak poza tym polecam Eger, tylko z rowerem :D miasteczko ładne itd, ale dopiero jak się udałam na ścieżki szutrowe między pola z winogronami to była atrakcja :D szczegółów zdradzać nie będe, ale zapach i klimat wina robi swoje :P

Marta_Antonina 

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 8:41 pm   

Natalia! No ba, należy promować swój region :) tym bardziej kiedy czujemy do niego silne przywiązanie :) A nie tylko: "W Polsce to nic nie ma za to za granicą....."
A ja pragnę tylko przypomnieć, że za tydzień będzie Europejska Noc Muzeów! Macie już z tej okazji jakieś plany?:)

Odpowiedz do tematu