Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Obiekty na e-przewodnikach !!!
Autor Wiadomość
natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Mar 15, 2010 9:52 am   Obiekty na e-przewodnikach !!!

Witam Wszystkich E-przewodnikowców !!!

Myślę, że wszystkim zależy żeby tworzony przez nas wspólnie serwis był jak najlepszy :)
Chciałabym, żeby w tym miejscu wyrażać swoje opinie i uwagi odnośnie obiektów. Myślę, że takie opnie będą wskazówką dla innych co tak naprawdę jest ważne, jakie informacje są przydatne itd :)

Podsumowując: wszystko co Wam przyjdzie do głowy co dotyczy obiektów ;)

:grin:

006.gif
Plik ściągnięto 1395223 raz(y) 14,75 KB

natalia.tomasiak

Wysłany: Śro Maj 26, 2010 9:56 pm   

Uroczyście apeluje do szanownych użytkowników e-przewodników, że moderatorzy chcą pracować !!! :D Powódź już za nami więc czekam na relacje, zdjęcia, obiekty z wypraw ... nie wierzę, że nigdzie nie jeździcie i nie macie co dodawać!!! No chyba, że tak zwiedzacie, że brakuje Wam czasu na razie na dodawanie :D

Marta_Antonina 

Wysłany: Czw Cze 03, 2010 3:07 pm   

no to ja w końcu coś dodałam i można moderować ;)

natalia.tomasiak

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 7:46 am   UWAGA! UWAGA!

Uwaga!!! ogłaszam akcję "porządki przed-wiosenne";) Na naszych e-przewodnikach, pojawiło się wiele obiektów, do połączenia. Staramy się na bieżąco wyłapywać dublujące się, ale przy dużej ilości nowo dodanych obiektów nie zawsze się to udaje.
Wydaje mi się, że użytkownicy zapominają o tym, że obiekty można uzupełniać - dodając opis bądź zdjęcie, bez konieczności dodawania nowego obiektu, więc o tym przypominam ;)

Nie mniej jednak w przypadku pojawienia się dwóch takich samych obiektów proszę o zgłaszanie tego do mnie :)
Ogłaszam teraz akcję porządki! Każdy kto zauważy dublujący się obiekt proszony jest o zgłoszenie go do nas.
Trzy możliwości zgłoszeń: (dla przypomnienia bo może nie wszyscy wiedzą jak to robić):
>> poprzez opcję "zgłoś błąd" przy obiekcie
>> wysyłając do mnie wiadomość poprzez e-przewodniki
>> wysyłając do mnie maila na adres: natalia.tomasiak@e-przewodniki.pl

proszę podawać najlepiej linki do obiektów, które należy łączyć!!!
powodzenia i czekam na zgłoszenia :)

Marta_Antonina 

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 4:57 pm   

zajrzałam dziś na e-p i widziałam zdjęcia dodane przez Kysio7. Moja mała sugestia. Może warto nie akceptować tych zdjęć w takiej formie (Gdańsk, Puck, Gdynia itp). Wprowadza to ogólny zamęt na portalu. Przecież te zdjęcia można podpiąć pod obiekty - ukłony do Natalii ;)
Osobiście już dość dawno nie moderowałam, ale gdy to robiłam i jakiś użytkownik robił zamęt, to pisałam do niego z prośbą i pewnymi wskazówkami. Skutkowało:) Polecam tą metodę.

natalia.tomasiak

Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 11:28 am   

Te zdjęcia, o których piszesz były do relacji. Rzeczywiście nie warto ich akceptować lub je łączyć i wygląda to tak. że pomimo iż Wy czyli moderatorzy zewnętrzni to akceptujecie ja to później odrzucam lub właśnie podpinam pod jakiś inny obiekt ;)

Nic sie Marta nie martw ja tutaj cały czas czuwam nad tym co się dzieje:) Ale Twoja uwaga o tym, żeby pisać do danego użytkownika jest bardzo cenna i polecam ten sposob działania innym moderatorom :) a mi przy okazji ułatwi to prace ;)

Odpowiedz do tematu