Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
E-P - co się dzieje?
Autor Wiadomość
Monika

Wysłany: Pią Cze 17, 2011 7:15 pm   

I znowu mnóstwo czasu minęło i nic się nie dzieje :( (((
Chyba się nie doczekamy :( ((

Calenja 

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 10:00 pm   

Jakiś czas temu zepsuł się licznik punktów, więc gdyby ktoś jeszcze zajmował się portalem to może dałoby się to naprawić. :cry:

Marta_Antonina 

Wysłany: Pią Lip 15, 2011 9:07 am   

No właśnie widzę, że zepsuty, bo ja ciągle w czołówce, mimo, że już dawno nic nie dodałam.... :p Miło, że e-p mnie tak lubi i promuje heheheh ;) A tak na poważnie, to jakoś coś się nie zanosi na poprawę, albo tego nie widać. Koordynator już od dawna "pojawia się niebawem" ale pojawić się jakoś nie może. Najwidoczniej Bezdroża doszły do wniosku, że e-p jest zapewne niedochodowe. No ale jakie ma być jak nikt o to nie dba należycie? Dodawanie obiektów i moderowanie to za mało. A użytkownicy przecież nie rozkręcą portalu. To nie ich zadanie.

marian

Wysłany: Pią Lip 15, 2011 12:05 pm   

Nic się nie przejmuj....powinnaś być na pierwszym miejscu:) Ja sie staram ...wróciłem z wyprawy i także licznik się nie zmienia:)
No ale fakt: - dawno nie czytałem Twojej relacji z wycieczki:)

Pozdrowienia dla wszystkich aktywnych moderatorów. Widzę,że gdy posuch to "moje" obiekty są moderowane w dwie godziny...juz dawno tak nie było:)

Całuski i "na misia"
rys...

Marta_Antonina 

Wysłany: Pią Lip 15, 2011 12:58 pm   

Hehe, nie no na pierwszym to Rysio zdecydowanie. On dzielnie dodaje. Zastanawiam się: "że mu się chce?".

Powiem szczerze, że normalnie to tu rzadko zaglądam, ale teraz nasz moderator naczelny wyjechał i prosił o wsparcie przy moderacji, dlatego teraz jestem tu codziennie i robię to o co Natalia prosiła.

Relacji jednak chyba długo nie przeczytasz, bo na razie totalnie mi się nie chce tego tutaj robić. Owszem pisze je, ale są na mojej stronie www.plaziki.com (przy okazji mała prywata - zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku ;P). To co się dzieje, a raczej nie dzieje na e-p skutecznie mnie zniechęca. Motywacji brak, bo i po co, jak bezdroża mają gdzieś e-przewodniki. :/ Można powiedzieć, że po co się starać, jak Cię nie chcą :P

PS. dzięki za odp na forum - zaskoczyło mnie, że tutaj ktoś zagląda i jeszcze odpisuje tego samego dnia :P

rysio13 

Wysłany: Śro Lip 20, 2011 10:44 am   

No widzisz:) Staram się i juz.
Na Płaziki wchodze od czasu do czasu, na portale społecznościowe kilka razy w roku:)
Zmyłka sie nie udała...kurcze od razu się domyśliłaś:)

Zaglądaj częściej - może się doczekamy zmian w zarządzaniu portalem.
A jak nie to rokosz!
rys...

natalia.tomasiak

Wysłany: Śro Lip 20, 2011 3:27 pm   

Dziękuje moim dzielnym MODERATOROM, za pomoc w trakcie mojej nie obecności :) Pochwalę Wam się niesmiało przy okazji, że w czasie gdy sprawdzaliscie czy obiekty sie nie dublują ja wyszłam dwa razy na Kazbek - taki oooo pieciotysięcznik ;) walnełam raz w zespole z dwoma kumplami i dzień później w damskim zespole dwuosobowym ;)

Teraz już do Was wróciłam, ale niestety nie na długo w moim profilu będzie logo "Administrator":( Moje obowiązki przejmie kto inny, ale miejmy nadzieje wszyscy, że dzięki temu serwis znowu ożyje tak jak to było jeszcze za czasów gdy pracowałam z Eweliną :)

Marta_Antonina 

Wysłany: Śro Lip 20, 2011 3:34 pm   

Ryszardzie: nie Płaziki a p.Łaziki :) No i wykrakałeś o tych zmianach. Widzisz, co Natalia napisała... :/

Najpierw zabrali Ewelinę, która rozkręcała ten serwis, teraz zabierają Natalię, która starała się go jakoś ciągnąć mimo wszelkich przeciwności. Albo e-p zniknął z sieci albo zrobią "nowe narodziny". Niestety, obawiam się, że zniknął, chociaż nie obrażę się jeśli Bezdroża zechcą nas zaskoczyć.

Tak z ciekawości: czy będziecie jeszcze aktywnie uczestniczyć w życiu e-p ? Mi zabrano ostatniego motywatora :/

natalia.tomasiak

Wysłany: Czw Lip 21, 2011 2:22 pm   

Nie mazać się tutaj tylko trzymać kciuki i będzie dobrze!!!! :D
Marta zapomniałaś już o Girl Power??? Co z Toba laska? :D

"starzy" e-przewodnikowcy od czasu do czasu do czasu jeszcze tu zaglądają i wiem też, że nie jest Wam obojętny ten serwis bo zostało wożone w niego dużo pracy. Z mojej strony gwarantuję, że zrobię wszystko aby Wasza praca nie poszła na marne i będę dążyła do tego, żebyście znowu z pelnym zapałem budowali e-przewodniki :) co oczywiscie będzie szło w parze ze sprawna współpracą z redakcją :)

Marta_Antonina 

Wysłany: Czw Lip 21, 2011 3:08 pm   

Natalia, to że Ty chcesz coś z siebie dać, nie znaczy, że tam na górze, chcą brać :P
A Girl Power - było i już minęło niestety, w każdym razie w ramach e-p. Wiesz, ja uznaję zasadę: nic na siłę(wszystko młotkiem ;) ). A tak poważnie, jak nie chcą to po co się narzucać z pomocą? :)
W innych aspektach życia Girl Power się przejawia :)

rysio13 

Wysłany: Pią Lip 22, 2011 12:06 pm   

!! Ciekawe kiedy "Góra" do nas coś napisze. Teraz to firma "Helion" więc dajmy im chwilę czasu:) Zmiana właściciela daje nam także jasność-rozjaśnienie dlaczego strona była traktowana po macoszemu.
Zobaczymy co dalej...dajmy im szansę:)
PS: Złość już mi przeszła:)

Marta_Antonina 

Wysłany: Pią Lip 22, 2011 12:16 pm   

Rysio, tak myślałam, że Ci przeszło, bo nie kontynuowałeś tematu z naszych maili :P

No tak, sytuacja wyjaśniła pewne sprawy. Mnie ciekawi co ta nowa firma zrobi z e-p.

PS. w Pruszczu Gdańskim otwierają nową atrakcję - Faktorię handlową z czasów rzymskich (tutaj wiódł szlak bursztynowy). W przyszłym tygodniu planuję ją odwiedzić, więc jak będę miała zdjęcia to podeśle tutaj linka :P

lukasz.suma
Site Admin

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 12:31 pm   

Witamy po przerwie!

Czekaliście długo i - jak widzę z poprzednich postów w tym wątku - naprawdę cierpliwie, ale wreszcie "nadeszła wiekopomna chwila" i obiecane wcześniej zmiany wchodzą w życie :)

Przede wszystkim długo oczekiwany koordynator (w mojej skromnej osobie :) ) w końcu się znalazł i zabiera porządnie do roboty. Wiele rzeczy jest tu dla mnie nowych i na początku pewnie nie obejdzie się bez drobnych wpadek, więc z góry proszę o wyrozumiałość :) Grunt, że teraz już naprawdę ostro bierzemy się z Natalią i programistami za serwis i mamy nadzieję, że z Waszą pomocą szczęśliwie odżyje i wróci do dawnej formy.

Modyfikacje w formularzu kontaktowym zostały już wprowadzone (http://e-przewodniki .pl/kontakt), podstawowy adres kontaktowy wkrótce przejmę ja, ale Wasze maile już w tej chwili do nas trafiają, więc możecie śmiało pisać :)

Zmiany nie ograniczą się oczywiście wyłącznie do kwestii kadrowych. Chcemy, żeby serwis działał równie prężnie jak dawniej. Mamy zamiar tchnąć nowe życie w E-P, pragniemy też, żebyście nam w tym pomogli, dlatego prosimy o dodawanie nowych informacji, obiektów, zdjęć, relacji i komentarzy. Nowe konkursy już się przygotowują, o pierwszym usłyszycie niebawem. Mamy zamiar ożywić stronę E-P na FB i tutaj też liczymy na Waszą aktywność :)

Wiemy, że największym problemem był niesprawny system naliczania punktów, dlatego poprawki zaczęliśmy od eliminacji występujących w nim błędów (prace nad tym trwają od pewnego czasu i już powinniście widzieć pierwsze efekty). Kolejne dziury będziemy systematycznie łatać. Mam nadzieję, że również z Waszą pomocą - piszcie do nas, gdy tylko zauważycie jakieś problemy, postaramy się wprowadzać wszelkie poprawki na bieżąco.

Będziemy też wdzięczni za wszelkie sugestie dotyczące kierunku rozwoju serwisu. E-P miały być w założeniu serwisem społecznościowym tworzonym i prowadzonym przez Was i dla Was. Oczywiście w tej kwestii nic się nie zmieniło - nadal oczekujemy Waszego zaangażowania, wsparcia i pomocy, mamy też nadzieję, że wciąż będziecie chcieli korzystać z portalu i uczestniczyć w jego rozwoju.

Ruszamy z nową "ekipą" i mamy nadzieję na nowy początek - całość będę koordynował ja, Natalia będzie nadal administrować i moderować E-P, w technicznych kwestiach możemy liczyć na pomoc informatyków, którzy tworzyli system, a marketingowo będzie nas wspierać wydawnictwo Helion, jeśli więc tylko nie zabraknie Was - użytkowników - E-P będą się znów rozwijać. Liczymy na Was, Wasze zaangażowanie i komentarze. Już wkrótce dodamy na forum odpowiednie wątki, piszcie w nich lub na nasze adresy mailowe.

Pozdrawiam i czekam na Wasze głosy!

Łukasz Suma
Koordynator projektu E-Przewodniki

Marta_Antonina 

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 4:00 pm   

Panie Łukaszu

Miło, że wypowiedział się Pan w tym temacie. Życzę powodzenia i oby zapał nie minął. Trzymam kciuki.

natalia.tomasiak

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 6:50 pm   

spokojnie, spokojnie :) Jesli mi zapału nie brakło przez tyle czasu, to myślę, że nowe osoby mają go jeszcze więcej i nie raz miło zaskoczymy użytkowników. Dajcie nam tylko troszkę czasu to się rozkecimy :) Warunek jest tylko jeden: AKTYWNOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW A W TYM WIEM, ŻE JESTEŚCIE DOSKONALI więc do dzieła !!! :)

lukasz.suma
Site Admin

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 7:39 pm   

Tylko nie "Pan", proszę :) Mam na imię Łukasz :)

rysio13 

Wysłany: Wto Sie 23, 2011 8:35 pm   

Słuchajcie miła Młodzieży.
A może by tak przy okazji wprowadzić powiadomienia o nowych postach na forum?

Marta_Antonina 

Wysłany: Wto Sie 23, 2011 9:40 pm   

Rysio -dobry pomysł :) Przeto człek nawet nie wie gdy ktoś coś naskrobie :P

Łukaszu, a może tak dodać do e-p coś zupełnie nowego, by tak urozmaicić ten serwis? Nie pytaj mnie co mam na myśli, bo na razie nic nie mam konkretnego. Jakaś nowa funkcjonalność, zakładka.. Sama nie wiem co, ale nie coś małego, na zasadzie gadżetu. Raczej coś takiego faktycznie większego.
Tak na razie rzucam w przestrzeń .... ;)

natalia.tomasiak

Wysłany: Czw Sie 25, 2011 8:42 am   

Spokojnie, spokojnie... wszystko w swoim czasie ;) ale czekamy na więcej Waszych uwag bo znacznie nam ułatwiają prace - wiemy, w którym kierunku mamy zmierzać :)

lukasz.suma
Site Admin

Wysłany: Czw Sie 25, 2011 8:04 pm   

rysio13: rozwiń proszę myśl, bo nie bardzo wiem, o jakie powiadomienia dokładnie Ci chodzi - czy o to, żeby na stronie głównej E-P pojawiał się moduł z najnowszymi postami? Czy o jakiś inny sposób powiadamiania w obrębie forum?

Marta_Antonina: serwis na pewno będzie aktualizowany, ale nie nastąpi to raczej w najbliższych dniach ;) Jak już napisała Natalia - wszystko w swoim czasie :) Kilka pomysłów w każdym razie już mamy i liczymy na kolejne, oczywiście Wasze!

Odpowiedz do tematu