Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy waszym zdaniem Polska jest nudnym krajem?
Autor Wiadomość
Niebieski 

Wysłany: Czw Lis 22, 2012 3:20 pm   

Zdecydowanie nie... Za granicą byłem tylko może z 2 razy w życiu. Tak to wszystkie wakacje spędzam w naszym pięknym kraju, a zwłaszcza w górach. Jest u nas wiele miejsc wartych odwiedzenia.

Piter 

Wysłany: Czw Gru 06, 2012 10:01 am   

Dołączam się:)
To absolutnie nie jest nudny kraj - tylko trzeba chcieć się ruszyć z domu i znaleźć sobie fajne atrakcje:)

andrzejkin

Wysłany: Czw Gru 13, 2012 10:17 am   polska jest nudna?

Polska nie jest w ogole nudna. Mamy tu mase smiechu i klasycznie zabawnych sytuacji, jak co roku mamy szał związany z rozliczeniem podatkowym. Ogladalem ostatnio... Mnogosc sytuacji smiesznych mnie momentami powala :)
Ostatnio zmieniony przez lukasz.suma Pon Gru 17, 2012 8:16 am, w całości zmieniany 1 raz  

Mummka

Wysłany: Pon Lut 18, 2013 3:52 pm   

Nie sądze, by Polska była nudna - mamy tyle do zaoferowania, że dla każdgo coś się znjdzie ;)

Puchatek997

Wysłany: Czw Lut 28, 2013 4:52 pm   

Polska nie jest nudnym krajem, trzeba tylko umieć znaleźć ciekawe miejsca dla siebie.

Helionn

Wysłany: Wto Maj 28, 2013 8:52 pm   

Wręcz przeciwnie ;) Nasuwa mi się cytat : ,,cudze chwalicie swego nie znacie" i jest w tym dużo racji ponieważ wiele osób wybiera zagraniczne wczasy nie znając nawet połowy pięknych miejsc które można w naszym kraju odwiedzić.
Byliście kiedyś w Białowieży"? Jest to jedno z magicznych miejsc do których bardzo często wracam. Znajduje się w otulinie białowieskiego parku narodowego który jest unikatem w całej Europie.
Poza tym znajduje się tam moja ulubiona restauracja w całej Polsce - Carska: http://www.restauracjacarska.pl/ w której serwują najpyszniejszą moim zdaniem kuchnię rosyjską ;)
Poza tym oferuje wiele ciekawych atrakcji, między innymi przejażdżki bryczką, kuligi w zimie.,
Można również wynająć piękny apartament,

kuba81

Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 1:33 am   

Polska nudna? W żadnym wypadku:)

marzycielka

Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 6:44 pm   

Nie, nie i jeszcze raz nie :smile: Ja mieszkam w Polsce od 30 lat i jeszcze się nie znudziłam :razz:

Mrówka

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 2:02 pm   

Ja też się w Polsce nie nudzę. Powstaje coraz więcej atrakcji turystycznych i moim zdaniem jest coraz ciekawiej. Powstają parki rozrywki, dinolandie, parki wodne, parki linowe, zabytki są odrestaurowywane, wszędzie można zjeść, kupić pamiątki, jest coraz lepsza infrastruktura. Polska się rozwija i trzeba z tego korzystać :D zamiast marudzić, że nuda polecam ruszyć w polskie góry :grin: tutaj atrakcji nie brakuje.

lady chocolade

Wysłany: Czw Lis 07, 2013 3:53 pm   

Uważam że Polska jest ciekawym krajem, ale mało rozpropagowana jest nasz turystyka rodzima, owszem morze i góry bronią się same - ale ludzie jeżdżą tam tylko dlatego ze nie stać ich na wyjazdy zagraniczne a nie z miłości - zwłaszcza nad morze, niestety jest wiele takich miejsc gdzie atrakcją turystyczna jest figura Marii przy drodze, lub kościołek drewniany, szkoda wielka a jednak nie uważam że polska jest nieciekawa, polska jest po prostu nieodkryta, wiele jest zabytków zaniedbanych,m nieużytków, marnujące sie miejsca, w Niemczech było by to nie do pomyślenia tam nawet z głupiego pola kapusty sa w stanie zrobić atrakcję turystyczną , no i jak na Polskie warunki finansowe mamy tu zdecydowanie zbyt drogą turystykę krajową, bilety ogólnie drogie, wyjazdy drogie noclegi też drogie, szkoda...

tom89 

Wysłany: Pon Gru 23, 2013 11:31 am   

Polska nie, ale ludzie ich przyzwyczajenia to strasznie monotematyczne.
Wszędzie to narzekanie (gdzie nie pojadę to słyszę turystów jak narzekają: że drogo, że pogoda ch**a itd.)
Malkontentów (Polaków) spotykam również za granicą i dalej to samo (drogo, słaby alkohol, brudno, itd.)

mariusze

Wysłany: Pią Gru 27, 2013 1:39 pm   

Strasznie nudnym. Nie ma w nas radości.

Torod

Wysłany: Nie Gru 29, 2013 10:30 am   

To zależy czy umiemy szukać i co nas kręci. Mi ostatnio nawet podobało się w Poznaniu. Sporo zobaczyłem i pozwiedzałem. Dużo nie płaciłem nawet bo wynająłem hostel w Poznaniu - http://tey-hostel.pl/. Najfajniej jest oczywiście wybrać się z kimś znajomym. Można tak nie drogo spędzić mile czas.

xenir 
podróżny

Wysłany: Wto Gru 31, 2013 11:51 am   

Czasami łap;ię się na tym, że mam wrażenie, że Polska jest nudnym krajem. Aleczaraz przypominam sobie wszytskie te opinie turystów zagranicznych, i te ochy i achy nad Polską. Jest dużo ciekawych miejsc a niezbyt popularnych. Zamki, zabytki, muzea, zależy co kto lubi. No cóż Wielkiego Kanionu ani wieży Eiffla czy Colosseum u nas nie ma i nie będzie, ale tak naprawdę nie m się czego wstydzić.

tarmon

Wysłany: Czw Sty 02, 2014 2:16 pm   

Polska nie jest nudna, jest zaniedbana turystycznie.

BartoszB

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 12:58 pm   

Polska to wspaniały kraj, która ma w sobie dużo miejsc o których mało osób wie :) Warto podróżować i zwiedzać te miejsca. Po co jeździć za granice i wydawać pieniążki do innego kraju pomóżmy rozwijać się Polskiej turystyce :) To tyle ...

polskiturysta

Wysłany: Wto Sty 14, 2014 6:24 pm   

To, że Polska jest nudna może powiedzieć chyba tylko ten, kto mieszka na jakimś szarym blokowisku i w życiu dalej nosa nie wyściubił niż za osiedlowy sklepik. Tak jak wszędzie i w naszym kraju są miejsca mniej i bardziej godne uwagi, ale przeważają (moim zdaniem) te piękne, niezwykłe i wyjątkowe w skali Europy. Każdy kto posiada na ten temat choć minimum wiedzy, dobrze o tym wie.

katrin

Wysłany: Pon Mar 03, 2014 12:16 pm   

Ja również jestem zdania, że jest u nas tyle pięknych miejsc, które warto jest zobaczyć, że naprawdę nie trzeba myśleć od razu o wakacjach zagranicznych...
Byliście kiedyś może w Międzyzdrojach? Moim zdaniem najładniejszy chyba kurort nad polskim morzem a zwiedziłam praktycznie całe nasze wybrzeże tak więc mam porównanie ;) Bardzo zadbany o światowym klimacie. Ponadto praktycznie przez cały rok organizowane są tam przeróżne imprezy ze sztandarowym Festiwalem Gwiazd na początku lipca :)
Noclegi również jeśli dobrze się poszuka można tam zarezerwować sobie w bardzo dobrych cenach... My na przykład razem z mężem mieliśmy w zeszłym roku apartament na wyłączność. Nie był duży ale miał kilka cech, które bardzo cenie: prywatność wygodę, położenie w spokojnym budynku, z którego było niedaleko to morza jak i centru miejscowość. Nie dochodziły do nas również odgłosy imprezowiczów tak więc z powodzeniem można było się wyspać. Znaleźliśmy je na stronie BALTICHOME.PL - właśnie tam oferują noclegi do wynajęcia w tych okolicach. Myślę, że jeszcze bardziej opłaciłoby się to w przypadku większej grupy - wtedy nawet kaucja, jaką płaci się w dniu przyjazdu (400 zł) kosztowałaby dosłownie grosze. My chcemy wybrać się tam również i w tym roku ;)
Pozdrawiam.

kowalski1 

Wysłany: Pon Mar 03, 2014 3:50 pm   

Żartobliwie można przywołać powiedzenie, że inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi :wink:
A nieco poważniej, to nie mogę sobie wyobrazić jak można się nudzić - Polska jest jednak dosyć dużym krajem, zróżnicowanym (góry, morze, niziny, wielkie miasta i maleńkie wsie). Nawet palma w Warszawie się znajdzie :mrgreen:

Moim zdaniem ciężko jest się nudzić w naszym kraju.

Karla33

Wysłany: Wto Mar 04, 2014 4:37 pm   

Może nie jest nudna. ale trzeba przyznać, że rozrywka w kraju jest dużo mniejszym poziomie niż na zachodzie. Kraj natomiast jest piękny i ma wielki potencjał...tylko pieniążków za mało, żeby go wykorzystać.

Odpowiedz do tematu