Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Urlop w górach dla dwojga
Autor Wiadomość
simba

Wysłany: Wto Lis 22, 2011 5:40 pm   Urlop w górach dla dwojga

Hejka. Chciałabym z chłopakiem wybrać się na urlop po Nowym Roku w góry i za bardzo nie wiemy na co się zdecydować. Internet zarzuca nas swoimi ofertami, ale nie ma o nich żadnych opinii. Doradźcie mi proszę, które miejsce w górach nadaje się na spędzenie tygodnia ze swoich ukochanym. Proszę również o opinie z Waszego pobytu. Dziękuję.

jupiter

Wysłany: Śro Lis 23, 2011 7:58 pm   

to podaj jakies propozycje ktore znalazlas to polecimy ci :) ewnetualnie cos poszukam,

leonek 

Wysłany: Śro Lis 23, 2011 8:02 pm   

olej chlopaka jedz ze mna..nie no zartuje ja polecam karkonosze mniej ludzi niz w tatrach a rownie urokliwe:)

simba

Wysłany: Czw Lis 24, 2011 10:22 am   

/nie ma sensu dawac tego co znalazłam, bo wystarczy samemu w google wpisać. Bardziej zalezy mi na pradziwych opiniach z pobytu w górach. chcialabym sie dowiedziec jaki rejon polecanie, szlaki, hotele itp. Na pewno gdzies byliscie :D

honey 

Wysłany: Czw Lis 24, 2011 10:06 pm   

jatam polecam karkonosze i Sowie gory w sowich sa fajni ludzie ;>

jupiter

Wysłany: Pią Lis 25, 2011 9:01 am   

Hotel Vivaldi położony jest w malowniczej okolicy i oferuje przyjazną obsługę oraz swojską atmosferę w pobliżu centrum Karpacza, jednego z najpopularniejszych ośrodków górskich w Polsce.
Hotel Bosman położony jest w spokojnej okolicy w centrum Szklarskiej Poręby, w odległości zaledwie 5 minut spacerem od wyciągów narciarskich w Dolinie Szczęścia.
Hotel Concordia znajduje się w miejscowości Podgórzyn w Karkonoszach, 15 km od granicy z Czechami. Oferuje on apartamenty z telewizją satelitarną oraz bezpłatny parking.

w tych bylem :D Concordia najbardziej mi sie podobała, najwiecej atrakcji , bez problemu dzialal mi tam internet, i praktycznie wszędzie blisko plus uzdrowisko ale to juz dla mojej mamy

leonek 

Wysłany: Pią Lis 25, 2011 11:37 am   

ja tam w gory jaknjuz jade to nei dla neta, ale dla widowkow gorkich wycieczek i zasapania :mrgreen: wiec takie staff mnie interesuje ale jak z chlopakiem to rzeczywiscie jakies fajny hotel i wszystko gra:)

simba

Wysłany: Pią Lis 25, 2011 5:11 pm   

@jupiter
a jak cenowo ta Concordia wychodzi? I w którym okresie Ty byłeś? Bo Karkonosze to dosyć niskie góry, a teraz z tym śniegiem może być problem. chciałabym też trochę na nartach pojeździć.

jupiter

Wysłany: Pią Lis 25, 2011 6:46 pm   

nie martw sie jak sniegu nie bedzie to zrobia sztuczny, tam najwieksza atrakcja sa narty wiec na pewno snieg bedzie. Nie martw sie o narty tam jest duzo rejonu do zjeżdżania
cenowo dam ze strony bo nie pamietam

apartament 2-osobowy typu Standard 160
apartament 3-osobowy typu Studio 240
apartament 2-osobowy typu Premium 200
każda dodatkowa osoba (dostawka) 30
dzieci do lat 2 (w pokoju z opiekunem) bez opłaty
każdy zwierzak-gość 10
śniadanie (osoba dorosła) 15
śniadanie (dziecko 2-12) 10
sauny i fitness 1h / bez limitu 30 / 50 (od osoby)
bilard 1h / bez limitu 30 / 50 (od osoby)
parking bez opłaty
pobyt VIP (osoba dorosła) 200

leonek 

Wysłany: Sob Lis 26, 2011 12:03 pm   

jupiter ladnei zes sie rozpisal, z tym ze tam chodzilo o sylwka, masz moze wiedze czy ceny w ten dzien jakos specjalnie sie nie zmieniaja??

jupiter

Wysłany: Pon Lis 28, 2011 10:27 am   

musisz dzownic osobiscie,
strona interentowa jest tylko informatorem a tak naprawde wszystko sie zmienia z dnia na dzien, moze byc promocja o ktorej nie napisali albo moze nie byc juz miejsc, roznie bywa

vesp. 

Wysłany: Pią Sty 20, 2012 10:01 pm   

Wleń! Najmniejsze miasto Polski się znaczy. Super mieścina.
To jest w Kaczawskich, czyli Sudety; blisko do Jeleniej Góry, Karpacza etc., ale też po okolicach można niewyczynowo pochodzić.
Na wjeździe od strony Jeleniej Góry jest hotelik - Pałac Książęcy we Wleniu - wbrew nazwie niedrogi i bardzo przytulny (mogę śmiało polecać, bo jeśli w "sezonie" nie jestem w trasie, to tam właśnie pracuję)

gecia88

Wysłany: Nie Paź 07, 2012 9:12 am   

polecam Bańska Wyżną w okolicach Zęba, oczywiście najlepiej dojechac tam samochodem, ale pkp też da radę, w tamtym roku byłam, na zimę, kwatery wahają się w cenie ok 30-50 zł za osobę, czasem nawet z wyżywieniem, w pobliskim Zębie jest też stok narciarski, niezbyt trudny, ale frajda jest, przed wyjazdem kupismy narty na www.snowx.pl i mieliśmy mase frajdy w niedużej cenie ;)

dominn

Wysłany: Śro Paź 10, 2012 1:22 pm   

Polecamy zwiedzanie Karpacza i okolic, które są nie mniej urokliwe niż Zakopane :)

scarlett_26

Wysłany: Pią Paź 12, 2012 11:12 am   

Witam:)
Jeżeli wyjazd w góry to polecam Karpacz, Malownicze miejsce w polskich Karkonoszach w dolinie Łomnicy.

http://pobyty.pl/noclegi/karpacz/

Zimą szczególnie warto się tram wybrać, gdyż niemal każdy pensjonat ma własny wyciąg narciarski, więc można zaszaleć ze znajomymi ale i rodziną. Są też inne atrakcje np. Skocznia narciarska orlinek, piękne muzeum zabawek i bar bajek ( to może bardziej dla młodszych gości Karpacza ;) ) , Muzeum sportu i turystyki i wiele wiele innych, :) Warto też rozejrzeć się po obrzeżach tam również są ciekawe miejsca Jak np. park miniatur ;)

Katanka 

Wysłany: Pią Paź 12, 2012 2:12 pm   

Bukovina Terma Hotel Spa wydaje mi się romantyczne. Byłem tam z moją ukochaną już kilka razy i powiem szczerze, że zawsze wracamy zadowoleni i wypoczęci. Bukowina jest uroczą miejscowością, lepsza niż Zakopane .:):D

Niebieski 

Wysłany: Czw Lis 22, 2012 3:24 pm   

Ja polecam Wisłę, w której już nieraz byłem wraz z moją wybranką. Ewentualnie Krościenko lub Szczawnica. Fajne szlaki i widoki zapierające dech w piersiach :)

Kasia85 

Wysłany: Śro Lis 28, 2012 2:15 pm   

Osobiście mogę polecić Zakopane, jest to najlepsze miejsce na świętowanie sylwestra, byłam tam w ubiegłbym roku i żeby nie wydać fortuny na drogi hotel skorzystałam z portalu, który oferuje wynajem prywatnych kwater :mrgreen: Na sylwestra wybrałam się ze znajomymi dlatego wspólnie wynajęliśmy mieszkanko w samym centrum Zakopca, zrobiliśmy super domówkę, a kosztami podzieliliśmy się po równo. Strona nazywa się Flatigo.com możesz zaznaczyć ile chcesz wydać na nocleg, jak daleko centrum czy to ma być cały dom czy pokój... proponuje cały com, będzie mieć większą niezależność i swobodę, możesz też sama przygotować romantyczną kolację przy świecach ;) :grin:

joegol
grasownik :)

Wysłany: Pią Lis 30, 2012 6:57 pm   

W tym roku podobnie jak Kasia, zabieram ukochaną do Zakopanego, bo jeszcze tam nie byliśmy kwaterkę znaleźliśmy na http://www.e-wczasy.pl dość tanio dokładnie to: http://www.e-wczasy.pl/pensjonaty,4697 śliczny domek, nie zastanawialiśmy się nawet chwilę :)
Na tej strocne możesz poprzegląć sobie oferty i wybrać najlepszą dla Ciebie.

Zycia_1221 

Wysłany: Pią Lis 30, 2012 8:41 pm   

Witam. Mogę polecić pensjonat Widok w Czorsztynie - smaczne, domowe jedzonko i piękny widok z balkonu na Tatry.

Odpowiedz do tematu