Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Władywostok-Kamczatka (sierpień-wrzesień 2012)
Autor Wiadomość
Terra 

Wysłany: Sob Sty 07, 2012 3:49 pm   Władywostok-Kamczatka (sierpień-wrzesień 2012)

Witam,

Planuję wakacyjną podróż na Kamczatkę i ewentualnie do Władywostoku lub do innych miast na dalekim wschodzie Syberii. Poszukuję kompana - pozytywnego i najlepiej mającego jakieś doświadczeniu w podróżowaniu.
Ja sama sporo podróżuje. Spędziłam ponad pół roku w Rosji, najdalej dotarłam nad Bajkał i teraz chcę jeszcze dalej na wschód :-)
szacowany koszt: ok. 5 tys. zł
Oczywiście podałam jedynie orientacyjne informacje, plan mam w głowie. Gdyby znalazł się ktoś zainteresowany to proszę o kontakt :-)

Terra 

Wysłany: Pon Sty 16, 2012 6:56 pm   

Podróż miałaby wyglądać tak:
Moskwa - Pietropawłowsk Kamczacki, tam 7 dni i z powrotem do Moskwy. (ok 2,5 tys.)
Potem znowu z Moskwy do Wladywostoka, albo pociągiem, albo samolotem, (pociąg około 1500 zł, a samolot 2 tys. zł). We władywostoku planuje zostać dłużej ok. 2 tyg., ponieważ tam jest więcej do zobaczenia, jest kolej. Chciałam pojezdzić pociągiem po okolicznym miejscowościach, chabarowsk etc.
Planuje korzystać z CS i z hosteli, może z namiotu, ale tylko wtedy gdy pojadę tam z kimś.
Lepsze byłoby połączenie Pietropawłowsk - Władywostok, ale tutaj bilety samolotowe są bardzo drogie, i bardziej opłaca się wrócić do Moskwy.

Odpowiedz do tematu