Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: lukasz.suma
Śro Sty 25, 2012 9:52 am
Wycieczka do Irkucka
Autor Wiadomość
maciasw 

Wysłany: Wto Sty 24, 2012 9:27 pm   Wycieczka do Irkucka

Zamierzam w końcu zrealizować pomysł wycieczki do Irkucka i w okolice Bajkału koleją transsyberyjską. Szukam ludzi chętnych, którzy pojechaliby w taką podróż. Najlepiej kogoś kto już odbył jakąś podróż do "głębokiej" Rosji i posiada pewne doświadczenie w tym temacie. Przewidywany termin to lipiec-sierpień, max 4 tygodnie.

Macia60

Wysłany: Wto Paź 01, 2013 11:49 am   wycieczka, biuro podróży, travelstore.pl, travel, wycieczki

Jeżeli wycieczka w tamte rejony to tylko po przez to biuro > http://travelstore.pl/hotele/rosja . Innej opcji w tym wypadku nie widzę.

Terra 

Wysłany: Wto Paź 01, 2013 5:28 pm   

a nie myślałeś może o Kamczatce/Czukotce lub Jakucji, a Bajkał przelotem?
Ja planuje wycieczkę w te rejony (Kamczatka/Czukotka) albo teraz w grudniu albo latem.

2-3 lata temu podróżowałam trassibirem - Niżny Nowgorod-Irkuck-Bajkał(Słudianka/Bajkalsk/Ust Barguzin)-Ułan Ude-Iwołginsk, a w drodze powrotnej zachaczyłam o Ałtaj Nowosybirsk-Barnaul-Górno Ałtajsk-Czemal.
Wyieczka była na przełomie lutego i marca, nie było tak ekstremalnie jak myślałam, tj. było zimno/zawieje śnieżne/wszystko zamarznięte, zero ludzi, a zimowe widoki też mają swój urok.

Czukotka Cie nie pociąga?

maciasw 

Wysłany: Śro Lis 27, 2013 12:42 pm   

Witam
Odkopałem swój stary post i widzę dwie odezwy, już po podróży, która stała się faktem. Przejazd transsibem z Władywostoku do Moskwy i dalej do Petersburga z prawie tygodniowym przystankiem w Sliudanka/Irkuck/Listwianka.

@Macia60: nie wiem dlaczego piszesz, że nie ma innej opcji niż biuro podróży, które reklamujesz. Są przecież inne biura podróży :) albo można wszystko załatwić samemu.

@Terra: Oczywiście, że myślałem o miejscach, o których wspominasz. Ale jak zaproponowałem znajomym to pukali się w czoło (cieniasy :) ). W zeszłe wakacje miałem w planach dostać się rowerem z Irkucka na Przylądek Choboj na Olchonie, ale niestety nie udało się. Plany się zmieniły ale miejsce pozostało to samo. Planuję odwiedzić okolice Bajkału zimową porą (styczeń/luty/marzec 2014) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale Czukotka też brzmi bardzo ciekawie.

Odpowiedz do tematu