Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrocław
Autor Wiadomość
BartoszB

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 1:08 pm   Wrocław

Witam !

Niebawem mam wyjazd służbowy do Wrocławia. Mam ochotę zabrać ze sobą moją rodzinę na 2,3 dni jakie ciekawe miejsca mi polecanie by zwiedzić, zabawić się. Po prostu chce miło spędzić czas z rodziną :)

katelara

Wysłany: Wto Sty 21, 2014 12:33 pm   

Z noclegów mogę polecić dom wczasowy Kormoran - bardzo dobre warunki, wygodne pokoje, można wykupić smaczne wyżywienie w niedrogiej cenie.

tarmon

Wysłany: Pią Lut 07, 2014 12:54 pm   

Do zwiedzania Rynek, Ostrów Tumski, Hala Ludowa i okolice, ew. ZOO. i własciwie to tyle jeśli chcesz zwiedzać spacerowo. Jeśli chcesz pochodzic po muzeach to troche ich jest. Zabawic zabawisz się w Rynku do upadłego ;)

anouk

Wysłany: Śro Lut 19, 2014 11:12 am   

Zdecydowanie Rynek i Ostrów Tumski. Warto jednak też odwiedzić pergolę i okolice Hali Stulecia (na pergoli są pokazy fontanny multimedialnej), ZOO.

Można się przejść na Wyspę Słodową (przy okazji wizyty na Ostrowie).

gosiabol

Wysłany: Sob Mar 01, 2014 9:19 pm   

A ja mam zgoła innego rodzaju pytanie :D GDZIE SPAĆ? Znalazłam to: http://www.onehostel.pl/ - ktoś był i może polecić? W samym rynku, więc bliżej do atrakcji się nie da...

Karla33

Wysłany: Wto Mar 04, 2014 4:35 pm   spanie we wrocławiu

Ja zawsze coś ciekawego znajduję na fajnenoce.pl. Na pewno znajdziesz jakiś hostel, hotel lub apartament

katrin

Wysłany: Śro Mar 05, 2014 10:30 am   

A moim zdaniem najwygodniejszym rozwiązaniem jest wynajęcie osobnego apartamentu. Gdy jedziemy ze znajomymi na wakacje (mam swoją sprawdzoną paczkę) to praktycznie od razu szukamy osobnego mieszkania. Polecam wszystkim, którzy cenią prywatność i spokój. Często jest to również tańsze ponieważ hotele w większych miastach jednak do najtańszych nie należą.
Jeśli chodzi o noclegi we Wrocławiu to bardzo duży wybór ciekawych mieszkań znajduje się na tej stronie: http://www.dwienoce.pl/ - sami jakiś czas temu wynajmowaliśmy tam mieszkanie (z tym , że w Poznaniu ponieważ mają kwatery w większości mieszkań w Polsce ...).
Sam Wrocław polecam nie na dwa dni ale nawet na tydzień - moim zdaniem jedna z najciekawszych miejscowości w Polsce. Po prostu nie sposób się tam nudzić.

Marta Weronika 

Wysłany: Śro Gru 03, 2014 9:20 pm   Wroclove

Warto udać się do parku przy Teatrze Lalek,jest bajkowy :) oprócz tego polecam widok z CH renoma,SkyTowera:) warto zabrać coś cieplejszego swetry lub kurtki, bo wieje na górze :)

Olka9

Wysłany: Czw Cze 02, 2016 7:01 pm   

Sądzę, że najlepiej jest kupić mieszkanie na kredyt. Wynajmowanie mieszkanie nie ma sensu. Zobaczcie: https://luksusowemieszkania.pl/apartamenty/wroclaw Czynsz mieszkania będzie naszą ratą kredytową, a mieszkanie będziemy mieć na własność.

dominn

Wysłany: Pią Cze 03, 2016 1:53 am   

We Wrocławiu oczywiście Afrykarium, który robi furorę. I oczywiście podsyłamy pomysł na noclegi w tym cudnym mieście http://www.edom.pl/nocleg...aw/1427/1412475 Wrocław jest nazywany miastem zakochanych :)

Odpowiedz do tematu